Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesti kozmetikus, szolárium. fórum

Budapesti kozmetikus, szolárium. (beszélgetős fórum)


11. Vivigr
2013. máj. 22. 16:49

Én az I. kerületben tudok ajnlani egy helyet, közel a Széna térhez. Kedves és ügyes a kozmetikus, merem ajánlani. Én anno azért próbáltam ki, mert más bőrproblémám is volt és itt tudtak segíteni. www.dermatica.hu

Jó szolit találni már sokkal könnyebb :)

10. d3b95f45ba (válaszként erre: 9. - Csilla8020)
2009. márc. 13. 18:25
Mi a garancia hogy a kozmetikusa jó lesz?Az egy dolog,hogy ügyes a fodrász de az még nem azt jelenti hogy a kozmetikus is az lesz!
2009. márc. 11. 22:08

Fodrászhoz meg a IX.Ernő utca 21-be járok a Szilvihez (06702181862) nagyon ügyes és nehéz bejutni hozzá. Tényleg annyit vág amennyit te mondasz nálunk majdnem a fél vodafone ház hozzá jár! Ja és 2 üzlettel odébb most fogja megnyitni a szépségszalonját. (fodrászat,kozmetika,masszázs,alakformáló kezelés,sminktetoválás,szoli,körmös)

Egyébként utána a Margaréta szalon be is zárhatja a kapuit ezt ők is tudják. most sincs vendégük hát még ezek útán ha Szilvinél lesz kozmetikus akkor szerintetek átmennek majd egy szar helyre meg egyébként is ott minden egy helyen lesz.

2009. márc. 11. 21:57

Sziasztok!

A IX.kerületi MARGARÉTA SZALONBA nehogy menjetek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jól néz ki a hely de az arcomat úgy el cseszték (Évi),hogy még most is látszodnak a hegek. Jelenleg bőrgyógyászhoz járok ez miatt!

Elég gáz hogy valaki így kozmetikus.

2009. jan. 11. 17:10
Én a 10 kerben dolgozok 3 as metro vonalon ha valaki jo munkát szeretne,megfizethetö áron :)
2008. okt. 7. 21:23

Engem a XIX. kerben érdekelne elfogadható áron, barátságos környezetben lévő szoli, mert az ahova jártam , elköltözött!

Kösszi, előre is!

:D

5. süti-baba (válaszként erre: 4. - Shops)
2008. máj. 24. 20:26

Szia,

Köszönöm, hogy írtál. Kérhetnék telefonszámot? Mert akkor bejelentkeznék hozzád, ha nem baj, mennyibe kerül nálad egy szemöldök gyantázás és festés csakhogy tudjam, hogy itt pesten kb mennyi, mert eddig vidéken jártam.

Köszönöm szép estét!


Üdv:

Bea

2008. máj. 14. 14:54

Szia!

Én kozmetikus vagyok és csak ajánlani tudom Magam:-),a Flórián térnél dolgozom,és megfizethető áron egy fodrász mellett,de sajna szoli nincsen. Barátságos,nyugodt környezet!

További Szép Napot!

2008. máj. 11. 15:41
??
2008. ápr. 30. 18:30
senki??
2008. ápr. 29. 16:29

Sziasztok nemrég költöztem Bp-re és nem tudok egy jó szolit, és kozmetikust találni:(


Leginkább a belváros érdekel, de mindegy azért van a bérlet:)

Bevált helyeket szeretnék és megfizethetőt:)


Kérem aki tud segítsen azza, hogy hozzászól:)


Köszönöm mindenkinek



Bea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook