Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » B6 vitamin pattanásra?! Tapasztalatok érdekelnének :) fórum

B6 vitamin pattanásra?! Tapasztalatok érdekelnének :) (beszélgetős fórum)


2015. jún. 1. 19:15
B-vitaminkomplexet szokott a kozmetikus ajánlani bôr-haj-körömproblémákra.
2015. jún. 1. 17:14
Vagy esetleg a terhes vitaminban lenne valami, ami segit? Hmmm... ?! :/
3. Bibi22. (válaszként erre: 2. - Kisritu)
2015. jún. 1. 17:14

Koszi a valaszt :)

Hat en sem tudtam :) es nem is akarom elhinni :) de mast nem valtoztattam az etkezesi szokasaimon, meg szinte semmit nem valtoztattam, de a pattik elmultak :) csak erre tudok gondolni :)

2015. jún. 1. 17:11
szia.én nem tudtam h.pattira is jó.terhesség alatt szedten csak hanyinger ellen....
2015. jún. 1. 17:09

Sziasztok,

Valakinek segitett a B6 vitamin pattanas kezelesre?

En mar mindent kiprobaltam, miota abbahagytam a fogamzasgatlot rengeteg pattanasom van. Gyulladtak, feherek, feketek, midnen felek, undoritoak.

Mar midnent kiprobaltam, de tenyleg midnent. Homeopatiat, clean and cleart, tea fa olajat, fekete szappant, pattanas elleni szappant, eleg eros kremeket- arc lemosokat, aloe vareat, koromvirag kremet, tenyleg mindent es semmi sem segitett.

Neutrogena habis arc lemoso kicsit segitett a tuneteken, mivel szalicil sav van benne, de nem multak el.

Voltam kivizsgalason es vervetelen. Minden eredmenyem jo, semmit nem talaltak :(

Mivel babat tervezunk igy ketto hete elkezdtem inni magne b6 pezsgo tablettat napi 2x. Eleg stresszes a melom, nyugtatot nem akartam elkezdeni szedni, gyogynivenyeset sem, igy emelett dontottem. Remeltem hogy segit a feszenges levezeteseben.

Viszont megfigyeltem, hogy egy hete teljesen letisztult az arcom, a jobb oldalon nincs semmi, fekete miteszer sem. Nem ertem... A bal oldalon egy db es tejesen szep, egeszseges a borom, aminek nagyon orulok. :) egy ev tesztelgetes utan sikerult megtalalnom, amire szuksege van a szervezetemnek??!

Esetleg masnak van tapasztalata? Midenesetre nagyon orulok neki, el sem hiszem, hogy pattanas nelkul elhetem a napokat :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook