Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laktózos gyerkőcök anyukái segítenétek? fórum

Laktózos gyerkőcök anyukái segítenétek? (beszélgetős fórum)


7. GabiAnya2 (válaszként erre: 3. - Marcsi.tiko)
2015. jún. 8. 17:55
nálunk is előfordult,hogy bukott mint a csecsemők..hasmenés nincs,csak lazább széklet,azóta 3-4 szer egy nap.. hasfájás,puffadás,meg hányinger,öklendezéssel...most 2 hétig diétáztattam,vasárnap evett krémes olasz fagyités 15 perc múlva már fájt a hasa,meg a szokásos öklendezés..
6. GabiAnya2 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2015. jún. 8. 17:49
igen,úgy akartam írni hogy laktózérzékeny..
2015. jún. 8. 16:30
Lactase tabletta van de ez tévhit hogy étkezés elött kell beveni. Pont az a lényege hogy étkezéskor. Mert így segít feldolgozni a laktozt.
2015. jún. 8. 15:39
Hasmenés,haspuffadás,hasi görcsök lehet a lactos intolerancia tünete. Lactosmentes tej ,tejtermék fogyasztásával a panaszok ált. megszűnnek. Előfordul,hogy nem tudjuk a lactos fogyasztását elkerülni,(pl.vendégségban) akkor létezik egy tabletta amit étkezés előtt 1 órával kell bevenni,így is kivédhetők a panaszok.
2015. jún. 8. 14:19
Szia nálam a kislánynál refluxal keztük . (Vissza jött nèmi étel. ) ezt kezelték de a gyomorfájás nem mult . Se hasmenés se kipatogás nem volt. Csak a savasodás és a hasfájás. A fujás negatív lett de a megit trutyitól ment a hasa mint a csuda. Így egyértelmű volt a laktozérzékenység.
2015. jún. 8. 13:37

Esetleg laktózérzékeny?

Az járhat hasmenéssel, hasfájással, puffadással. Mi mást nem tapasztaltunk. Aztán 2 év múlva elmúlt.

2015. jún. 8. 13:28

Sziasztok!


Felmerült a gyanu,hogy 5 éves kisfiam laktózos,természetesen megyünk vizsgálatra,de addíg mégis érdekelne,hogy kinél mi volt a tünet?

Tudom minden gyerkőc más...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook