Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Pataki Gergely gyermek plasztika fórum

Dr. Pataki Gergely gyermek plasztika (beszélgetős fórum)


3. Klara5 (válaszként erre: 1. - Badrain)
2019. nov. 20. 18:52
Dr Pataki Gergely szerintem Magyarországon azon orvosok közé tartozik, akik a legmagasabb szintű szakmai tudással rendelkeznek, Engem ő műtött. Jó kezekben lesz a fiad. Jó tanács, Minden allergiáról, érzékenységről az orvosnak be kell számolni, minden tünetet jelezni kell felé, és majd ő eldönti, hogy kell e foglalkozni vele vagy sem. Jó kezekben lesz a fiad.
2. StellaMarina (válaszként erre: 1. - Badrain)
2018. jún. 29. 23:15
Szia! Én ugyan nem tudok érdemben hozzászólni a kérdésedhez, de mélységesen felháborít, hogy olyan tanult emberek praktizálnak, akik ordítanak egy kisgyerekkel, akunek fájdalmai vannak. Remélem, hogy megmondtad a magadét nekik. Bízom benne, hogy mára már jól van a kicsi! Üdv
2015. máj. 27. 11:15
Kedves fórumozók! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van e valakinek tapasztalata Dr Pataki Gergely plasztikai sebésszel kapcsolatban? Kisfiamat visszük hozzá hamarosan égési sérüléssel. Pontosabban korrigálás miatt. Eddig a Bethesda kórház égés sebészetén kezelték, ahol botrányosan viselkednek. Két kezén hajtottak végre bőrátültetést. Mindkét tenyerét és a combját (adóterület) MRSA-val elfertőzték... Az egy éves fiammal ordítottak, hogy ne üvöltsön és még sorolhatnám... Keze a fertőzés miatt nagyon csúnyán gyógyult és zsugorodik, ami miatt kezét nem tudja normálisan használni. Volt esetleg valaki Pataki Dr Úrnál gyermekével közületek? Segítségeteket előre köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook