Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor "elmerültem", akkor döbbentem rá... fórum

Amikor "elmerültem", akkor döbbentem rá... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor "elmerültem", akkor döbbentem rá...

11. Banita76 (válaszként erre: 1. - Igazság1018)
2015. máj. 26. 21:39
Nagyon jó a cikk! Egy ideje már nekem is hasonló érzésem van, sajnos.
2015. máj. 24. 20:22
Nagyon megértelek, tetszik a cikk. Nagyon hasonlón mentem keresztül. Nem könnyű az út, de a felismerés már fél siker!!! :)
2015. máj. 23. 08:23
Hiányolom a cikkből a lelki egyensúly fontosságát. A testünk csak akkor lehet egészséges, ha a lelkünk is az. Biztos valamiért eddig más volt fontos és oka van, hogy miért változik a sorrend. A lényeg: elégedettnek lenni minden nap, hogy nyugodtan alhass.
8. syria (válaszként erre: 1. - Igazság1018)
2015. máj. 22. 20:10

Bonyolult témát feszegetsz.


Úgy érzem, soha nem volt olyan nehéz megteremtenünk magunk körül az egyensúlyt, mint őrületesen (és ráadásul rossz irányba) rohanó napjainkban.

2015. máj. 22. 20:06
Jaj, de jókor jött! Bár én épp a héten fogalmaztam meg hasonlót a Páromnak, még dolgoznom kell azon, hogy kicsit önzők tudjunk lenni. :) (Hét közben dolgozunk, hétvégén a szüleit látogatjuk - ennyi. A - szűk - család alig tud együtt lenni. Nemet mondani ő sem tud, de ha egyszer ebbe belerokkan, azok, akiknek most még segít, elfelejtik.)
6. nyuszmó84 (válaszként erre: 1. - Igazság1018)
2015. máj. 22. 17:49

Szia!

Nagyon szépen és jól megfogalmaztad, hogy mit érzel. Ezeket a sorokat leginkább azok értik meg, akik hasonló cipőben járnak, mint te.

Vannak olyan szerencsés emberek, akik nem küzdenek folytonos teljesítési és bizonyítási kényszerrel. Ők valószínű nem tudják milyen érzés, amikor elindul az a pici könnycsepp és hirtelen megállíthatatlanul előtörnek az érzelmek.

Biztos, hogy jólesett kiírni magadból ezeket a gondolatokat. Kívánom, hogy megtudd valósítani a helyes rangsorolást (család, barátok, munka...) az életedben. Ha már megvan a felismerés az fél siker. :-)

2015. máj. 22. 15:34

Értem a lényeget, bár a felismerés szele, a nagy lelkesedés valóban elhomályosította kicsit a lényeget.

Agyonhajtotta magát, figyelmeztető jeleket kapott a testétől és most leesett neki, hogy valamit nem jól csinál az életében, baj volt eddig az értékrenddel, a helyes rangsorolással. Kívánom, hogy ez a lendület tartson ki abban is, hogy sikerüljön ezen változtatni. Mert aki nem figyel oda, az egyre durvább jelzéseket kap...

2015. máj. 22. 13:31
Nem merült fel benned hogy a nagy elmerülésben, úgy bele merültél a témába hogy az olvasó nem tud megmerülni benne.Bocsi , de fellengzős és fura...nekem.
2015. máj. 22. 09:47
ahhha,hogy ez egy cikk vagy mi,most olvasom :))
2015. máj. 22. 09:47
értem az eszmefuttatást,de kicsit nem világos mit szeretnél,mi is ez a fórum téma ?? :)...így van először magaddal kell békében egyensúlyban lenned,szeretned értékelned magad,mert csak akkor tud szeretni a külvilág is téged...
2015. máj. 22. 09:08
Hiszünk mindannyian a jelekben, van, akit közvetve, van, akit egyenesbe kap a suhintás. Van, aki figyel rá, és van, aki megy tovább... Halogattam eddig is magam, de nem érdemes a rangsorban hátrébb lépni, semmi és senki miatt, ha nincs rendben a világod, akkor a világ is romokban heverhet körülötted...

Ugrás a teljes írásra: Amikor "elmerültem", akkor döbbentem rá...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook