Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ausztriába háziállattal fórum

Ausztriába háziállattal (beszélgetős fórum)


14. főnix01 (válaszként erre: 11. - 0084acbe42)
2015. jún. 9. 08:59

Szia! A kiìrt kérdèshez nem tudok vàlaszt, viszont ha nyelvtanulàs èrdekel, keresd fel az ötèvötnyelv.hu oldalt.

Vagy az is jò, ha beszerzel egy tankönyvet otthonra magadnak. Az interneten sok minden fent van, de úgy összegyűjtve egy oldalra, olyat nem talàltam.

13. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - 0084acbe42)
2015. máj. 29. 23:11

Szia!

Gondolom faceboo.on fent vagy. Ott van olyan csoport,h németországi magyarok stb.

Ott sztem tobb infohoz juthatsz. De tippelgetni felesleges,senki nem fogja tudni megmondani,h fogsz e majd albit talalni. Meg ugye amig nincs lakas addig nincs munka,amig nincs munka addig nincs lakas.:) :s


Nekem is van 2 kutyám,akiket soha semmi penzert nem hagynek el,max rovid idore ,ugy h ha tudnam,h par het es johetnek utanam.

Nekem a kutyaim az eleteim. :)


Nalunk is heti szinten elojon a kulfold tema,tavaly parom dolgozott kint,azota is vissza.vissza vagyik a penz miatt.

En meg csak ,,terelek,, a kutyak miatt.


Ahogy te irtad,vagy itthon halunk ,,ehen,,...vagy'kint halunk bele a hianyukba.

12. Perla del Mar (válaszként erre: 11. - 0084acbe42)
2015. máj. 29. 14:04
Áh nem nézlek hülyének! Nálunk is családtagok az állatok . Szóval én sem mondanék le róluk soha!
11. 0084acbe42 (válaszként erre: 10. - Perla del Mar)
2015. máj. 29. 13:26
Ez is valami, köszönöm. A kutya nem ugatós, viszont a papagáj kétszer olyan hangosan ugat, mint egy kutya :/ Patthelyzet, mert vagy itthon halunk majd éhen vagy külföldön halnánk bele, hogy nincsenek velünk :D Bár számomra nincs olyan opció, hogy nélkülük, úgyhogy biztos nem lesz egyszerű. Gondolom most sokan fogják a fejüket, hogy milyen hülye vagyok hisz ők "csak" állatok, ezt csak az értheti, aki nagyon szereti őket. Esetleg olyan oldalt tudtok, ahol el lehet kezdeni a németet az alapoktól? Tudom sok van, de hátha van valakinek tapasztalata. Én teljesen a nulláról indulok a német nyelvben :( (tanfolyam nincs a közelünkben tehát csak online jöhet szóba)
10. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - 0084acbe42)
2015. máj. 29. 13:01

Másod kézből tudok infót mondani. A barátnőm mesélte, hogy az egyik kutyás lány kiköltözött Ausztriába a beaglejével. Mivel ugatott míg nem volt otthon haza kellett hoznia a szüleihez. Mostmár kint van vele újra , mert tudtak saját házat venni.

Ha ugatós az biztos probléma. Ennyit tudok csak, ennyit meséltek nekem.

9. 0084acbe42 (válaszként erre: 8. - Misaki Itó)
2015. máj. 29. 13:01
Igen nagyon, ő meg különösen, nagyon szeret sikítozni, hangosan kiabálni, énekelni, mindegy mit csak hangos legyen :) Attól tartok, hogy nem sokan tolerálnák és nem tudunk lépni. Gondolom kutyás albérletet még csak-csak lehet találni, de a madár nehezebb téma :(
8. Misaki Itó (válaszként erre: 7. - 0084acbe42)
2015. máj. 29. 12:44
Még a kutyi hagyján,de a madár......az amazon tényleg hangos.
7. 0084acbe42 (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2015. máj. 29. 12:43
Remélem sikerül elindulni és találni helyet ahova mehetünk velük együtt, odaadni senkinek nem tudjuk őket. Itt már semmi jövőnk, valamit lépni kell, de háziállattal nem tudom mennyi esély van elindulni. Minden estre elkezdem böngészni a hirdetéseket :)
6. 0084acbe42 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2015. máj. 29. 12:38
Köszönöm!
2015. máj. 29. 12:31
állatorvosi igazolás kell hozzá, hogy egészségesek, az meg, hogy van-e albérlet...gondolom odaírják, ha nem vihettek állatot.
2015. máj. 29. 12:30
2015. máj. 29. 12:29

Jaaa,Auszriába!

Bocs,félreolvastam.Ausztráliába.


A papagájt bevállalnám...nekem Sanyim van.

2015. máj. 29. 12:27
Szerintem karantén,tuti van...3hétkábé
2015. máj. 29. 12:26
Van olyan közületek aki háziállattal költözött ki Ausztriába? Lehet e találni egyáltalán olyan albérletet ahova lehet kisállatot vinni van nagyon kicsi az esélye? Nagyon úgy néz ki, hogy kénytelenek leszünk kiköltözni, de olyan országot kell keresnünk ahova jöhetnek velünk. Egy yorkim és egy nagy papagájom (amazon) van, utóbbi elég hangos madárka :/ Még csak most kezdem magam beleásni a témába, gondoltam itt megkérdezem hátha van valakinek valamilyen tapasztalata erről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook