Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik, vagy dolgozott valaki a gyáli kontaktlencse gyárban? Vélemény róla? fórum

Dolgozik, vagy dolgozott valaki a gyáli kontaktlencse gyárban? Vélemény róla? (tudásbázis kérdés)


9. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Erika1012)
2015. jún. 7. 22:56
:)
8. erika1012 (válaszként erre: 6. - Érdekes73)
2015. jún. 7. 13:36

Köszönöm hogy leírtad a tapasztalatod, és a linket is. Mindezeket átolvasva, most már megszületett bennem az elhatározás, hogy biztosan nemet mondok ha kedden hív a munkaközvetítő, hogy elfogadom e az állást. Szépen megköszönöm neki a lehetőséget,és megmondom hogy nem élek a lehetőséggel.

Ennél a kiképzőtábornál azért lehet jobbat is találni.

2015. jún. 6. 22:18
Korábbi hozzászólók leírásai alapján szerintem várj egy kedvezőbb lehetőségre a mostani helyeden.
6. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Erika1012)
2015. jún. 6. 21:54

[link]

----

Ezek a vélemények egyáltalán nem túlzóak. Milyen munkakörbe vettek fel ? Ahogy én láttam ( 2 hónapot lehúztam ott idén ) volt aki szerette volna csinálni a munkát és próbálta is mégis kirúgták 1 hét után :( Szóval ezért a helyért a biztosat kár feladni. 3 hónap a próbaidő addig indoklás nélkül szólhatnak/ hívhatnak hogy nincs igény tovább a munkádra ( volt akit pl. műszak előtt hívtak fel hogy már ne menjen aznap dolgozni ) A 3 műszakba a 6 nap munka + 2 pihenőnap + ünnepnapok ( a Tisztatérbe teljes beöltözés sok szabály pl.szünetre is csak akkor mehetsz ki ha megengedik és stb... ) már eleve strapás de még hozzájön a fejetlenség + a kollégák kőkemény csesztetése is. Igazi túlélőtábor.

2015. jún. 6. 21:40
Ha nincs most munkàd, próbàld ki. Ha van biztos helyed, akkor hagyjad.
2015. jún. 5. 22:53
Segítsetek dönteni, írjatok még véleményt.
3. erika1012 (válaszként erre: 2. - Audrey82)
2015. jún. 5. 22:18

Köszi az infót.

Sajnos én is hasonló dolgokat olvastam másfelé is róluk.

2. Audrey82 (válaszként erre: 1. - Erika1012)
2015. jún. 5. 22:06

Szia!


Jól gondold meg. Egy ismerősöm volt ott alkalmazásban kb. 2 hétig. Illetve nem is a cég alkalmaz rögtön, hanem egy munkaerő kölcsönző vállalkozás, és csak néhány hónap múlva vesz át a cég, már akit átvesz. Sokakat indok nélkül bocsájtottak el rövid idő után. Persze te tudod. Én azt mondom, ha a jelenlegi helyed biztos, ne kockáztass bizonytalanért.

Sok szerencsét!

2015. jún. 5. 21:59

Sziasztok!

Jelentkeztem a gyáli kontaklencse gyárba, ahová fel is vettek. 4 nap múlva kellene kezdenem, de nagyon rossz dolgokat hallok a helyről.

Arra lennék kíváncsi hogy megéri e feladnom érte a mostani munkámat? Szeretném kérni ha valakinek van a helyről tapasztalata az írja le. Köszönöm mindenkinek aki segít a véleményével.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook