Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megőrülök az allergiától! Mi az a növény, ami két-három napja kezdett virágozni? fórum

Megőrülök az allergiától! Mi az a növény, ami két-három napja kezdett virágozni? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 22. 18:55

az allergia leggyakoribb okozója a sok méreg, amit a táplálékkal magunkba juttatunk.


Ezt éppen most olvastam,egy új fórumon.


Csak egy baj van,elfelejti,hogy éppen tele van pollennel a levegő.

2015. máj. 22. 18:43

Mostanság akác is virágzik, de azt nem tudom, hogy allergén-e. Sajnos én egész évben fújom az orrom. Februárban kezdődik a sorozat a mogyoróval és a parlagfű és társaival a fagyokig tart. Hidegben pedig egyszerűen a túl hűvös levegő miatt "trombitálok". :)

Azért fel a fejjel!

2015. máj. 22. 07:38
Köszi szépen. Szerencsére egy kicsit elmosta az allergéneket az eső. Remélem, már nem jön vissza idén ennyire durván az allergiám. Minden sorstársamnak jobbulást kívánok.
2015. máj. 20. 20:23

És ez:

[link]

2015. máj. 20. 20:22

Talán ez segít:


[link]

2015. máj. 20. 20:17

Budapesten csak a kőris magas, itt Tatabányán kőris nagyon magas, azon kívül magas a gomba, pázsitfű, tölgy.


Kőris március, április, májusban allergén és az erősek közé tartozik.

2015. máj. 20. 20:13
Mogyoró?
4. eandi78 (válaszként erre: 2. - E49241a632)
2015. máj. 20. 20:10
Penészgombára vagyok allergiás és mostanában erősebbek a tüneteim, többnyire gyógyszer mellett nincs gond, de most érzem, hogy nem tökéletes a hatás. Lehet másra is, ami ilyenkor érik, mert gomba októberig tart. Nálam még lándzsás útifű kimutatott.
2015. máj. 20. 19:59
Illetve azt tudom, hogy ebben az időszakban kb. mik az allergének, csak azt nem tudom, mi indult be ennyire most a napokban.
2015. máj. 20. 19:58
2-3 napja megőrülök, annyira kínoz az allergia. A gyógyszer nem használ semmit. Minden évben kb. ilyenkor jön elő, tart 2-3 hétig, aztán szerencsére elillan. Kíváncsi vagyok, mi az, ami most virágzik, mivel lehet ennyire bajom:)
2015. máj. 20. 19:56
Megőrülök az allergiától! Mi az a növény, ami két-három napja kezdett virágozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook