Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Folytonos szőrbenövés, semmi nem használ! Van valami megoldás? fórum

Folytonos szőrbenövés, semmi nem használ! Van valami megoldás? (tudásbázis kérdés)


13. nonona
2015. máj. 21. 22:23

Koszonom a sok valaszt! Igen, nyilvan a hosszutavu megoldas az lenne, hogy lezer, de miutan meg diak vagyok hamarosan kezdem el az eletem es ha tudok majd erre felretenni mindenkepp megakarom, csak addig hatha talalok valami ideiglenes modszert, praktikat ami kicsit megkonnyiti a gondon.

Forever Happy, szerintem az embernek vannak ennel nagyobb gondjai, nekem is, nem ez eletem legnagyobb gondja, de nyilvan nem fogom itt mindenkivel megoszta i eletem nagy dolgait, ez egy olyan tema amiben lehet mas tud valami okosat mondani, segiteni. :)

12. Hunny
2015. máj. 21. 17:02
Jah a másik dolog nálam, hogy ha túl kicsit a szőrszál, akkor nincs az az isten amai megóvjon attól h begyulladjon... Szóval kicsit növeszteni kell.
11. Annyka
2015. máj. 21. 15:56
Régen fiatalabb koromban én is gyantáztattam, majd vettem egy epiláló gépet és azzal szőrtelenítettem. Egy idő után már nem volt olyan szőrszál, ami ne visszafelé nőtt volna, amit egyenként kellett kipiszkálni. Folyton begyulladt. Szörnyő volt.:( Rondább volt, mintha szőrös maradtam volna. :( Azt mondta a kozmetikus, hogy azért gyullad be, mert a bőrön nehezen tör utat a szőrszál, ezért befordul, és visszafelé folytatja a növekedést. Eztán úgy döntöttem, hogy csak borotvát használok. Úgy is mindennap zuhanyozik az emberlánya, és közben pár perc alatt lehúzom a területet. Borotvahab helyett, borotváláshoz való tusfürdőt használok. Nekem ez bevált, azóta nem gyullad be soha, pedig 2-3 naponta borotválkozom. Semmilyen testápolót vagy krémet nem használok borotválkozás után, ami eltömítené a pólusokat. Remélem hamarosan találsz megfelelő megoldást a problémára!
10. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Kleeri)
2015. máj. 21. 15:19
Nagyon szerencsés vagyok.
9. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2015. máj. 21. 15:19
A tied mit is mond?
2015. máj. 21. 14:57

Bár szerencsére én nem küzdök ilyen erősségű benövéssel, gyulladással, de véleményem szerint az volna a legjobb, ha szőrtelenítés előtt jól felpuhítod a bőröd, és utána gyantázod/epillálod. Ez után fertőtlenítés, ami a legjobb volna szimpla gyógyszertári alkohollal, az össze is húzza a pórusokat. Utána nekem az vált be, hogy kamillás hintőporral kenem be, az megnyugtatja a bőrt.

Esetleg próbáld ki a cukorgyantát (neten keress rá, otthon elkészíthető),sokkal kíméletesebb mint a hagyományos gyanták.

2015. máj. 21. 14:28
Semmi sem jó, csak a lézeres, ahogy írtad, de iszonyú drága, szintén, ahogy írtad. Egy cipőben járunk, de nekem is csak az vált be. Bár ha meggondolom, hogy ahol megcsináltattam ott gyakorlatilag évek óta nem nőtt szőr, és ha azt is összeadnám, hogy ennyi év alatt mennyit nem költöttem mindenféle szerekre, szőrtelenítőkre, radírokra, gyulladáscsökkentőkre, hát nem is olyan drága, csak az én pénzem kevés. Érdemes a legkényesebb, legproblémásabb helyen megcsináltatni. Nem bánnád meg.
6. 9c57fd10dc (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2015. máj. 21. 13:59
Kár lövöldözni egy ilyen írásokért a hozzászólást...
5. kleeri (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2015. máj. 21. 13:55

tudom lehetnek ennél komolyabb problémák,

sajnos ez igenis komoly gond,

nekem is begyullad időnként és akkor a sebészeten kötök ki,

hidd el nem kellemes egy begyulladt,begennyesedett kelés sebészeti eltávolítása,és ez máshogy nem múlik el

ez nem csak esztétikai probléma, de jó hogy neked legalább ezzel nincs gondod

2015. máj. 21. 13:46

Bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom az életben!



Tényleg sajnállak! :S

3. jajjj (válaszként erre: 2. - Nonona)
2015. máj. 21. 13:27
Vannak kuponos tartós szőrtelenítés ajánlatok töredékért az eredeti árnak.
2015. máj. 21. 13:03

Sajnos évek óta kűzdöm ezzel a problémával, szinte mindenhol, ahol szörtelenítek, benő és sokszor be is gyullad. A legkellemetlenebb a lábam és intim terület. A lábamon már próbáltam mindent, borotvát, gyantát, epilárolt, krém+borotva kombinációt, mindig radírozom, sokszor használok ilyen keményebb fürdőszivacsot, de semmi... Intim területen még nem használtam gyantát, de nem is mernék, mert féleg az egész begyulladna. Volt egy idő amikor a bikinivonalamat kis csipesszel szedtem, pár napig jó volt is utána az egész terület begyulladt, pedig fertőtlenítettem, hidratáltam, radíroztam.

Egyedüli megoldásnak a lézeres véglegest találom, de arra nincs keretem a közeljövőben, így addig valami jó megoldást keresek! :( Megnehezíti a helyzetem, hogy nagyon gyorsan jó a szőr, kb 1-2 nap és már szúr...

Kérlek segítsetek! :(

2015. máj. 21. 12:57
Folytonos szőrbenövés, semmi(!!) nem használ! SOS :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook