Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehetséges olyan, hogy a barátommal egy kollégiumi szobába kerüljünk csak ketten? fórum

Lehetséges olyan, hogy a barátommal egy kollégiumi szobába kerüljünk csak ketten? (tudásbázis kérdés)

2015. máj. 23. 17:10

Csak nagy általánosságban kérdeztem, hogy van-e ilyesmire lehetőség, érdemes-e egyáltalán körbeérdeklődnöm vagy alapból hülyeség a gondolat, ezért tettem fel a kérdést:)

Meg mert pesten van 600 kollégium meg még 60 iskola és végigjárni mindet hetekbe telik, hátha tud valaki konkrét kolit ahol van ilyesmire lehetőség:)

11. trapiti (válaszként erre: 9. - Globus)
2015. máj. 23. 16:30
Igen, a POTE kollégium elég laza volt... :) szerintem kb. egyidősek lehetünk
2015. máj. 23. 15:45
Az biztos hogy a SZTE öthalmi kollégiumában erre van lehetőség.
9. globus (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2015. máj. 23. 15:41

Sőt, amikor én voltam, a fiúk-lányok nem közös szobában, hanem még közös emeleten sem lehettek.

Úúúristen, muzeális darab vagyok... :)

2015. máj. 23. 15:25

ezt most komolyan megkérdezted itt Hoxán? :) minden egyetem minden karának minden szakán, minden koliban más és más :) ja és persze az adott évi HÖK-től is függ...meg h mennyire vagy csókos...soroljam még?

konklúzió: kérdezd meg az illetékeseket.

2015. máj. 23. 14:54
Miért nem írsz egy emailt a Hallgatói Önkormányzatnak - a Facebookon is felveheted velük a kapcsolatot, ők biztosan korrekt segítséget tudnak adni.
2015. máj. 23. 13:24
Köszi mindenkinek:) az a baj sok a kollégium nem tudom melyikben vannak spec ilyen két ágyas szobák. Valahol fent van az összes pesti kollégium vagy van honlapjuk ált.? Bocs ha hülyeségeket kérdezek:P
5. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. máj. 23. 13:21
célszerű lenne a konkrét kollégiumokat megkérdezni, nem? :)
4. trapiti (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. máj. 23. 13:19
Amikor én voltam kollégista, hivatalosan nem lehetett csak ha házasok voltak. Nem hivatalosan mindenki megoldotta, cseréltek akiket érintett a dolog, igaz ott minden szoba két ágyas volt.
2015. máj. 23. 13:14
A kollégiumban kérdeztétek már?
2015. máj. 23. 13:11
a kollégium tud erre korrekt és hihető választ adni
2015. máj. 23. 13:08
19 éves lány vagyok a barátom 22 éves. Ha minden jól megy én az elten fogok tanulni ő pedig már a corvinuson. (gondolom ez is baj) már évek óta,szeretnénk összeköltözni, de nem biztos hogy a pesti albérletet meg tudjuk engedni magunknak, s feljárás minden nap kegyetlen külön idegen emberekkel meg egyikünk sem az a típus aki elviselné a kolit. A szüleim mikor fiatalok voltak volt olyan lehetőség, hogy párok vettek ki egy szobát koliban. Azt hiszem mondjuk ehhez kellett házastársi vagy valamilyen igazolás. Csak nem tudom valaki tud e ilyesmiről, hogy van e még manapság is ilyen lehetőség esetleg kicsit drágábban is mint egy átlagos kollégiumi szolgáltatás. A hétvégén megszálltunk az elte egy kollégiumában és ott is ketten kaptunk 3 ágyas szobát külön fürdővel. Tud valaki ebben segíteni, vagy hogy kinél kéne érdeklődni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook