Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Angyalfoldi otvenesek, vagy csak akik ott nottek fel.....

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. acci2012-05-24 20:09
Ott nőttem fel Angyalföld a szívem csücske.
1987 óta lakom Újpesten...
A Mautner S. utcába jártam általánosba.a Szent László utca. Imádtam suliba járni.
Érdekes dolgok kerülnek napvilágra.

3. jegeskávé2012-05-24 19:11
Most néztem be ide,és meglepődtem,hogy Angyalföldhöz kötnek az emlékek.Öt évvel ezelőtt laktam ott és pont 5 évet. A Lehel utca és a Róbert Károly krt sarkán. Gyerek koromban pedig sokat voltunk a nagyinál,Ő meg az akkori Mautner Sándor utcában lakott,de ma már máshogy hívják.....

2. gevi19312008-07-27 20:50
27 éve élek itt a Dózsa György uti metrónál irj ha érdekel valami válaszolok . Lívi

1. acci2008-04-30 00:09
A XIII. keruletben Angyalfoldon nottem fel. Hoszu eveket toltottem el ott, es nagyon sok szep emlek fuz oda. A Mautner Sandor utcai [ma Szent Laszlo u.]altalanos iskolaba jartam.Sajnos ma mar nem ott elek, de szandekomban all visszaterni.Szeretnek olyan emberekkel beszelgetni akiknek szinten sokat jelent Angyalfold.Remelem van a HOXA latogatoi kozott aki ott elt, vagy el.Jol esne egy kis nosztalgia.Talan meg ismerosokkel is osszetalalkozom.Ha van koztunk Angyalfoldi kerem latogasson ide. Udvozlettel Mariann