Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netes szívatás fórum

Netes szívatás (beszélgetős fórum)


1 2
60. Nünüke :) (válaszként erre: 8. - Tavasz007)
2015. jún. 7. 20:46
kolleganőm is így jár..maratoni levelezés hajóskapitány,meghalt család balesetben bla bla...aztán hogy elküldi a vagyonát,de utaljon a szállitócégnek kb egy milliót :-) ...a hülye ha nem'ennyit mondott volna akkor még meg is kapta volna.
59. Nünüke :) (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2015. jún. 7. 20:39
Ez álltalában így működik...
58. 2c5f60da64 (válaszként erre: 57. - Gribedli***)
2015. máj. 25. 15:43

Ez nem az a pasi, és nem 47 éves, de 40 es éveiben jár Ő is. Az egy kicsit más sztori volt, de valóban hasonló.

Azzal, az előzővel is neten akadtam össze.

Ezt az előzőt követően szedtem össze, azaz annak a vége felé :)

2015. máj. 24. 18:41

Mondjuk ha jól értem, előző fórumai alapján, ez a pasi az a vén kujon, akiről már írt ki topikot és tudta előre, hogy kivel van dolga, másoktól, szóval nem is annyira volt új, meg számíthatott rá, nem derült égből...Mert a topik márciusi, szóval vagy egymás után mindig 47 éves, bolond pasikat szúr ki mindig ugyanazon a netes társkeresőn, akik aztán soha nem törlik magukat, vagy ez mindig ugyanaz a faszi.


Sőt, volt egy csomó, szinte mindig ugyanerről a pasiról szóló topikja egy sunshine nevű felhasználónak is.

56. kriszta773 (válaszként erre: 52. - E92edf4555)
2015. máj. 24. 17:10
mindenkit be lehet csapni, ez legyen annak a szégyene, aki erre kényszerül bármilyen okból. ha meg kiderül, akkor ott a döntés lehetősége. mert egyszer bármit meg lehet tenni valakivel, tanulni kell belőle
55. viva70 (válaszként erre: 46. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 16:59
A barátnőm, meg a többi képben lévő nő sem tud lekattanni arról a szélhámos pasiról. De, hogy miért...? Fel nem tudom fogni...:XD
54. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 15:29
Aki nős pasival kezd, szerintem a minimum, hogy őt is meg fogja vezetni, ennyi, magának kereste, az ilyet nem tudom sajnálni.
53. gribedli*** (válaszként erre: 31. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 15:24

Ezzel nem értek egyet, nem minden pasi csalja meg a párját. Nem is mindig attól függ, hogy az adott nő mindent megtesz-e ezért, inkább vannak feltétel nélküli érzelmek, vagyis egyszerűen nekik az a nő kell. Nem is kell mindig tökéletesnek lennie, igazából nincs semmire garancia de a rosszra sem, szóval ha valaki elég jól választott egy hozzá illő embert, nem kell így nyomozgatnia meg minden, amit te csinálsz.


Te kifogtál egy ilyen pasit, de nem mindegyik ilyen. Sőt, talán el sem hiszed, de van egy csomó, aki nem társkeresőn ismerkedik és nem hal bele abba sem, hogy nincs fent facen:)))

2015. máj. 24. 15:15

A szivatasrol annyit,h csak azt lehet,aki hagyja.

Ha felismered milyen ember es tovabbra is kitartasz mellette,akkor nem o szivat,hanem te magad.

51. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Melcsi04)
2015. máj. 24. 15:14

Te egy kapcsolatba 30%ot teszel, ők 70-et. Gratulálok, még soha nem szerettek igazán és te sem voltál igazán szerelmes (még annyira sem, mint ők), szánalmas.


Mindegy, ez a fórum nem rólad szól csak úgy eszembe jutott, hogy azért ahol normális 2 ember összejön, akár rövid ideig tartó kapcsolatnál is, amikor szerelmesek, odateszi magát mindkettő 100% (ha már mindenáron számokban akarjuk kifejezni).


Miért mész el pasikkal, akik annyit sem érnek számodra, hogy kicsit több mint 30%ot adj? Ezzel magadat is minősíted? Belemész kapcsolatokba számodra fabatkát sem érő emberekkel és ezzel villogsz? Amúgy meg felőlem azt csinál mindenki, amit akar, csak ezt a tiedet én nem nevezném egy harmonikus szerelmi életnek, igaz, semmi közöm hozzá, csak úgy megjegyeztem.

50. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Melcsi04)
2015. máj. 24. 15:07

"sok nőnek nagyon nagy az egoja sajnos"


Micsoda szerencse, hogy neked nem...

49. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 15:05
Èn nem jutottam volna el a helyedben odàig, hogy ráírjak, levelezzek, stb. hiszen tök mindegy, hogy a fals nickeddel randizott volna, ha egyszer már azzal megszegte az egyezségeteket, hogy nem törölte magát, szóval már emiatt arrivederci...De jobb későn mint soha, ha végül rájöttél, hogy ez a pasi nem neked való és kész.
48. andi6020 (válaszként erre: 35. - Melcsi04)
2015. máj. 24. 12:23
????
47. e92edf4555 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 12:22
Nem kell vele foglalkozni,ha ez az elete,akkor papa.
46. 2c5f60da64 (válaszként erre: 44. - Viva70)
2015. máj. 24. 12:18

Nekem volt egy ismerősöm, akinek a kolleganője keveredett viszonyba egy nős pasival, aki hitegette, hogy elválik stb; közben kiderült, hogy a pasinak még egyéb barátnői is vannak.


Az egyik barátnője valahogy megtudta, hogy ki ez a csaj, és elkezdtek neten kommunikálni, veszekedni. Őrület. A pasit egyik sem akarta dobni.

45. 2c5f60da64 (válaszként erre: 43. - Kriszta773)
2015. máj. 24. 12:16

Felejtős, már nem foglalkozom vele, és nem is tart sokáig felocsúdnom ebből, ez annyira kiábrándító.


Az is érdekes... amikor az "exeiről" beszélgettünk, valahogy mindegyikről rosszat mondott, amúgy meg semmi lényegeset. Volt akire azt mondta beteg, a másik arrogáns, beképzelt... persze ő a tökély.


A következőnél remélem, még hamarabb észreveszem a jeleket, és el sem kezdődik semmi egy hasonló kaliberrel.

44. viva70 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 11:40
Legalább még időben kiderült a dolog... Egyik barátnőm is hasonló szituációba került nemrég. Igaz, az nem internetes ismeretség volt, de a lényegen nem változtat. Először egy jól szituált úriembernek adta ki magát az illető, aztán pár hónap után borult a bili... Oscar díjas színészeket meghazudtoló módon állította a pasi, hogy csak ő van a képben. Pedig ordítottak a bizonyítékok, hogy több nővel is kavart egyszerre. Szóval felejtős az ilyen pasi.
43. kriszta773 (válaszként erre: 41. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 10:56
senki sem szereti, ha átverik, rosszul bánnak vele mindenféle ok nélkül, érthető, ha bánt. de az ilyennel nem érdemes foglalkozni, szenvedjen vele más, meg remélhetően visszakapja ő is
42. túrógombócka (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 10:38

az első jelnél pattintottam volna az ürgét. soha többet nem állnék vele szóba, az biztos.

amúgy sem hiszek a társkereső oldalakban, sztem igen ritka kihalászni onnan az igazit.

41. 2c5f60da64 (válaszként erre: 39. - Kriszta773)
2015. máj. 24. 10:31
Lehet, hogy még 8 néven fent van :) biztos, hogy más is van itt, vagy volt, csak nem tudok róla. De már nem is érdekel, tovább kell lépni és menni előre.
40. 2c5f60da64 (válaszként erre: 34. - 5674644b5d)
2015. máj. 24. 10:29

Hagyom is... nem foglalkozom vele, igazad van, letiltom, ne tudjon írogatni semmit.


Sokan beállítják magukat tökéletesnek, aztán meg kiderül a 4 másik barátnő vagy feleség vagy nem tudom mi... azt hiszem, engem már nehezebb lesz megvezetni, ezek a tapasztalatok erre legalább jók, észreveszem az apró jeleket.

39. kriszta773 (válaszként erre: 38. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 10:28
szerintem az ilyeneknek olyan vastag bőr van a képükön, hogy lebukások után pár pillanatig tart a düh, aztán csinálják tovább :) biztos nem csak egyszer bukott be nálad, meg nem véletlen, hogy nincs normális kapcsolata
38. 2c5f60da64 (válaszként erre: 36. - Kriszta773)
2015. máj. 24. 10:26

Persze, nem mind olyan, csak nekem sikerült beleszaladnom egy ilyenbe :)szerencsém volt, hogy időben rájöttem.


Amikor bevallottam neki, hogy én vagyok az X.Y. akit fűzöget, hirtelen nem is tudott mit írni, aztán dühös lett; iszonyú nagy hülyét csinált magából, és engem is hülyének nézett :)először gondolkoztam rajta, hogy még levelezgetek vele egy kicsit, majd elmegyek a randira, hogy lássam a ledöbbent fejét... aztán rájöttem, ez már annyit sem ér.

37. kriszta773 (válaszként erre: 33. - Melcsi04)
2015. máj. 24. 10:25
azért egy ilyen sztoriban, ahol még csak ismerkedsz, randizgatsz és még nem alakult szoros kapcsolat, nehéz levenni, hogy a pali éppen miket kavar, mert ha te normálisan állsz hozzá, miért gondolnád, hogy a másik nem, mikor a látszat nem ezt mutatja. szerintem szerencsés, hogy ilyen hamar kiderült, és nem hónapok múltán, amikor már esetleg komolyabb érzések vannak
36. kriszta773 (válaszként erre: 31. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 10:22

hát azért nem minden pasira jellemző, hogy mindenkit csalna, mint ahogy nőkben is van folyton kavarós meg hűséges :) de a neten szerintem többségében vannak azok, akik nem tudnak leállni és folyamatosan vadásznak, ismerkednek, akkor is, ha éppen összejöttek valakivel

nem véletlen, hogy te is hamar levetted, hogy ez egy ilyen fazon

2015. máj. 24. 10:22

kriszta773=Banya120


:)))

2015. máj. 24. 10:21

Kutyából nem lesz szalonna, én hagynám a fenébe és tiltanám mindenhonnan, hogy még véletlenül se tudjon zaklatni.

Olyan ez a társkeresés, mint az aranymosás, sokáig tart a sárból kidagonyázni a számunkra megfelelő kincset. Kitartás kell és türelem illetve az, hogy az ilyen 'kavicsokra' nem pazarlunk időt :)

33. Melcsi04 (válaszként erre: 31. - 2c5f60da64)
2015. máj. 24. 10:21

Ezek a te rossz tapasztalataid, és ha továbbra is ilyen negatívan állsz hozzá, hogy úgyis átvernek akkor át is fognak. Na , de most már tényleg sziasztok.


(éljenek a drogosok, és a fehér kiskutyások...)

32. kriszta773 (válaszként erre: 25. - Melcsi04)
2015. máj. 24. 10:19

hát szerintem te még nem tudod helyén kezelni, hogy melyik pasi mit akar, de majd megtapasztalod :)

nekem egyik exem se próbálkozik be, normál kapcsolat volt, lamúr, vége lett, maradt a jó viszony kedves emlékekkel. nekem is van olyan barátnőm, akit az exei és mások folyton fűzögetnek szép és nagy szavakkal, erről ennyit, hogy mellette nálam is bepróbálkoznak


egy pasinak nem mérce, hogy egy nő hamar kapható-e vagy fél évet várnia kell, hidd el, nem ez számít. de vannak ilyenek, akik eljátsszák új nőcinek a rendes fazont, hogy legyen egy fix, közben ugyanúgy csajoznak mellette

2015. máj. 24. 10:18

Örülök, hogy nem bukott le senki melletted. Ezek szerint te kifogtad a tökéleteseket. Vagy csak nem veszed észre a jeleket :) legközelebb azért figyelj oda, hidd el, nem olyan csodás és korrekt minden pasi...és ez a Föld.


Üdv az álomvilágban!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook