Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem ilyen lovat akartam... fórum

Nem ilyen lovat akartam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem ilyen lovat akartam...

1 2 3 4 5 6 7
15. ranna
2015. máj. 26. 11:27

Nem tudom mik a lehetőségeid, de segítséget nem tudsz kérni/kapni, akár a családtól, akár más helyről? Muszáj, hogy néha "kiszabadulj".

Hány éves a gyerek és mi a baja?

2015. máj. 26. 11:15
Vannak könnyebb és nehezebb napok. Ez a cikk egy nehezebb napon született.Sok erőt, kitartást kívánok! :)
2015. máj. 26. 10:54
Egy HŐS vagy, nagybetűvel!!!
12. siba22
2015. máj. 26. 10:39
Beteg vagy egészséges gyermek lehet áldás,sokan egy lapon említik a kettőt.Pedig NEM!!!Igen,vannak boldog pillanatok.De a mindennapi taposó malom,idegőrlő tehetetlenség és mind az amit szavakkal elmondani lehetetlenség.Beteg,fekvő gyerekekkel dolgoztam,ép ésszel ezt nem is lehet csinálni.Kitartást és sok erőt neked.
11. rinike
2015. máj. 26. 10:31
Kérem az Istent, hogy adjon Nektek elegendő erőt, hogy ezt a terhet hordozzátok! És azt is kérem, hogy örömet is adjon mindannyiótoknak!
10. binca7
2015. máj. 26. 10:24

Megértelek.

Édesanyám abba halt bele, hogy 25 évig ápolta a fogyatékos hugomat. Nem bírta lelkileg, testileg, hiába segítettünk övé volt az oroszlánrésze. nekem mennem kellett tanulni, dolgozni, külön életem volt. Beadni nem mert pedig két lehetősége, de annyira félt, hogy megszólják, milyen anya.... nem lehetett meggyőzni, ráment szó szerint.

Senkivel ne foglalkozz, ha van lehetőséged add be intézménybe, látogasd, de a Te életedből többet vesz el, mint amit adni tudsz. Tönkre fogsz menni teljesen. Ezt csak az tudja akinek ilyen gyereke van aki így vagy úgy, de állandó felügyeletet, ápolást igényel.

2015. máj. 26. 10:17
Le a kalappal! Egyrészt az őszinteségedért, másrészt a kitartásodért. Nekem nincs gyerekem, de a szememben mind hősök vagytok!
8. Kék
2015. máj. 26. 10:10
Minden elismerésem az őszínte megnyilatkozásodhoz!Kívánom,hogy a nehézségeitek ellenére,ha apró lépésenként is ,de sok örömetek legyen!Az élet sokszor igazságtalan,de az hogy ti kerültetek ebbe a helyzetbe,nem szabad hogy állandóan megmérgezze a hangulatod!Töltekezz az apró sikerekből,amit a TI önzetlen segítségetekkel ér el a gyereked!Nagy feladatot kaptatok,de ha a többi sorstársat megkérdezed,biztosan találsz olyat aki lelki megerősítést nyújt,mert ezt az érzést amit ti megéltek csak az tudja átérezni aki a minden napjait hasonlóan éli meg!Kitartást kívánok NEKTEK!
2015. máj. 26. 09:47
Megértelek és sok erőt és kitartást kívánok neked ehhez az életen át tartó harchoz..Hiszen anya csak egy van.
2015. máj. 26. 09:46

Én megmutatnám ezt a cikket azoknak az elvetemült embereknek, akik nagy hanggal elítélik azokat a szülőket, akik úgy döntenek, hogy a súlyosan sérült gyermeküket nem 'vállalják be', hanem elvetetik.


Nagyon sok kitartást kívánok neked!

2015. máj. 26. 09:41

nálunk nics beteg gyerek, de megértelek teljes mértékben. Én azokat nem értem, akik azt mondják, hogy a beteg gyerek is egy nagy nagy boldogság, csupa mosoly stb. nem, nem az.

A beteg gyerek gond.

Annak ellenére, hgy minden bizonnyal ugyanúgy szereted és bármit megtennél érte, mint egy másik anya az egészséges gyermekéért. De akkor is kevesebb az örm, és sok a kudarc, a miért.


Le a kalappal, hogy csinálod, nem adodo örökbe és mondasz le róla. Mindennek megvan az értelme. Ne akarj átlagos leni, sehol nem mennek olyan jól a dolgok, mint ahogy kívülről látszik. Szeresd.

2015. máj. 26. 09:40

Aki elítél ezért az megérdemelné, hogy ki is próbálhassa. Bár ezeket a dolgokat nem földi ésszel érthető "érdemekért" kapjuk. A cikked sokaknak segíthet megérteni, hogy egy "átlagos" gyermekért minden nap hálát kellene adni a sorsnak, tudni kellene értékelni.

Szívből kívánok neked minék több elégedett és boldog percet, hogy feltöltődve legyen erőd tovább tenni a dolgod.

2015. máj. 26. 09:32

Nem tudom milyen problémája van a gyermekednek, de meg tudlak érteni. Nálunk is van beteg gyerek a közeli rokonságban, már 25 éves a szülei házassága is rá ment erre.


Kitartást nektek :)

2015. máj. 26. 09:31
Teljesen megértelek... Egyetlen percig ne vádold magad a gondolataidért. Én sérült felnőttekkel dolgozom, és őszintén, csodálattal gondolok rátok, akik ezt nap mint nap vállaljátok. Én soha nem lennék erre képes. Ti mindannyian hősök vagytok és nem tudom elképzelni, miből merítitek az energiát.
2015. máj. 26. 09:17
Durva a cím, ez az igazság. Amikor elképzeltem, hogy anya leszek, nem egy sérült gyermeket képzeltem magam elé. Senki sem ezt álmodja, mégis sokaknak ezt dobja a sors. "Nem ilyen lovat akartam." Most hol reklamáljak?! Kinek panaszkodjak?!

Ugrás a teljes írásra: Nem ilyen lovat akartam...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook