Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cserépkályha építtetése és tapasztalatok fórum

Cserépkályha építtetése és tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2015. máj. 28. 13:22

Mikor megvettem a házat 2 szoba közé volt beépítve a cserépkályha.Nem volt tökéletes állapotban,újrarakattam /160e/,majd 2 év múlva dettó ugyanúgy mint eredetileg,felrobbant.Helyesen fűtöttünk vele,mégis...

Azon a nyáron a férjem neki rontott és földig rombolta,akkor lett vegyeskazánunk.

Soha többé kályha!!

6. Jasmine24 (válaszként erre: 5. - Hani12)
2015. máj. 28. 10:56
Az eleg jol hangzik. Nalunk is az idealis az lenne, ha a nappalin kivul meg a 2 jalot is megtudnank vele oldani. Hozzank majd Juliusban jon egy mester, akitol arajanlatot kerunk. En tobbre szamitok az arral kapcsolatban, de orulnek, ha fel millio korul kilehetne hozni.
2015. máj. 28. 10:44
Mi is szeretnénk kályhát éppitettni, egész pontosan téglakályhát. Egy 20 nm-es nappalit fűtene, plusz lehetőleg még 2 szobát, amik 15 nm körül vannak, de az egyikben lesz egyéb fűtés is. 310e Ft-os árajánlatot kaptunk rá.
4. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - Jógini1)
2015. máj. 28. 10:30
Koszi a valaszt es megkerdezhetem mennyiert csinaltattatok?
2015. máj. 28. 10:24
Mi ilyennel fűtünk, két helység között van, de van benne egy patkó is és az fűti a központi fűtést. Olcsó, jó, szeretem. Csak otthon kell lenni:O)
2015. máj. 28. 10:09
Sziasztok, szeretnenk kalyhat epittetni a hazunkba, de kivancsi lennek, hogy megis milyen arakra szamitsunk. Tudom, hogy ez sokmindentol fugg, de pl egy 80nm-es hazba, kozepes meretu kalyha, ami egyszerre 2 helyiseget tud futeni, vajon arban mennyi lehet? Van olyan, aki mostanaban van 1-2 eve csinaltatott esetleg? Barki, aki kalyhaval fut, szivesen fogadnam a tapasztalatat! Koszonom! :)
2015. máj. 28. 10:06
Vitál kályha, cserépkályha építtetése és tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook