Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Okozhat kárt a magzatban a lépcsőházban beszívott por? fórum

Okozhat kárt a magzatban a lépcsőházban beszívott por? (tudásbázis kérdés)


15. RegiGabi0912 (válaszként erre: 14. - Nikletty)
2015. jún. 2. 11:55
bizony :)
14. nikletty (válaszként erre: 12. - RegiGabi0912)
2015. jún. 2. 09:20
oh már harmadik gyerkőc! ? :)
2015. jún. 1. 22:40
Én azt gondolom,hogy érzed,hogy meddig tudod csinálni.Mondjuk én meló után aludtam,pihentem otthon,első baba,párom sokat segít a háztartásban.És egy szavam se lehet,nagyon jó terhességem van (hányás,émelygés soha,ha nem nőne a pocak,nem tudnám,h babás vagyok).Tehát,ahogy érzed,ha fáradsz és eleged van,inkább irasd ki magad,semmi sem éri meg ha gond lesz(lenne).Májust már úgy húztam ki,hogy számoltam a napokat:) 3 hét nem sok,azt még féllábon is lehúzod,kitartást!
12. RegiGabi0912 (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2015. jún. 1. 19:59

Erre gondolhattam volna hamarabb is h veszek egy maszkot.

Túl sok pihenés nem jut mert mikor végzek ott jön a házimeló meg a két gyerek.


Nem könnyű sem most sem,de ha megszületik akkor mégnehezebb lesz...

11. RegiGabi0912 (válaszként erre: 6. - Burkuska)
2015. jún. 1. 19:57

Hű elég jól bírtad nem könnyű lakásokat sem takarítani.


Csak annyi hogy itt kb 2 ezer lépcsőfokot kell megtenni naponta.


Ha nem lennének lépcsőfokok akkor dolgoznék én nyugodtan itt a lépcsőfokok a bajok.

2015. jún. 1. 19:55
Hat, akkor marad a maszk es pihenj tobbet :/
2015. jún. 1. 19:53

10 hetes terhes vagyok.

Igen gondoltam én is a maszkra.


Még 3 hetet kellene dolgoznom hogy meglegyen a junius hónap is.

Nem azért mert nincs meg a gyedhez az idő ami kell hanem mert igy még rendes pénzt kapok nem csak 60% ot.

Hát nem érdemes de muszáj,én megpróbálom,mert muszáj..csak kibírja..

8. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - RegiGabi0912)
2015. jún. 1. 18:50
Nem, nem érdemes és nem is szabad!
7. tavasz007 (válaszként erre: 2. - RegiGabi0912)
2015. jún. 1. 18:40
Atyaeg! Ez k@rva nehez melo!!!
2015. jún. 1. 12:47

Gyógyszertárban vehetsz maszkot.A vödröket meg ne töltsd tele.Én a 30-ik hétig húztam,házaknál takarítok,de az utolsó 2-3 hét már nyögve ment...sokszor leültem,pihentem.Érzed,hogy bírod vagy sem,hallgass magadra:)

Boldog babavárást kívánok!

2015. jún. 1. 12:46
Inkabb tappenz. Hanyadik honapban vagy amugy?
2015. jún. 1. 12:45
Hány hetes vagy?
2015. jún. 1. 12:39
hát így hogy leírtad részletesen... nem is a por, hanem a cipekedés, nehogy megerőltesd magad... én ha tehetném a helyedben inkább táppénz
2015. jún. 1. 12:34

Takarítónőként dolgozom,lépcsőházakat takarítok.


Ma voltam védőnőnél és mondtam neki hogy mit dolgozok hogy esetleg ez okoz e valami kárt a magzatban.

Elmondta érdemes átgondolni fontolóra venni mert azért a lépcsőházakban sok ember megfordul és sok baktérium is elterjed.

Ugyebár a cipőn sok mindent hordozunk,ki tudja ki hol jár egész nap majd munkából haza megy a cipőjéről pedig lehull a por sár ami tele van bacilussal.


Van olyan lépcsőházam is ahol kutya van a kutya szőr töménytelen mennyiségben hull róla azt én seprem és közben persze szívom.


Mikor haza jövök az orrom tele van fekete porral.


Szeretnék még dolgozni persze már orvosok is javasolják a táppénzt de hát az annyira kevés huzni akarom még egy hónapig de nem mindenáron.


Persze a lépcsőház takarításban benne van a 4.-5. emeletre vödör viz felcipelése majd onnan vissza le.Tehát veszélyes önmagában a cipekedés is.

9 lépcsőházam van mait minden nap át kell seperni egy 7 en pedig 1 szer lemosni.

De így is kitart 8 tól kb 3-ig,kemény fizikai meló..

Érdemes kockáztatni a baba egészségét?

2015. jún. 1. 12:28
Okozhat kárt a magzatban a lépcsőházban beszívott por?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook