Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdjem el így szedni a fogamzásgátlót vagy sem? fórum

Kezdjem el így szedni a fogamzásgátlót vagy sem? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 26. 08:12
Szia! Nemtudom mióta szeded, de ha régóta akkor sztem hagyj 3 hónap szünetet. De ha most kezdted el szedni, akkor cserélj gyógyszert, mert nem túl jó, hogy nem válik le a méhnyálkahártya. És ami a legfontosabb, hogy cseréld le a dokidat.
2015. máj. 24. 14:54

5 eve szedek fogamzasgatlot, megis normalis verzesem van.

Szerintem a tablettat szedd tovabb, ha nem muszaj ne boritsd fel a ciklusod, de menj el vizsgalatra, mert nem biztos hogy a gyenge verzes mellekhatas, lehet meg jo par oka.

2. 099c0bed40 (válaszként erre: 1. - 549694c8ca)
2015. máj. 23. 23:16

Szia!


Nem vagyok nőgyógyász csak kicsit otthon ebben a témában, ezért válaszolok.

A tabletták egy idő annyira elvékonyítják a méhnyálkahártyát hogy gyakorlatilag nincs ami leváljon, ezért olyan kevés a vérzés.

Ez önmagában nem okoz se betegséget sem a késöbbi, tervezett terhességet nem befolyásolja, úgyhogy nyugodtan szedheted tovább a tablettát.

Remélem segítettem a válasszal és még időben is vagy, üdv. Eszter

2015. máj. 22. 16:32

Bocsánat, hogy megkérdezem, de nem kapok sehol egy értelmes választ sem (még egy szakorvostól sem, ami kész vicc)!


Szóval az a helyzet, hogy szedem a fogamzásgátlót, de mostanság alig jön meg. Konkrétan pár csepp és kész. Ez persze benne van a pakliban, mellékhatásként.


Na, most nekem az lenne a kérdésem, hogy ez teljesen normális-e és a 21+7 nap után kezdjek neki nyugodtan a következő levélnek vagy kellene egy teljes kivizsgálás azért, hogy kiderüljön: miért nem jön meg (normálisan)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook