Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a mandulámon? fórum

Mi lehet ez a mandulámon? (tudásbázis kérdés)


11. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 2. - :))))))
2015. okt. 23. 07:11
Szerológus szakértő meg tudná mondani pontosabban.
2015. jún. 1. 15:13

esti ügyeletre is elmehetsz.

az egyre rosszabb!

Egyszer adott egy fül orr gégész, egy olyan gyógyszert, vagyis Maripent, ami másfél nap alatt leszedte a gennyes ízéket.

Fél évre rá megint lett egy ilyenem, de akkora már a Maripan megszünt. A másikkal nehezebb gyógyult!

2015. jún. 1. 15:11

Hat ez tűszös mandulagyuszi, én már túl vagyok páron.

Antibiotikum, és simán szedtem rá Cataflant, mert marhára fájt, hajnalban arra ébredni, h nyelni sem tudok.

Plusz sós vízzel öblögetés!

2015. jún. 1. 14:53
Tüszős mandulagyulladásnál nekem annyira fájt a torkom, hogy egy korty tea lenyelése is olyan volt, mintha zsilett pengéket nyelnék.
2015. máj. 29. 07:44
Lehet tüszős mandulagyulladás is, amire antibiotikum kell, de lehet vírusos herpangina is, amire csak szopogatós tablettát fognak javasolni. Irány az orvos, ő majd eldönti.
2015. máj. 29. 07:32

Nem hallottál még a tüszős mandulagyulladásról?

Lol:)

2015. máj. 29. 07:29
Tüszős mandulagyulladás nagy valószínűséggel. Orvosho menj, mert erre erős gyógyszer kell.
2015. máj. 29. 07:27
Nekem hajdanán langyos sósvizes öblögetést ajánlottak , gurgulázni vele , mint régen a Tv -maci , aztán kiköpni ! / lányok ! megnyitjuk rendelőnket ! maholnap táv-operálunk is ! / mindenesetre tényleg nagyon jó toroköblögetésre a sós víz , ha kicsit rekedt az ember , azt is elmulasztja .
2015. máj. 29. 07:16

Ühüm, látom mi a baj.

Egyértelműen Bioparox inhalációs oldatot javaslok.

2015. máj. 29. 07:09
Pár napja meg vagyok,fázva fáj a torkom.Ma ahogy bele néztem a tükörbe hogy megnézzem mennyire piros a torkom hogy megnézzem mennyire piros a torkom a mandulámon apró fehér pöttyöket és foltokat láttam mindkét,oldalt fehér színűek.Fáj a torkom ,rázott a hideg meg a hasam is fáj. Holnap megyek orvoshoz.
2015. máj. 29. 07:08
Mi lehet ez a mandulámon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook