Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ágyat, babakocsit vegyek a 2 éves kisfiamnak? fórum

Milyen ágyat, babakocsit vegyek a 2 éves kisfiamnak? (beszélgetős fórum)


6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2015. máj. 30. 17:16

Amikor mi lecseréltük a kiságyat, egyből egy 190 cm hosszú egyszemélyes ágyat vettem, amit jó sokáig tudott használni. Én nem vennék sem mesefigurást, sem gyerek heverőt, csak ha nagyon jól állsz anyagilag és nemsokára ismét lecseréled.

Babakocsi ügyben: az én fiam sem volt hajlandó ennyi idősen (sőt már hamarabb sem) babakocsiba ülni.

5. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 4. - 81móni)
2015. máj. 29. 12:25
Küldtem üzenetet :)
4. 81móni (válaszként erre: 2. - 96e4cb8ca7)
2015. máj. 29. 11:50
Szia! Írd meg légyszi! Köszönöm!
2015. máj. 29. 11:32

Szia!


Babakocsiból vagy ilyen tökegyszerű esernyőkocsit vegyél, vagy ha vmi komolyabbat akarsz, amiben lehet mondjuk tömegközlekedni stb, akkor a Peg Perego Aria kocsi nagyon könnyű, kényelmes, kezelhető.

Újonnan 40e körül van, szerintem jobban megéri használtan venni, mert úgyis hamar elhagyjátok. Használtan már 5-20 között találsz, állapottól függően.


Kiságy: én a rácsost rögtön nagy heverőre cseréltem, (90*200), leesésgátlóval. Ez a legjobb megoldás, ha nem akarsz később még egy ágyat venni.

2015. máj. 29. 11:28
Szia! Babakocsi-témában nem tudok segíteni mert az én fiam már 2 éves kora előtt "kiugrott" belőle, nem kocsizunk :) Én egy webáruházban vettem neki egyedi készítésű, leesésgátlós ágyacskát, nem volt drága (annyira) és nagyon szereti :) Megírom priviben ha gondolod, a címüket, szerintem itt reklámnak minősülne...
2015. máj. 29. 11:12

Sziasztok! Szeretnénk lecserélni a kiságyat . Milyen ágyat vegyek a 2éves kisfiamnak? Fenyőágy,galériaágy,vannak ilyen olcsó mesefigurás leesésgátlós heverők,kanapé? Kinek milyen van? Hol vettétek? Mennyiért? Képet is küldhet akinek van kedve.

2 évesnek babakocsi is érdekelne. A 3 részest lecserélném valami egyszerűre. Milyet ajánlanátok? Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook