Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 1 hét skóciai utazásra, ha szállás van, mennyi fontot erdemes vinni? fórum

1 hét skóciai utazásra, ha szállás van, mennyi fontot erdemes vinni? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 3. 23:40

Kabat, sal, sapka, csimma, esokabat.

2 hete neha esik, de nonstop fuj.


Minel tobbet hozzatok. £1000 talan nem kell, de nem olcso, az tuti.

attol fugg, h autot berelni akartok vagy buszoztok, vonatoztok? Mikrt akartok megnezni? Van szallas? B&B vagy hotel? Etterem vagy szendvicsbar vagy tesco?

2015. jún. 3. 23:10
1000
7. arrival (válaszként erre: 6. - Lexi018)
2015. jún. 3. 23:01

1embenek!

Nagyon koltodik am a penz :(

Ha nem fogy el, legfeljebb visszavaltjatok.

6. lexi018 (válaszként erre: 4. - Arrival)
2015. jún. 3. 22:14
Ez a 300-500ez /fo? Vagy /2fő?
5. *Csajszi* (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2015. jún. 3. 21:25

Autoberlest gondolom neten elore lefoglaljatok, ugy sokszor (legtobbszor) olcsobb. Benzin £1.10-£1.20 korul van literenkent, azt ti tudjatok mennyit mentek majd, erdemes nagyjabol kiszamolni. Kaja arak nem sokkal magasabbak itt mint Mo-on, kiveve ha etteremben esztek majd, azok dragak tudnak lenni (legtobb szolgaltatas draga), ha kozertbol vasaroltok majd inkabb es foztok, az olcson kijon.


Belepojegyek arat (ahova el akartok latogatni) elore meg kell nezni neten, sokszor foglalni is lehet, olcsobban.


Szerintem inkabb kevesebbet hozzatok, gondolom van bankkartyatok, azzal lehet fizetni mindenhol szinte (vagyis gondolom, en mondjuk angliaban vagyok, de skociaban is hasonloak az adottsagok). Bar ott is majd az arfolyam valtast kiszamlazza a bankod, de talan jobb, mint valtani aztan ha tul sokat hoztal visszavaltani.


Amugy nagyon szep Skocia, egesz biztos elvezni fogjatok. En alapvetoen inkabb karib tipusu helyeket kedvelem nyaralasra, de mikor eloszor mentem Skociaba a szam is tatva maradt, beleszerettem.

2015. jún. 3. 21:22

Kaja?

Van a szallon?

Ha nincs akkor ezek az arak kb. fejenkent.

Skot reggeli ( kostoljatok meg ha mar ott vagytok ) kaveval, teaval 5-8 £

Ebed gyorsetteremben 5-6 £, rendes etteremben 10-15 £

Kavezoban kave es suti 5 £

Szendvics 3-5 £

Belepok altalaban dragak az egesz orszagban, de ezt elore a nezen meg tudod nezni. Pl. Edinburgh kastely , whisky muzeum 20 £ korul.

Autoberlest szinten a neten meg tudod nezni.

Ajandektargy, hutomagnes 2-3 £ korul kezdodik es megy felfele.


En 300 - 500 £ korul valtanek egy hetre.

2015. jún. 3. 20:31
Minél többet... bár most igen magas a £ árfolyama.
2015. jún. 3. 20:28

Semmi jelentos dolgot nem akarunk,nehany belepojegy,autoberles(de arra 5ten vagyunk),kaja....



Mennyir erdemes valtani/fő?

2015. jún. 3. 20:27
1 hét skóciai utazásra, ha szállás van, mennyi fontot erdemes vinni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook