Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem hagy békén az exem? fórum

Miért nem hagy békén az exem? (beszélgetős fórum)


1 2
55. kriszta773 (válaszként erre: 54. - Miklósi)
2015. jún. 4. 18:37
én abból formálok véleményt, amit te leírsz :) és egy éve ugyanúgy nyitogatod erről a fórumokat, nem hiszem, hogy a rendőrök azóta is csak nyomozgatnának, és a most hirtelen előkapott fenyegetések mellett te fizeted a törlesztőt, és mentetek együtt intézni a telefonátírást :)
2015. jún. 4. 18:18
Nem kinos hallgatnom tole semmit. Valoszinu a rendorseg nem azert nyomoz mert felnagyitom a dolgokat. Ha nem tudod mi zajlik nem kell veleményt formálni. Egyebként van pasi az eletben aki ugyanugy hivogatott stb es fenyegetett hogy kicsinal minket meg a parom gyerekeert jo penzt fognak adni stb. Vagy a gyerekeim nezzenek a hatuk moge nehogy baj tortenjen.
53. kriszta773 (válaszként erre: 51. - Miklósi)
2015. jún. 4. 18:11
tudom, hogy jogilag sok minden számíthat zaklatásnak, de azért hétköznapi értelemben szerintem ez nem zaklatás kategória, hogy felhívogat beszélgetni, beszámolni, vagy rád néz facebookon. ha fenyegetne, nem hagyna élni, kárt okozna, megfélemlítene vagy bármi hasonló, valószínűleg a rendőrség is tett volna valamit. azért láthatóan szót tudtok érteni még hivatalos ügyek intézésében is, ha zavar, hogy keres, mondd meg neki, hogy le akarod zárni, ne keressétek egymást, aztán ne vedd fel a telefont, ennyi
52. kriszta773 (válaszként erre: 51. - Miklósi)
2015. jún. 4. 17:51

te összekevered a zaklatást azzal, hogy még beszéltek az exeddel. valószínűleg neked kínos hallgatni a mostani nőjéről, és hogy faggat, neked van-e már valakid, és hogy esetleg időnként bepróbálkozik, de nem komolyan, ha új nővel tervez összeköltözést. azért ez messze nem a zaklatás kategória, gondolom nem fenyeget folyton, miközben te fizeted a telefonja utáni részleteket :)


nem kell fölösen drámázni, keress egy új fickót

2015. jún. 4. 16:43
Nem kéz a kézben mentünk átiratni, hanem muszájból együtt, és én nem vagyok bunkó faszkalap, ha már megvette anno 2 évvel ezelőtt a nevére a számot meg a 100.000.- Ft-os telefont, akkor tisztességgel fizetem a számlákat és a törlesztőrészleteket, ezeket mind utaltam a szolgáltatónak. Most telt le a két év hűség, ezért kértem most már írassuk át a nevemre. Asszem ez nem olyan komolytalan. Ha valaha valakit szerettem nem fogom szarban hagyni, mert ő nem tudta volna fizetni az én előfizetésemet is, meg a törlesztőt a telefonomra, persze lehet azt mondani, le kell szarni, sajnos én nem ilyen fajta vagyok. Most már nincs közös ügyünk se. Ja és BAROMIRA NEM ÉLVEZEM.
50. kriszta773 (válaszként erre: 48. - Miklósi)
2015. jún. 4. 16:16
ne haragudj, de abszolút nem lehet ezt komolyan venni tőled. vannak persze bekattant zaklatók, csak azzal az ember nem kéz a kézben megy el telefont (amin zaklat) átíratni egy év elteltével, nem áll le vele cseverészni és még sorolhatni
49. kriszta773 (válaszként erre: 48. - Miklósi)
2015. jún. 4. 16:14
hát persze, biztos, ha zaklat egy pasi elviselhetetlenül, az ember egy évig vár, és utána íratják át együtt a telefont, nem ám elhajtja a búsba és rögtön vesz egy új kártyát minimum a telóba, vagy egy új telefont is :))))))
48. miklósi (válaszként erre: 47. - Kriszta773)
2015. jún. 4. 16:07
Még a telefon és a szám amit használtam az ő nevén volt már bocs, azt írattuk át az én nevemre, mert nélküle nem lehet, most már tudok kérni másik számot, amit meg is teszek. Másrészt ha visszaolvastad volna amit írtam akkor tudnád, hogy már feljelentést tettem a rendőrségen.
47. kriszta773 (válaszként erre: 46. - Miklósi)
2015. jún. 4. 14:30
ne haragudj, de szerintem te ezt élvezed és akarod, különben már régesrég leállítottad volna. nem álltál volna szóba vele, és ha a munkahelyen zaklat, feljelentetted volna, és kész, vagy egyszerűen ráteszed a telefont. közös ügyek sem kéne, hogy legyenek már rég
46. miklósi (válaszként erre: 45. - Érdekes73)
2015. jún. 4. 13:03
Ma találkoztam vele, mert volt egy lezáratlan közös ügyünk. Akkor végre választ kaptam a kérdéseimre, most már tudom miért csinálja:( még mindig engem szeret, csak neki olyan nő kell, aki állandóan mellette lebzsel. Mondtam neki, hogy szerintem kapcsolatfüggő kezeltesse magát.
45. Érdekes73 (válaszként erre: 44. - Miklósi)
2015. jún. 4. 12:51
Akkor meg mi a baja ? Megtalálta élete párját , élvezze :)
44. miklósi (válaszként erre: 39. - Tuksika)
2015. jún. 4. 09:30
A bűnöm annyi volt, hogy nekem vannak gyerekeim, háztartás amit vezetnem kell, meg persze munkám is, és hát nem tudtam a nap 24 órájában vele lenni. Az uj nő érte megy este 11-kor a munkahelyére hazafuvarozza, ha menni kell valahova ugrik azonnal és sokkal mobilabb mint én valaha is leszek. Hát ez az én nagy bűnöm.
43. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2015. jún. 3. 22:31
Van ilyen, hogy nehezen áll át egyeseknek az agya. Érzelmi beállítottságú emberekre jellemző. Idővel elmúlik, belenyugszik, de határozottnak kell lenned vele szemben. Már ha zavar.
2015. jún. 3. 19:01
Felbérelnék egy kétajtóst és tájékoztatnám az esetleges további következményekrôl.
2015. jún. 3. 18:50
Mert szadista állat.
2015. jún. 3. 18:46
Nem értem.
39. Tuksika (válaszként erre: 37. - Miklósi)
2015. jún. 3. 17:19
Megkérdezhetem, mi volt az a nagy "bűnöd" amiért csalt és szakítottatok? Csak mert említetted hogy az új nő többet foglalkozik vele...
2015. jún. 3. 17:18

Hát ez tényleg bolond. Agyára ment a saját bizonytalansága. Most az új nővel kompenzál, de valószínűleg ez sem elégíti ki, mert akkor békén hagyna...

Jól etted hogy feljelentetted mert nem tűnik 100-asnak...

37. miklósi (válaszként erre: 36. - Érdekes73)
2015. jún. 3. 15:03
Nem tudom, és nem is érdekel, azt akarom tűnjön el az életemből és ne nekem síránkozzon, hogy a 4 évet már nem értük meg együtt.
36. Érdekes73 (válaszként erre: 35. - Miklósi)
2015. jún. 3. 14:33
Lehet ez a bosszú a feljelentés miatt ? Okosat nem tudok írni : igazából csak úgy szabadulhatnál meg tőle ha elköltöznél messzire.
35. miklósi (válaszként erre: 34. - Érdekes73)
2015. jún. 3. 14:29
Igen feljelentést tettem a rendőrségen. Ez a része nem is érdekel, de hagyjon végre élni.
34. Érdekes73 (válaszként erre: 33. - Miklósi)
2015. jún. 3. 14:25

Rohadt car ügy :(

Tudom hogy tisztába vagy a jogi lehetőségekkel is.Vmit léptél hivatalosan is ?

2015. jún. 3. 14:18
Igen ugyanaz, és már felemészti az összes engergiám. Most keresek új munkahelyet is.
2015. jún. 3. 14:13

Ez még ugyanaz a történet ?


[link]

31. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - Miklósi)
2015. jún. 3. 14:11
Ne foglalkozz vele mit csinál és ne reagáljál semmire se amit alkot ...
2015. jún. 3. 13:51
1 x hallgattam végig, akkor az őt ért sérelmeket kellett végighallgatnom, hogy hazudtam neki a kapcsolatunk alatt, hogy nem foglalkoztam vele eleget, hogy összetörtem az álmait.
2015. jún. 3. 13:45
ha meghallom a hangját leteszem a telefont.
28. b00d33e65c (válaszként erre: 27. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:44

És ha ő hív milyen a hangnemed?

Könyörgő vagy kemény?

27. miklósi (válaszként erre: 26. - 31bc25d879)
2015. jún. 3. 13:42
Hát igen, de akkor is kikészítenek idegileg, tudjátok milyen szar, amikor megcsörren a munkahelyemen a telefon és összerezzenek, és imádkozom, hogy nem ő hívjon.
26. 31bc25d879 (válaszként erre: 25. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:39
Egymáshoz valóak. Zsák a foltját.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook