Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az altatás (műtét esetében) milyen hatással lehet a magzatra? fórum

Az altatás (műtét esetében) milyen hatással lehet a magzatra? (tudásbázis kérdés)


10. Queen (: (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. jún. 8. 08:24
Köszönöm! :)
9. Queen (: (válaszként erre: 8. - Marlenka70)
2015. jún. 8. 08:24
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 5. 17:10
Hét hónapos voltam mikor műtöttek, semmi gond nem volt.
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Queen (:)
2015. jún. 5. 12:43

akkor viszont indokolatlan volt a kérdést feltenni!


Sikeres műtétet!

6. Queen (: (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2015. jún. 5. 09:49
Most, hogy tudom, műteni fognak, nem próbálkozunk természetesen, de ez csak 2 napja derült ki. :)
2015. jún. 5. 09:47

Köszönöm a válaszokat, azért most nyugodtabb lettem. :)

Mindent túl izgulok, jellemző. :)

2015. jún. 5. 09:19
nem tudnátok kihagyni ezt a hónapot próbálkozás szempontjából?
3. 3532273647 (válaszként erre: 1. - Queen (:)
2015. jún. 5. 09:03

30 hetesen vakbélgyulladás miatt műtöttek,semmi baj nem lett.Altatásos császárom volt,probléma nélkül.

Szerintem beszéld meg az altatóorvossal,de úgy gondolom,semmi baj nem lehet,esetleg nem tapad meg

2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Queen (:)
2015. jún. 5. 08:53

Hű, ha még be is csúszik, messze nem "magzat" még... ha 10-e környékén lesz ovud, és 2 hét múlva műtenek, lehet, még a beágyazódásnál sem fogsz tartani. Szóval max annyi fog történni, hogy nem ágyazódik be, ha egyáltalán elindult valami...


ezen nem stresszelnék a helyedben, mert akkor ezentúl semmit nem csinálhatsz. mert mi van, ha éppen most jött össze (akár idő előtt, extra ovuból) csak a teszt még nem mutatja?

nincs fürdőzés, nincs utazás, nincs semmi, mert mivanha?


Amúgy kismamákat szoktak altatni, szoktak műteni, ha muszáj, pl epével... de ugye a császár is lehet altatásban.

2015. jún. 5. 08:47

A műtétem kb. 2 hét múlva lesz. Kis műtét, egyáltalán nem vészes. Azért aggódom, mert egész eddig rajta voltunk a családbővítésen, az utolsó mensim első napja május 24. volt. Elvileg ovu és környéke csak 06.10-től lenne, de ha mégis becsúszott és a teszt még nem mutatja ki akkor mi van?

Én aggódom túl? Valakit altattak esetleg terhesen?

Sok olyan történetet olvastam, hogy csak a műtét után pár héttel derült ki, hogy mégis terhes volt az illető. Volt, akinél később adódtak gondok, de sokaknál nem volt baj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook