Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikos terhesség minimális tünetekkel. Normális? fórum

Lombikos terhesség minimális tünetekkel. Normális? (tudásbázis kérdés)


14. maju
2015. jún. 10. 14:49
Nekem semmilyen tünetem nem volt,se hányinger,se mellfeszülés,se mindjárt megjön érzés, semmi. Paráztam is minden vizsgálat előtt,hogy rendben van e még odabenn. ET10-től már pozi volt a tesztem. 30 héttől kezdtem vizesedni. De már itt van velem a 3 hós nagyfiúm :)Gondolom már minden rendben van!
13. pepeditta (válaszként erre: 2. - Tamo87)
2015. jún. 9. 17:42
Azóta biztosan minden rendben van. Nekem sem volt semmi különös a sikerült lombik alkalmával (mellfeszülés, eres mell, és a nemvárt napján furcsa hasgörcs), míg amikor nem sikerült sokkal több tünettel szembesültem. Nálam hat és fél hetesen kezdődött a rosszullét. Viszont onnantól egész nap, még a víz sem nagyon maradt meg. 5 kg fogytam és mindez tartott a 13. hétig. Eközben hol felerősödtek, hol egy-egy napra eltűntek a tünetek. Na, ezeket a napokat végigizgultam, persze feleslegesen. :) Most itt gyakorolja a négykézlábra állást. :D
2015. máj. 28. 09:27
Látod? Majd szépen lassan jönnek a tünetek is, csak nyugi, ne parázd túl. Nekem olyan 7. héttől voltak tüneteim és a 13. hétig 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan nap volt amikor nem hánytam. Szagoktól, ízektől, vagy csak úgy megszokásból, és a hiedelmekkel szemben nekem nem reggeli rosszulléteim voltak, hanem délutáni. Állandóan pisilni jártam, meg kicsit szúrkált a hasam, de más tünetem nem volt.
11. tamo87 (válaszként erre: 10. - Esther78)
2015. máj. 27. 16:02

Sajnálom az elsődet. Én is ettől félek hogy ez történik. Csak azt nem értem ha már nem èl akkor miért nem múlnak el a tünetek? Elvileg akkor már megszűnik a hcg termelődés és fokozatosan kiürül a szervezetből. Vagy ezzel is csak ámítom magam?

De amúgy csak emlegetni kellett a tüneteket, mert ma egész nap hányingerem van. Remélem ez jót jelent. :-)

2015. máj. 27. 12:26
Nekem az első terhességemnél, ami sajnos nem maradt meg, már szinte a beágyazódástól voltak tüneteim. Hányinger, szédülés stb, és attól hogy csak üres petezsák maradt, nem volt baba, még nem múltak el a tüneteim. A második terhességemnél olyan 7-8 héttől voltak csak tüneteim. Sajnos ha megáll a fejlődésben, vagy elhal a baba nem biztos hogy észre fogod venni. Nagyon sokaknak csak az ultrahangon derül ki, hogy már nem ver a pici szíve.
2015. máj. 27. 09:30
Nyugi, nekem pl semmilyen rosszullétem nem volt a kisfiammal az egész terhességem alatt, a fáradtság pedig kb a 8-11 hét között jelentkezett. Egyébként teljesen komplikációmentes terhességem mellett is csomószor kimentem a wc-re, hogy nem vérzek-e, hát ilyenek vagyunk :)
8. tamo87 (válaszként erre: 7. - Cessi)
2015. máj. 26. 13:29
Köszi. :-) Már a beültetés után 8 nappal pozitív lett. Azután 2 naponta csináltam a teszteket. Vagy 10-et csináltam mire elhittem. De az a sok negatív történet hogy megállt a fejlődésben és csak az uh -n derült ki. De az bíztat hogy neked is később kezdődtek a tünetek. :-) Várom már nagyon. Aztán később lehet hogy én is vissza sírom a nyugis időszakot. :-)
7. Cessi (válaszként erre: 6. - Tamo87)
2015. máj. 26. 13:21
Akkor gratulálok! :) Elhiszem, hogy nem mered még elhinni. Velem is így volt. Vártuk, vártuk, de nem jött, utána pedig hirtelen ott volt. Emlékszem, egy csomószor mentem ki a mosdóba megnézni, nem jött-e meg :D
2015. máj. 26. 13:19
Már csináltam sok sok tesztet és mind pozitív lett. Csak tényleg az a furcsa hogy mikor még reménykedtem hogy természetesen is lehet babám akkor már a mensi előtt minden tünetem volt. Persze soha nem volt baba. Most meg hogy itt van semmit nem érzek és ez ijesztő. De az jó hogy másnál is volt ilyen. Tudom hülye vagyok de várom a hányást mert akkor tudom hogy velem van még.
2015. máj. 26. 13:13

csinálj tesztet


amúgy igen sok nő van, akinek semmiféle tünetekkel nem jár a terhessége


Jó egészséget!!

2015. máj. 26. 13:06

Természetes úton estem teherbe, a 6-dik hétig semmi tünetem nem volt. Már teljesen beparáztam. Aztán a 24-dik hétig semmi sem maradt meg bennem. Na olyankor visszasírtam a tünetmentes időszakot.

Nyugi, a tüneteknek még nem kötelező jelentkezni.

Csinálj egy tesztet! Szorítok nagyon! :)

2015. máj. 26. 13:02
Terhességi teszt?
2015. máj. 26. 12:53
Sziasztok! 6-án volt a beültetésem és mellfájáson és ritka hasfájáson kívül semmit nem érzek. Mindig azt hittem ilyenkor már hányingerrel és aluszékonysággal fogok küzdeni de semmi. Ez normális? Vagy baj lehet? 4- én kell uh-ra mennem addig bizonytalan vagyok.
2015. máj. 26. 12:49
Lombikos terhesség minimális tünetekkel. Normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook