Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Itt a nyár, de semmihez nincs kedvem. Valaki van még így? fórum

Itt a nyár, de semmihez nincs kedvem. Valaki van még így? (beszélgetős fórum)

2015. jún. 9. 21:56

A helyzet nem sokat változott, főleg, hogy ma egész nap szakadt az eső. Dupla punnyadás.

A mamám állapota nem sokat változott, sőt, úgy néz ki, tovább marad bent. AdrianaLecouvreur, igazad van, mostantól ha valami bánt vagy sötéten látom a világot, ezt mantrázom. :)

21. fincsi5 (válaszként erre: 20. - Misaki Itó)
2015. jún. 8. 16:59

Kár, hogy nem most vagyunk 22, és nem Hollandiában. DD

Megmutatnánk, mi az élet! DD

20. Misaki Itó (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2015. jún. 8. 16:53
Cukikám,hát én sem:))
2015. jún. 8. 16:38
22 évesen, Hollandiában nem unatkoznék, de nem vagyunk egyformák.
2015. jún. 8. 14:06
Kirúgott barátnőddel mi van?
17. Timi66
2015. jún. 8. 13:56

Igaza van AdrianaLecouvreur - nak! Tessék ezt tenni!

Fiatal vagy - gondolom -, munkád jelenleg van, (nagy szó!!!). Ha meg szeretsz olvasni, azzal is "rendbeszedheted"kissé magad! De mi miatt nincsenek személyes ismerőseid, barátaid? ( bár ezt már kérdeztem )....ezen is jó volna változtatni. Az emberek tudnak egymásnak, egymáson segíteni. Főleg a barátok! :-)

2015. jún. 8. 10:15

Változtasd meg a hozzáállásodat a dolgokhoz, és akkor a körülmények is megváltoznak!

Pokolba a depresszióval!

2015. jún. 8. 08:45
nincs,mert sajnos nalunk nem nyar van.
14. 8122eadc5b (válaszként erre: 1. - Jonisigerius)
2015. jún. 8. 08:44
Én nem vagyok így, nem leszek ebben a társad.
2015. jún. 8. 08:42
Türelem az jobb szó reá:)
2015. jún. 8. 08:41
Majd megjön Télen,csak kitartás:)
2015. jún. 8. 07:41
Nem csodálom.
2015. jún. 8. 06:49
Nekem dolgozni nincs kedvem!! :(
9. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Jonisigerius)
2015. jún. 8. 06:39
Mit dolgozol? Kollégákkal milyen a viszonyod?
2015. jún. 8. 06:22

Nekem meg épp olvasni nincs most kedvem.

Menni mennék, de arra meg időm nincs. Munka után el szoktunk menni bicajozni, meg hétvégén is, de másra majd szabi alatt lesz csak időm, így én is hazamegyek, bicaj, aztán punnyadás, de ezt meg nagyon unom....

Ki kellene találnod valami olyan dolgot, amit meg tudsz valósítani, mert ha az embernek vannak céljai, akkor sokkal szórakoztatóbb az élet.

Persze, hogy aggódsz a családod miatt, de szerintem ők sem szeretnék, ha a "semmit tevéssel" tennéd ezt.

7. Timi66 (válaszként erre: 6. - Jonisigerius)
2015. jún. 7. 23:35
Na az legalább joóóó!Azt én is imádok! De vhogy nyitnod kéne emberek irányába. Miért nincsenek haverjaid, barátod? Most megyek, de holnap visszanézek. Kicsit rázd meg magad.... Tudom nem könnyű! :-)
6. jonisigerius (válaszként erre: 5. - Timi66)
2015. jún. 7. 23:20
Netes haverok vannak, de mindenkinek megvan a maga élete. :) egyébként az olvasásban vagyok nagyon otthon.
2015. jún. 7. 23:19
Szia! Vszínűleg kissé elfáradtál, kiégtél , motiválatlanná váltál. Rá kéne jönnöd, mitől lehet.akkor aránylag gyorsan orvosolhatnád is,de ha nincs tippek és magányos is vagy,akkor már nehezebb lesz. Mindannyian átélünk hasonló időszakokat... Nincs barátod egyáltalán?
4. viva70 (válaszként erre: 3. - Jonisigerius)
2015. jún. 7. 23:12
Régebben én sem ilyen voltam. Illetve volt egy lustább időszakom pár éve. Azt hittem sikerült átlendülni rajta, de nem, csak ideig-óráig megy.
3. jonisigerius (válaszként erre: 2. - Viva70)
2015. jún. 7. 23:09
Szia! :D
2. viva70 (válaszként erre: 1. - Jonisigerius)
2015. jún. 7. 23:07
Szia! Itt vagyok...:)
2015. jún. 7. 23:01

Míg másoknak mindenhez megjön a kedvük, nekem egész nap pihenni és tunyulni van kedvem. Ráadásul otthonról is jön a stressz, nagyim kórházban lesz egy hétig, mert dagad a lába és nagyon magas a cukra, anyukámnak rendetlenkedik a szíve a nagy meleg miatt. Sokat dolgozom, jár be egy ideje egy vendég, aki rendkívül idegesít, de persze mit tehetnék? Haverjaim, mint írtam egyszer, nincsenek, egyedül meg mindig nem lehet sétálni járni, épp ezért ha hazaesek, veszek valami kaját, aztán leülök gépezni. Tudom, hogy ez nem sok, de már a körmömet sem festem, nem használok sminket, egyszerűen elment a kedvem azoktól, amikhez régen volt. Mielőtt valaki elkezdené, nem, nem vagyok depressziós, mert élni van kedvem... csak cselekedni nem :D

Van itt egy társ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook