Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használ valaki bio tisztítószereket? Mi a véleményetek róla? fórum

Használ valaki bio tisztítószereket? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)


8. KarinaLina (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2015. szept. 23. 10:45

Használok de csak szódabikarbóna és ecet, citromlé formájában :) Tisztítani jó, de ...

Pénzt nem adnék ki állítólagos biotermékekre, mert lehúzás.


Viszont fürdőszoba, konyha, kilincsek, járólap stb oda fertőtlenítés kell!


Viszont ha fertőtlenítésről van szó, bocsánat a kifejezésért sz.rt sem érnek a bioszerek.Sajnos mostanában az erre gyártott kémiai szerek is csődöt mondanak, főként penész esetében. Ugyanis nem mindegy biocid, fungicid vagy virucid.A legalkalmasabb még mindig a jó öreg hypo.


Persze már vannak kombinált szerek is, de so-so.


Tehát sima tisztításra jó a szódabikarbóna, ecet stb de a fertőtlenítést nem oldja meg.

Én mikrohoz használom, illetve mosógép tisztítására stb.

2015. szept. 22. 09:30
Sziasztok! SA8™ Delicate foly. mosószert használom, nagyon jó! Nem mérgező sem a gyerekekre, sem az élő vizekre! Kell ennél több? Ha megrendelem kihozzák házhoz, és bitang sokáig elég :)
6. kisfüles (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. jún. 5. 20:58

Kedves Zebracsikó


Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Nagyon szépen köszönöm,a választ.

2015. jún. 5. 20:56

én a Cleaneco szereit használom, szerintem nagyon jók. Ezek öko tisztítószerek.

Egyedül a mosogatógépbe való szer nem jó, mind a mosógél, mind a felmos, üvegtisztító, általános lemosószer , WC-tisztító tökéletes

4. kisfüles (válaszként erre: 3. - E1641dee25)
2015. jún. 5. 20:46

Kedves Szomorú


Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Igen.Ezekre is gondoltam,de én a webáruházakban kapható tisztítószerekre lennék kiváncsi főleg,mert egészségügyi okokból le kellene cserélni,az összes eddig használt tisztítószereket,vízkőoldó,hypó,és más maró hatású szereket.Nagyon szépen kérlek,ha ezekről tudsz valamit írd meg nekem.Nagyon szépen köszönöm.

2015. jún. 5. 18:40
Szia. Szódabikarbóna, citromsav és tsai, ilyenekre gondolsz? Mert én ezeket használom már évek óta, nagyon jók.
2015. jún. 5. 18:17
Előre is nagyon szépen köszönöm,a válaszokat.Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok mindenkinek.
2015. jún. 5. 18:16
Használ valaki bio tisztítószereket?Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook