Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Klion D100 hüvelytablettát használhatom a terhesség első 3 hónapjában? fórum

A Klion D100 hüvelytablettát használhatom a terhesség első 3 hónapjában? (tudásbázis kérdés)


8. Cippora (válaszként erre: 7. - RegiGabi0912)
2015. jún. 9. 14:06

Az orvosok tudásában nem bízol,de egy fórum arctalan hozzászólóiban igen? Érdekes vagy!

Azért írják rá,hogy be biztosítsák magukat.Ugyan milyen bajt okozhatna egy hüvelykúp??? Komolyan megáll az eszem...

7. RegiGabi0912 (válaszként erre: 6. - Cippora)
2015. jún. 9. 10:32

Ma már nem lehet senki tudásában megbízni. Lehet hallani ezt azt.

Dr ha annyira lehet használni miért írja a betegtájékoztató az ellenkezőjét róla?

2015. jún. 9. 06:54

Ne haragudj,de ha két orvos is felírta akkor miért kérdezed???

Nyilván nem azért írták fel,mert azt szeretnék,hogy bajod legyen vagy elvetélj...

Nincs olyan kúp,ami ártana a babának,vagy feljutna a méhedbe,pláne ha zárt a méhszáj...

2015. jún. 8. 11:21
Én is kaptam 11 hetesen, nem volt gond vele. Alaposan bevizezve ujjal tedd fel. A fertőzés tud gondot okozni, a kúp nem.
2015. jún. 8. 10:53
Én is több kúrát használtam el a terhesség alatt, köztük az első trimeszterben is... Annyi a lényeg, hogy ne aplikátorral, hanem kézzel helyezd fel. Itt ez okoz "fenyegetettséget"
2015. jún. 8. 10:51

Szerintetek szabad e használni ezt a tablettát ha orvos írta fel,de viszont a használati utasításban az van irva h az első 3 hónapban nem alkalmazható.


Voltam orvosnál először barna folyás miatt,ő is ezt írta fel.


Utánna felfáztam nagyon durván és a másik dokinő is ezt írta,de persze tudták h terhes vagyok.

2015. jún. 8. 10:51
Kérdés?
2015. jún. 8. 10:48
Klion D100 hüvelytabletta használata terhesség első 3 hónapjában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook