Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az én hibámból csalt meg a párom és hagyott el a gyerekkel! Van visszaút? fórum

Az én hibámból csalt meg a párom és hagyott el a gyerekkel! Van visszaút? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
177. da16da8965 (válaszként erre: 3. - Vyca20140610)
2015. jún. 8. 21:18

Ez nem hibád, hanem természeted.

Nincs visszaút. Majd a következő jobban sikerül.

176. Shadow Angel (válaszként erre: 175. - Kriszta773)
2015. jún. 7. 22:12

Igazad van, nagy részleteket nem, csak következtetni lehet sok dologra.

Én úgy értelmeztem, hogy a fiú próbált kettesben lenni a fórum inditójával, csak mindig zárt fülekre talált és elutasításra.

Persze, nem könnyű megtalálni azt a bizonyos arany középutat, és lehet szóban forgó apuka is sokszor rosszkor vagy nem a legalkalmasabb időpontokat szemelte ki.


Tény, hogy két emberen múlik, de ez mind a két verzióra igaz. Ha csak az egyikük szeretne tenni, a másik nem, abból sokminden nem lesz.


Persze lehet én értelmeztem rosszul. :)

175. kriszta773 (válaszként erre: 174. - Shadow Angel)
2015. jún. 7. 18:26
nagy részleteket nem tudunk, de szerintem ha egy kapcsolatban minden rendben volt, aztán a gyerek születésével meg minden intimitás eltűnt, az nemcsak az egyik fél hibája. lehet ez fiatalság, tapasztalatlanság miatt is, egy 20-21 éves srác biztos csak vár, és nem tesz semmiket :)
174. Shadow Angel (válaszként erre: 172. - Kriszta773)
2015. jún. 7. 18:23

Én könnyennek nem nevezném, hiszen a topikindító saját bevallása szerint sem foglalkozott a párjával egy évig.

Én nőként sem biztos hogy ekkora kitartással lettem volna, mint a fiatalember.

Szerintem egy 22 éves fiúnál ez azért nagy szó. Főleg hogy ő próbált tenni ellene.

173. selena78 (válaszként erre: 172. - Kriszta773)
2015. jún. 7. 18:09
Nézd, nem tudjuk konkrétan mi volt....csak az egyik fél verzióját ismerjük...és még így is meg tudom érteni a pasit...én sem szeretnék együtt élni egy hasonlóval.
172. kriszta773 (válaszként erre: 171. - Selena78)
2015. jún. 7. 17:56
én nem nagyon akarnék teperni egy olyan pasiért, aki már egy másik nővel van. nem akarnám tudni, hogy mit csinálnak egymással meg hogyan. ha gyerekkel együtt ott tudta hagyni ilyen könnyen, akkor nem ér meg erőfeszítéseket. kivéve, ha a pasi is akarná és tenne érte
171. selena78 (válaszként erre: 170. - Kriszta773)
2015. jún. 7. 17:44

Tudod, ez az időt adunk egymásnak azzal a kockázattal jár, hogy kifutunk az időből. A pasinak van már társa, lehet harcolni fog érte. Miért ne tenné? Lehet, szereti....


A topikindító meg azt sem tudja, mit akar...Veszett fejsze nyele....

170. kriszta773 (válaszként erre: 169. - Selena78)
2015. jún. 7. 17:06

azért egy kapcsolat tönkremenetel két emberen múlik. az kevés, hogy egy pasika néha benyögi, csináljunk programokat, és ha nem megy, akkor megyek máshoz. a csajszinak minden az anyaság körül forgott, gondolom a pasi ebben nem vette ki a részét igazi apaként. fiatalok nagyon, főleg ha a srác most 22 éves

azt senki sem nyeli be simán, hogy megcsalják, persze, hogy kiteszi, mégis mi mást tehetett volna?


ilyen elhidegüléseket szerintem nagyon nehéz helyrehozni, ha egyáltalán lehetséges, mert ugye ha az egyik már nem akar szexelni, nincs benne gyengédség, figyelem a másik iránt, az nem tér vissza csak úgy. mégis itt talán benne van a lehetőség, hogy ha szeretik egymást, és a nőci is úgy érzi, hogy tudna másként élni vele, akkor érdemes lenne megpróbálni. de igazából azt gondolom, ilyenkor már csak a kétségbeesés és féltékenység van, és szeretet, az meg kevés ahhoz, hogy mint igazi család, házaspár működjenek tovább. de ki tudja? :)


én biztos nem erőltetném most az azonnali békülést, magamra koncentrálnék, a pasival is, ha beszélnék kettőnkről, annyit mondanék, tudom, hogy hibáztam, ő is nagyot, most adjunk időt egymásnak

169. selena78 (válaszként erre: 168. - Kriszta773)
2015. jún. 7. 16:53

Ja, de a topikindító azzal kezdte, hogy az ő hibája volt. Lásd cím....


Aztán azzal folytatta, hogy kidobta a párját...most meg síránkozik, hogy az nem akar visszamenni....miközben kifejti, hogy ezt nem is lehet megbocsátani...


Akkor most mi legyen? Az egyik nem akar megbocsátani, a másik nem igazán akar visszamenni...Szerinted?

168. kriszta773 (válaszként erre: 167. - Selena78)
2015. jún. 7. 16:42
hát azért én megértem, ha valaki évekig együtt van valakivel, közös gyerek, közös élet, hirtelen vége, másik nő, hogy hülyéket beszél meg csinál :) kevés ember akadna szerintem, aki ilyenkor példaértékűen józanon járna el :)
167. selena78 (válaszként erre: 166. - Kriszta773)
2015. jún. 7. 16:29

Kétségbeesve akarni, hogy visszajöjjön a másik?


De ha ezt írta volna, egyértelmű volna helyzet, és ehhez kapott volna tanácsokat. Ez mégiscsak egy női fórum, olyanok vagyunk amilyenek, de azért mégis védjük az elhagyott, kisgyerekes anyákat.


De nekem nem egyértelmű, hogy a topikindító visszakívánja a párját. Mintha csak a sértett önérzet beszélne belőle. Én nem emlékszem, hogy azt írta volna, hogy szeretem, jöjjön vissza, megbocsátunk mindent kölcsönösen, tiszta lappal kezdünk....

166. kriszta773 (válaszként erre: 165. - Selena78)
2015. jún. 7. 16:01
szerintem sokszor előfordul, hogy gyerek születése után eltávolodik két ember egymástól, nem figyelnek, elhidegülnek. és akkor kapálóznak, mikor a másik lelép, de el kéne azon komolyan gondolkodni, hogy miért alakult így. hogy nem csak kétségbeesve akarni, hogy visszajöjjön a másik, hanem átgondolni, hogy akkor mi lenne. mitől változna meg bármi? ha eddig nem kívánta a pasit, mitől kívánná most? mert egy-két alkalomra lehet, pont azért, hogy ne menjen máshoz, de ha alapból nincs meg a ráindulás, a gyengédség, kötődés, akkor minek? akkor lehet, hogy éppen így volt jó, persze megcsalások nélkül lett volna jó, de különválni, idővel normális, baráti viszonyt kialakítani, és keresni olyat, akinél nem merül fel, hogy nem akarom és elutasítom, meg folyton cseszegetem és veszekedek vele
165. selena78 (válaszként erre: 163. - B00d33e65c)
2015. jún. 7. 13:58

Hát igen...én egy megveszekedett feminista vagyok, de ahogy olvasom a topikindítót, meg tudom érteni a párját.


Ha én férfi volnék, messzire rohannék egy ilyen nőtől.

164. andi6020 (válaszként erre: 153. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 13:30

Medve anyám...

beszélsz össze-vissza

163. b00d33e65c (válaszként erre: 153. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 13:19

Ilyen egy hisztis p.csát,mint te!!

Nem érdekli a gyerek?Te írtad hogy még ne,mert pihentetned kell az agyad!

Ráadásul úgy viselkedsz mint egy gyerek,akarom,nem akarom,akarom,nem akarom stb.

Dönts már végre!

Ja igen!Ha a pasi helyében lennék akkor se mennék vissza ilyen nőhöz ha az ördög talicskán tolna hozzá!!

162. selena78 (válaszként erre: 156. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 12:21
Ha nem tudsz megbocsátani, hogy akarsz közeledni felé. És főleg miért?
161. kriszta773 (válaszként erre: 158. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 12:08
hogy képzelnéd el a békülést, a továbbiakat?
160. Tücsök69 (válaszként erre: 159. - Tücsök69)
2015. jún. 7. 11:44
*írtunk (nem közbeszólt a gyerek? :D )
159. Tücsök69 (válaszként erre: 156. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 11:43

Olvasd el, amiket értünk és gondolkodj el rajta! Akkor megérted, mit kellene tenned.


Viszont én úgy érzem, neked csak azért kell, mert másé lett (ahogy írtam korábban, te csak birtokolni akarod). Nem ártana átgondolni, hogy mit szeretnél, mert elég nyilvánvaló, hogy nem tudod. Ha magadnak nem is adsz esélyt a boldogságra, mástól nem kellene elvenni!

2015. jún. 7. 10:25
Ezek a napok.... Kitorolnem az Eletembol! Faj nagyon faj!!
157. Misaki Itó (válaszként erre: 156. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 10:09
Sehogy babám....majd jön ha tényleg szeret.
2015. jún. 7. 10:07
Hogy kozelednetek a helyembe fele ezek utan??
155. Misaki Itó (válaszként erre: 153. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 09:50

Úristen..már megint miről beszélsz??

Ezt te írtad pár nappal ezelőtt..


"Ma pedig irom neki (mert kerdezte mikor lathatja a gyermeket) hogy errol meg beszelunk mert ugy erzem hogy mindekettonknek meg kell pihenni agyilag!"


Nem csodálom hogy lepattant mellőled..

2015. jún. 7. 09:43
iyenbol nincs visszaut.
2015. jún. 7. 09:15
De ez mulyen dolog mar h a gyereke se erdekli .... Kivagyok olyan szintrn ki vagyok borulva h nem igaz
152. 0084acbe42 (válaszként erre: 149. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 08:46
Ne úgy fogd fel, hogy nem érdemelsz 1 esélyt. Egy év alatt folyamatosan sokat kaptál amivel nem éltél. Ne várd, hogy 1 nap vagy 1 hét alatt megbocsásson! Nem vagy valami kitartó, azonnal akarod az a baj. Legyél türelmes. Egyébként minden elismerésem, sok kritikát kaptál, szemedre hánytuk, hogy mennyit hibáztál és nem háborogsz, nem kiabálsz, nem sértődsz :) Ahogy én látom van esélyed nála, ne szúrd el, ne játszadozz vele, legyél kitartó és próbálj változtatni magadon, kicsit vegyél vissza a veszekedésből, számonkérésből stb. Továbbra is úgy érzem az írásodból, hogy a szive visszahúzza viszont az esze visszartja. Hass a szívére :) Emlékezz rá milyen voltál amikor megismerkedtetek és legyél újra az a lány akibe beleszeretett. Nem csak miatta, de ha esetleg később lenne egy kapcsolatod, annak se lenne jó, ha egy házisárkány várná otthon :) Inkább számolj tízig mielőtt kimondasz valamit vagy várd meg míg lenyugszol. Ha a sráccal beszéltek meg ne a másik lány legyen a téma, hanem ti, a gyerek, a közös dolgaitok és lássa, hogy próbálsz változni. De tényleg csak akkor kezdd el, ha őszintén vissza akarod kapni, ne játsz vele, nehogy az legyen, hogy csak azért kell vissza, hogy ne legyen a másé.
151. Shadow Angel (válaszként erre: 149. - Vyca20140610)
2015. jún. 7. 08:43

Mit foglal magában a próbálkozás?


Hogy megkérdezed miért a lánnyal ment? Hogy számon kéred?


Pár nap után arra számítasz, hogy a "karjaidba esik"?

Ne haragudj, de te vagy lusta tenni a kapcsolatotokért, nem ő.

Milyen okot szolgaltattál, hogy bizton abban, hogy változol? Hogy foglalkozni fogsz vele?

2015. jún. 7. 08:42
Most mondja egyik ismerosunk h latta oket tgnap kint a gyorsulason kezen fogva....
2015. jún. 7. 08:22
De olyan szomoru h beszelgetunk probalkozom es latja is rajtam sztrm es megis vele talalkozik vele megy. Alias nem erdemlek eselyt? Vagymi?
2015. jún. 7. 08:20
Igazatok van! Este is irt hajnali 1kor h na most ertem haza...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook