Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor apa "pici" lánya férjhez megy fórum

Amikor apa "pici" lánya férjhez megy (beszélgetős fórum)


12. 4975ebdc2f (válaszként erre: 9. - 0c7adf8ee7)
2015. máj. 22. 09:23
Mire szokták mondani , életemben nem hallottam.
2015. máj. 21. 18:41

Nehéz egy szülőnek látni, hogy felnő a gyereke...

Ezt az én szüleimnél tapasztalom.

A családi nap pedig szerintem nagyon aranyos dolog :)

10. Saya. (válaszként erre: 9. - 0c7adf8ee7)
2015. máj. 20. 21:34
Értem....
2015. máj. 20. 20:11
Ahogy mondani szokták a férfiak: "Az anyja papucsa kicsi..."
8. Saya. (válaszként erre: 7. - 0c7adf8ee7)
2015. máj. 20. 15:13
Ez, hogy jön ide? XD
2015. máj. 20. 15:08
Remélhetôleg a nászéjszakával és az törvényszerû következményeivel, tennivalóival már tisztában vagy, különben a kiírások százai várnak ránk, hogy tájékozódj az élet szürkeségében.
6. Saya. (válaszként erre: 5. - Hunny)
2015. máj. 20. 14:35

Sajnos párom nem tud majd velünk jönni, mert az esküvő előtt a szüleinél van aztán együtt jönnek majd haza.


Egyébként a családom nagyon szereti a párom, és már megszokták, hogy a család ugyan olyan tagja :)

2015. máj. 20. 14:18
Rosszul nézik a szüleid a helyzetet. Nem kevesebben lesztek a családban, hanem pont hogy bővül, és kapnak egy fiút! Jó ötlet a közös kirándulás, de vigyétek a párodat is, hogy szokják az új családtagot!
4. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. máj. 20. 13:54

Jó ötlet bizony, szervezd meg és indulás, jó lesz az. Kellenek az ilyenek, majd a későbbiekben is. Közös programok, családi ebédek, stb.


Nekem is nehéz volt elengedni a lányom, (az anyáknak sem könnyű) de ez az élet rendje. Nem lennék boldog ha itt ülne 30 évesen a szoknyám szélén. Az nem lenne egészséges. Minden nap beszélünk telón és heti legalább egyszer látom őket.


Ha nem mész messzire tőlük akkor könnyen átfogják vészelni, biztosítsd őket, hogy továbbra is az ő pici lányuk vagy és szereted őket. Ha meg majd jön az unoka az egy külön, más és csodálatos világ lesz számukra.


Kívánok sok boldogságot:)

3. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. máj. 20. 13:54
Ez az élet rendje, nem azt szánták neked hogy egyedül halj meg férj nélkül. Mindig nehéz ha a gyerek elmegy otthonról, a pici fiam mikor Pestre ment tanulni a szívem szakadt meg, de elmúlik.Akkora öröm ha haza jönnek,a nagy két évvel idősebb.Még szerencsés aki itthon tudja a gyerekeit....Szóval ez az élet rendje.
2015. máj. 20. 13:40

A családi nap tök jó, de ezt a problémát nem fogja megoldani.

Erre csak az idő a megoldás.

2015. máj. 20. 13:36

Amikor megismerkedtem a párommal szüleim eléggé tiltottak tőlle mert van egy kis korkülömbség köztünk,viszont ahogy megismerték megkedvelték és elfogadták.

Tavaly eljegyzett és most júniusban el is vesz.

Viszont néha szüleimen látom, hogy elég szomorúak, hogy a legkisebb gyerek kirepül a házból.

Tegnap is "elkaptam" egy beszélgetést ahol apukám azt mondta már nem lesz olyan a ház nélkülem.És kár, hogy nem annyit fog látni.

Nagyon szoros a kapcsolatom a szüleimmel, tesóimmal és a mamámmal és nekem is furcsa lesz az esküvő után együttélni a párommal.

Mert eddig otthon éltem főként.

Persze örülnek a boldogságomnak de a szüleim szavával élve nehéz nekik a picit férjhez adni.

Arra gondoltam az esküvő előtt elmennék valahova velük ( szüleim, tesóim, nagyi meg én) úgy mint régen.

Sokan mondják nehéz egy apának férjhez adni a lányát de nem gondoltam, hogy apunak ennyire az lesz...

Esetleg a családi nap jó ötlet lenne, vagy nem igazán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook