Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülinapra ajándékötlet? fórum

Szülinapra ajándékötlet? (beszélgetős fórum)

2015. jún. 4. 14:47

Köszönöm, jó focis könyvet nem igazán találtam, amit most adtak volna ki valamikor.. Vagy már megvan neki..

A foci a mindene :) szeret mást is, de azzal kapcsolatban nem tudnék neki mit venni még ennyire se..

2015. jún. 4. 14:26

Vannak évkönyvek fociról,

vagy a kedvenc foci-csapatának történetéről, legendás alakjairól könyvek, dvd,


Egész biztosan van egyéb kedvenc elfoglaltsága is a foci mellett, pl. számítógéphez veszel valami kütyüt, vagy videójához, stb. stb.

2015. jún. 4. 10:23

Focizik igen..

Sok ötletem volt, de aztán azok mégse jók..

7. Bichi (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jún. 4. 10:19

Tudom,hogy ez nem segítség, de ha te nem tudod, hogy minek örülne, akkor egy idegen ember honnan tudná?

Van valami hobbija a focin kívül? Ha nem csak nézi, hanem csinálja is, akkor máris vannak lehetőségek.

2015. jún. 4. 09:50

ejtőernyő ugrás :d meglepi party,

[link]

olvasgass itt :))

2015. jún. 4. 09:22

Most kaptam tőle szülinapomra wellnes kirándulást és arra is csak majd most fogunk elmenni..

Nem élünk még együtt, így egy vacsit nehéz lenne megoldani, ha valaki itthon van..

2015. jún. 4. 09:17
hmm, akkor csak közhelyeket tudok,vagy mondjuk főzöl neki vmi finomat,ami nagy kedvence,házi gyros pl. nagyon király ha szereti,szépen megterítesz,kis gyertyafény,pezsgő, közös koccintás,vagy vidd el lazítani , mi mentünk már el szállodába úgy,hogy csak egy napi jegyet kell fizetned és használhatod a szálloda wellness részlegét( itt Miskolcon a palota szálló) ami azért elég borsos hely, kettőnknek a jegy 5.000 volt,bemész addig vagy ameddig akarsz...hívj fel vmi helyi szállodát
2015. jún. 4. 08:59
Nem rossz ötlet, csak karácsonykor is meg akartam vele beszélni, hogy mi az aminek tényleg örülne és hogy ne vegyek fölösleges dolgot.. és azt mondta, hogy legyen meglepetés, mindennek örül, amit tőlem kap, szóval nem segített..
2015. jún. 4. 08:54
Párom szintén 30,igaz mi karácsonykor csináltuk ezt...de lehet egy tippnek nem rossz, felírja cetlikre mi az aminek ténylegesen örülne is,hogy ne legyen haszontalan az ajándék,Te pedig kihúzol közülük egyet,és azt veszed,vhol meglepetés lesz,mert nem tudja melyiket húzod ,de tuti fog örülni neki :))
2015. jún. 4. 08:44

Párom 30. éves lesz és a névnapja is pár nappal a szülinapja előtt van. A focit nagyon szereti..

Veszek neki egy vicces feliratú pólót (focis), meg csinálok neki tortát. De ez árban elég kevés, tudom, hogy nem az számít.. De még azért szeretnék neki valamit. Ötleteket várok.. Kirándulás, koncertjegy nem jó..

Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook