Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után hogyan viselkedjünk "helyesen"? fórum

Szakítás után hogyan viselkedjünk "helyesen"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. Magnumpi (válaszként erre: 103. - Szandra8676)
2015. júl. 6. 16:59
Igen én is erre gondolta, hogy ha rögtön törlöm az kicsit sértődés szagú lenne. Követni nem szoktam nem nézem a lapját de azok a fránya képek elém úsznak. Igaz persze letilthatom ez bármikor megtörténhet az én döntésem, a saját kezemben van.
106. Magnumpi (válaszként erre: 105. - Havasi daravirág)
2015. júl. 6. 16:58
Nem mindenki tudja ezt kezelni. Én is tesztelem magam, hogy mennyire idegesít a dolog. Lehet ez is egy mérce, hogy hol állok éppen, hogy miként reagálok az ő boldogságára. Addig nem tudok én sem továbblépni amíg egy kicsit is zavar ez a dolog. Addig nem állok készen az új szerelem befogadására.
2015. júl. 5. 23:38
Ha találkozok vele, köszönök, szerencsére ez nem sűrűn fordul elő. De a szívem még mindig fáj. :( FB-ról töröltem. Miért hagytam volna fent? Nem is beszéltünk és lássam, hogy mással boldog?
104. Érdekes73 (válaszként erre: 101. - Magnumpi)
2015. júl. 5. 21:37
Csak lazán :)
103. szandra8676 (válaszként erre: 1. - Magnumpi)
2015. júl. 5. 14:34

Ha törlöd, akkor tudja hogy idegesít és nem vagy ezen túl.

Ne kövesd facebookon, így lényegében olyan ha nem nézed az adatlapját mintha törölted volna.

2015. júl. 5. 09:55
hagyjuk beken a masikat ugy.
101. Magnumpi (válaszként erre: 100. - Érdekes73)
2015. júl. 5. 00:32
Persze csak azt kell tudnom/látnom, hogy én is szimpi vagyok e. A nők jeleznek és ezt tudni kell jól értelmezni. Olyan rég volt már, hogy ezt kellenett figyelnem, hogy már nem is tudom milyen egy elismerő/kezdeményező gesztus vagy pillantás.
100. Érdekes73 (válaszként erre: 99. - Magnumpi)
2015. júl. 5. 00:14
Szerintem nem kell ezt se túlbonyolítani : úgy is csak azzal kezdenél aki tetszik/ szimpi...
99. Magnumpi (válaszként erre: 98. - Érdekes73)
2015. júl. 4. 23:48
Nyitva tartom csak meg kellene tanulnom olvasni a jelekből, mert az nem nagyon megy még :)
98. Érdekes73 (válaszként erre: 97. - Magnumpi)
2015. júl. 4. 23:27
Csak tartsad nyitva a szemed :)
97. Magnumpi (válaszként erre: 96. - Érdekes73)
2015. júl. 4. 23:26
Örülök neki ha így látod :) Lassan de biztosan haladok előre. Aztán reménykedem, hogy én is újra boldog lehetek majd valakivel.
96. Érdekes73 (válaszként erre: 95. - Magnumpi)
2015. júl. 4. 23:17
Virtuálisan is átjön hogy már kezded összeszedni magad :)
95. Magnumpi (válaszként erre: 94. - Érdekes73)
2015. júl. 4. 00:11
Szerintem is. Mondjuk nem én léptem le szóval talán érthető :) De most ezért is nehezebb látni őket. Tudom nem kell nézni, csak mondom :D
94. Érdekes73 (válaszként erre: 93. - Magnumpi)
2015. júl. 3. 23:58
Neked még kell egy kis idő ...
93. Magnumpi (válaszként erre: 92. - Érdekes73)
2015. júl. 3. 23:36
Érzelmileg én is így gondolom. Hamarabb be kellett volna fejeznünk, de én amikor benne voltam ezt még nem láttam át. Becsapva érzem kicsit magam, miközben persze ő már boldog...
92. Érdekes73 (válaszként erre: 91. - Magnumpi)
2015. júl. 3. 23:12
Szerintem azért tudott gyorsan váltani mert ő már hamarabb elszakadt tőled...
91. Magnumpi (válaszként erre: 90. - Érdekes73)
2015. júl. 3. 00:07

Igen. Azt mondta, hogy élete egyik legszebb napja, és legjobb döntése volt amikor találkozott velem. Én elhiszem neki, mert tudom, hogy nagyon szeretett és én is őt. Viszont egy jó ideje már nagyon más volt a szakításunk előtt mint amilyennek én megismertem, és ezt nem tudtam hová tenni. Én nem változtam meg az után sem, hogy kiderült mit csinált. Bár nyilván a törtés ott volt a lelkemben, igazából már láttam, hogy veszett az ügy.


De még a végén elhitettem magammal, hogy vissza tudom csábítani, de nem ment. Hamarabb le kellett volna zárnom, de nem tudtam nem akartam megtenni. Tudat alatt végig éreztem, hogy erősebb a másik oldal csábítása. Aztán ugye azóta bebizonyosodott, hogy így volt.


Ő is áltatta magát meg engem is egy ideig. Most ő más szinten van hiszen nem távkapcsolat ez és szerintem élvezi a dolgot. Azt, hogy együtt lehet valakivel egy hétig nyaraláskor, ott lakik közel. Neki most ez szédítőleg hat. Szerintem ezért is nem foglalkozik már azzal, hogy nekem rossz e amit látok. Mitagadás elég hamar váltott. Én még nem tudtam volna senkivel összejönni 2 hónap alatt.

90. Érdekes73 (válaszként erre: 89. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 23:52
Most lehet hogy trendibb a még több kép és ehhez idomul ő is. Ha nem törölt le téged azért az azt jelenti nem tagadja mi volt. A lényeg ami volt köztetek az már csak a múlt.
89. Magnumpi (válaszként erre: 88. - Érdekes73)
2015. júl. 2. 23:47
Sok képet feltettünk a 6 év alatt. Amiket én készítettem róla vagy itt készült nálam, azok is fent vannak még mindig neki. De csak az amin ő van egyedül. Meg ilyen régebbi közös kirándulások képeiből pár. Szóval igen. Bár most ahogy láttam minden nap rak fel 2-3 képet ami eddig nem volt feltétlenül jellemző. Viszont egyiken sincsenek rajta együtt, csak ilyen tükröződő felületeken sejtelmesen. Tehát még eddig nem nagyon vállalták egymást közös képen. Persze ami késik nem múlik gondolom.
88. Érdekes73 (válaszként erre: 87. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 23:32
Car ügy :( Amúgy veled kapcsolatban is ontotta az infókat képeket a facén ?
87. Magnumpi (válaszként erre: 86. - Érdekes73)
2015. júl. 2. 23:05
Azt hiszem ha nem teszem meg egyre cifrább dolgokat fogok látni :) Nem tudom azt hogy bírná a kis lelkem..:D Sokszor elgondolkodom rajta, hogy vajon mikor felteszi a képeket eszébe jut e, hogy mit szólok hozzá. Persz megteszi ettől még, de bizos nem érez semmit. Én fordított helyzetben biztos nem lennék ilyen érzéketlen.
86. Érdekes73 (válaszként erre: 84. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 22:55
Akkor érdemes azt a letiltást beállítanod amit már javasoltak neked.
85. Érdekes73 (válaszként erre: 83. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 22:54
Ez jó ha már reálisan látod a helyzetet. Ő tovább lépett előbb-utóbb te is megérsz rá.
84. Magnumpi (válaszként erre: 82. - Érdekes73)
2015. júl. 2. 22:54
Nem szoktam rákeresni ha erre gondolsz. Csak mivel régen rengeteget beszéltünk így hát ha feltesz valamit az mindig előkelő helyen látom a hírfolyamon a Facebook sajátossága miatt.
83. Magnumpi (válaszként erre: 81. - Érdekes73)
2015. júl. 2. 22:50
Nem is akarom újrakezdeni én ebben nem is gondolkodtam. Amúgy lehet igazad van...
82. Érdekes73 (válaszként erre: 80. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 22:43
Szerintem az jó hogy nem törölted az ismerőseid közül . Viszont nincs értelme nézegetni hogy miket ír ki ki és milyen képeket oszt meg az új barátjával.
81. Érdekes73 (válaszként erre: 78. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 22:40
A legtöbb amit ezzel a nézelődéssel elérsz hogy még jobban tudatosul benned hogy már nincs remény az újrakezdésre. Amúgy meg feleslegesen kínzod magad.
80. Magnumpi (válaszként erre: 79. - 8f33a4c09a)
2015. júl. 2. 19:41
Pontosan nem tudok erre felelni neked, hogy milyen szempontból. Természetesen nem akarok magamnak szánt szándékkal rosszat. Abban bíztam, hogy ez segít túllépni, hogy jobban tudatosuljanak a dolgok bennem. Aztán, hogy így lesz e vagy mikor kezdődik el azt nem tudom. :) Azt sem akartam, hogy ha erre a bejelentésre,hogy ők együtt vannak és jól érzik magukat én törlöm, akkor kicsit olyan dúzzogva sértődős lenne az érzete. Most eljátszom, hogy nem érdekel...persze szerintem ő vastagon....tesz rá, hogy mit csinálok :)
79. 8f33a4c09a (válaszként erre: 78. - Magnumpi)
2015. júl. 2. 19:07
Milyen szempontból válna hasznodra, hogy fájdítod a szíved? Én töröltem az exem. A múlt elmúlt. Jövőnk már nem lesz, haverok sem leszünk. Természetesen , ha találkoznék vele az utcán, nem mennék el mellette, mint egy idegen, bár ez rajta is múlik.
2015. júl. 2. 19:04

Na sziasztok


Kis update ha még érdekel valakit a téma :)

Beszéltünk róla, hogy törölni vagy nem törölni a Facebook-ról a kedvest szakítás után, hogy ne lássuk milyen élményei vannak az új párjával akivel már együtt van ugye.


Most egy olyan szakasz érkezett el ezen a héten ahol ezt "kell" látni/látnom napi nagyobb dózisokban képek formájában.


Joggal lehet mondani, hogy hát te hülye vagy minek nézed ha rossz. Tesztelem magam, hogy hogyan reagálok ezekre és milyen érzéseket vált ki belőlem. Aztán, hogy tényleg hülye vagyok e, hogy ezt teszem vagy később hasznomra válik még NEM tudom. Mit gondoltok? :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook