Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismétlődő rosszullét melegben fórum

Ismétlődő rosszullét melegben (beszélgetős fórum)


7. zeee1980 (válaszként erre: 1. - Kicsi_lányka)
2021. máj. 4. 23:18

Hasonló tüneteim vannak, kiolvastam már én is a netet.

Neked megoldódott?

6. kleeri (válaszként erre: 1. - Kicsi_lányka)
2015. jún. 1. 12:49

elég nehéz, nekem is hirtelen verejtékezés, karikák a szemem előtt, szédülés, hányinger


mindig van nálam víz, és cukor, szölőcukor, vagy negró, azzal próbálom magam lábon tartani

5. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Kicsi_lányka)
2015. jún. 1. 12:21
Pár éve ez van velem is. Nem coltam vele még orvosnál nem is értem miért,de 1-2 héten belül keresek erre megoldást.
2015. jún. 1. 10:13
sehogyan ,nem a meleggel lehet baj hanem maga a hőség, az ember szinte alig kap levegőt és amit kap is az sem friss hanem fojtó plusz ott a hőguta veszélye, uv sugárzás, megemelkedik az emberi test hőmérséklete stb
3. kicsi_lányka (válaszként erre: 2. - Annácskaa)
2015. jún. 1. 09:53
És ez mennyire gyakori nálad?
2015. jún. 1. 09:50

Ugyanez. Szintén huszonéves vagyok.

Kismamaként àjulàs széléig eljutottam....

Én azonnal leülök ha rosszul leszek. Volt hogy a jàrda szélére de addig fel nem àlltam míg el nem múlt.

2015. jún. 1. 09:37

Ha már június lett és így "hivatalosan" is itt a nyár, feldobom a témát. (Egyébként annak ellenére imádom a nyarat, hogy a meleg időt nagyon nem bírom.)

Gondolom, nem vagyok egyedül a problémával, hogy jellemzően nyáron, főleg nagy melegben visszatérően vannak kisebb-nagyobb rosszulléteim. A vérnyomásom (amúgy sem magas, sőt) ilyenkor gyakran leesik, sápadtság, szédülés, verejtékezés és egyre erősödő fáradtságérzet. Kb. ezek a "standard" tünetek, rosszabb esetben a fáradtságérzet átcsap valami ijesztő gyengeségbe, de abból a fajtából, amikor már szó szerint alig állsz a lábadon. Ez utóbbi okozott már eléggé ijesztő helyzeteket is. :(


Elolvastam kismillió cikket a témában, neten is beszélgettem már elég sok emberrel. Tudom, hogy oda kell figyelni a táplálkozásra és főleg a folyadékbevitelre. Kerülni a túlzott terhelést, árnyék, fejfedő, vizes ruha, stb. mindent igyekszem betartani, de néha még így sem tudom megakadályozni a rosszullétet.


Mit gondoltok? Szerintetek hogyan lehet/kell együtt élni ezzel a problémával huszonévesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook