Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Isoprinosine szirup kisgyerekeknek fórum

Isoprinosine szirup kisgyerekeknek (beszélgetős fórum)


2015. jún. 8. 22:01
Egyet értek az előttem szólókkal. Nem vészes ez a betegeskedés. Ez a szer nekünk sem vált be, pedig többször szedtük.
5. nefaria (válaszként erre: 1. - 96e4cb8ca7)
2015. jún. 8. 10:54

az enyémnek is volt ilyen kúra, nem igazán láttam semmilyen hatást.


mennyi idős? Én Béres cseppet, C-vitamint és D vitamint adtam, mikor év elején sokat betegeskedett, én úgy láttam, bevált.

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 96e4cb8ca7)
2015. jún. 7. 13:13
Amúgy nekünk az orvos a Béres cseppet ajánlotta c-vitaminnal.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 96e4cb8ca7)
2015. jún. 7. 13:13

Háromszor volt beteg egy évben? Az én gyerekem annó 1 hetet ment bölcsibe, kettőt pedig nem.

Nehogy már ezért gyógyszert adj neki! Majd szépen felerősödik, miután elkapott egy jó pár bacit.

Az én gyerekem mire oviba ment, már alig volt beteg.

2015. jún. 7. 08:25

"mert már harmadszor voltunk betegek az idén :( "


Jaj,ne haragudj,de ezen majdnem felnevettem.Mit nem adnék ezért.Lányom kb 3 hetente beteg,de most már jobb,tavaly még két hetente volt beteg 2-3 hétig...


Kérdésedre a válasz: nem nagyon ért semmit,nem csak nekünk,más ismerősöknek sem.

2015. jún. 6. 17:21
Használt valaki ilyet és ha igen, mennyire volt hatásos? Nekünk 30 napos kúrát írt fel az orvos, mert már harmadszor voltunk betegek az idén :( (ebböl 2 mandulagyulladás) hogy erôsödjön a kisfiam immunrendszere.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook