Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hattyúdal, a Republic együttes közreműködésével. Ki látta, tetszett? fórum

Hattyúdal, a Republic együttes közreműködésével. Ki látta, tetszett? (beszélgetős fórum)


6. júliusi (válaszként erre: 4. - Fisica)
2015. jún. 8. 19:59

Hát,én nem így vagyok vele,elejétől a végéig tetszett,a végén nagyon meg is hatódtam, és pirosra tapsoltam a tenyerem.


Alig bírtam megállni, hogy a zenés részek alatt ne táncoljak...:)

5. júliusi (válaszként erre: 3. - Mézes-Krémes)
2015. jún. 8. 19:57

Én is kiemelném Rékasit,nagyon bejön, és olyan jellegzetes orgánuma van...:)

Mi mindketten imádjuk a férjemmel a Republicot.De a film is tetszett,mármint az eredeti,épp múlt héten volt a Dunán.

Viszont ,ami érdekes, hogy sok olyan szám volt, amit sose hallottunk még,és amikor rákerestem a neten,és meghallgattam, olyan,mintha nem is Cipő énekelné.

2015. jún. 8. 17:11

Az első fele elég unalmas, de a második fele már egész szórakoztató volt.

Szabadtéri szinpadon láttuk, a nézők közül többen haza is mentek a szünetben.

Én is kicsit jobbra számítottam a beharangozás/vélemények alapján.

2015. jún. 8. 16:03

Az énekek, a dalok szuperek, a színészek csodásan énekelnek! Rékasi Károly elképesztően jó pasi szerintem. :)

Én úgy mentem oda, hogy vígjáték lesz (annak ajánlották). Nekem inkább dráma volt. Ennek következtében a humorosabbnak szánt részeket én erőltetettnek éreztem. A történetet vontatottnak találtam. Egyszer jó volt, de azért nem nézném meg újra.

2015. jún. 8. 13:12
Némelyik szám ismeretlen volt számomra benne,meg is lepődtem, némelyik annyira más volt...
2015. jún. 8. 13:07
Én pénteken láttam a férjemmel először, és remélem,nem utoljára...azóta is a hatása alatt vagyok.Fantasztikus volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook