Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laparoszkópos petefészek ciszta műtét után normális, ha egy dudort érzek? fórum

Laparoszkópos petefészek ciszta műtét után normális, ha egy dudort érzek? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 30. 11:07

Szia, nekem is volt ilyen mutetem, plusz en is mutoben dolgozok, ezek alapjan mondom, hogy ne aggodj, normalis, es nem kell ott semmit nyomkodnod, hagyd hagy gyogyuljon.

Nekem a varrat helye meg most, egy ev utan is csomo, evek kellenek hogy regeneralodjon.

2015. máj. 30. 10:41

Sziasztok!

2 hete volt laparoszkópiám egy ezer éves ciszta miatt (kb 6-7 éve megvan/volt), 1 ete volt varratszedésem, addig csak maga a 3 vágás helye fájt, viszont utána már az egész háromszög, amit bezártak, viszont ma reggel, hogy nézegettem a baloldali varratom helyét (maga a ciszta is a bal petefészek mellett volt) picit megnyomkodtam és egy kemény nem is tudom, dudort vagy csomót éreztem és nem tudom hogy ez normális-e, akinek volt már ilyen műtétje neki is volt esetleg ilyen vagy hasonló tapasztalata? Kicsit aggódom, hogy ez normális-e.... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook