Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várva várt terhességem és a missed ab fórum

Várva várt terhességem és a missed ab (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Várva várt terhességem és a missed ab

1 2
2019. jan. 7. 19:22
Istenem, ezt a cikket még olvasni is sírós volt. Meghasad a szívem.. :(
57. erzsike77 (válaszként erre: 56. - Beye86)
2016. febr. 25. 09:59
szia beye86 köszönöm a biztatàst de ugy döntöttem holnap elmegyek a nőgyógyàszomhoz mert ez a reggeli pecsételés megijesztett több óràja figyelem és azóta semmi bàr a derekam az fàj olyan fura húzós fàjdalom majd megirom mit mondott a nőgyógyàsz szép napot
56. beye86
2016. febr. 25. 09:54

Szia Erzsike!

Sajnálom, de tényleg nem szabad feladni, csüggedni, bár tudom, ez mindig csalódás... de bízni kell benne hogy a következő hónap lesz a te hónapod :) csak pozitívan szabad előre menni!

itt mindannyian átérezzük ami benned van, de örülj neki hogy minden rendben van nálad, nincs szervi vagy egyéb baj, így már csak ki kell várni hogy megérkezzen a csöppség!

fel a fejjel!

2016. febr. 25. 09:29
Sziasztok most talàltam ezt az oldalt az én kis történetem az az hogy januàr 17-én volt meg a menszim nyolc napig tartott nagyon szeretnénk babàt ezért elmentem nőgyógyàszhoz a vizsgàlatok alapjàn minden rendben van velem ja ez februàr 4- én volt sőt azt is mondta hogy megfog jönni mert érik a tüsző de nem jött meg februàr14- én kellett volna ezért én màsnap tesztet csinàltam sajnos negativ lett érzékeny lett a mellem émelygek fàjdogàl a hasam és a derekam sokat kell pisilnem de sajnos ma reggelre barnàs véres folyàsom lett bàr nagyon kevés és több óràja semmi gondolom megfog jönni és nem sikerült a baba de ugy döntöttem nem adom fel bàr nagyon szomoru vagyok
54. poli23 (válaszként erre: 49. - Szunika)
2016. febr. 21. 16:44
Szia együtt érzek veled nekem 7 hetesen mondta a doki hogy nincs szív verése. A sírás,üresség, szomorúság senkinek nem kívánom.
53. poli23
2016. febr. 21. 16:31
Sziasztok hát én is ebbe cipőbe járok. Sajnos ezt űrt amit ez csöppség hagyott maga után. Én nekem amikor mondta dokim hogy nincs szív verése a babaának,hát alig tudtam fel fogni.sírás,sírás.A legelső ultra hangon még volt szív verés ekkor voltam 5 hetes.Rá 1 hétre kilökődött.Most a fájadalom és az üresség.
52. Kisritu (válaszként erre: 51. - Adél82)
2015. szept. 4. 23:52
Köszönöm minden jot nektek.
2015. aug. 30. 16:51
Szia! Én vegyes helyzetben vagyok, mert nemrég tudtuk meg, hogy ikreink lettek volna. Az egyik jól van, a másik a kilencedik héten nem fejlődött tovább. Egyszerre örülünk, és gyászolunk, és rettegünk, hogy a most 14 hetes babónk maradjon velünk. Nagyon sok erőt kívánok a feldolgozáshoz, és az újrakezdéshez, nekünk "Mancúr" enyhít a veszteségen.
50. Kisritu (válaszként erre: 49. - Szunika)
2015. aug. 28. 20:48
szia szunika!reszvetem nektek.tudom mit ereztel hisz en is hasonlot erzek:( hianyzik a kincsem ha mar csak en emlekszem ra akkor is.tegnap kerestem elo a papirokat mert dokihoz kell majd mennem citora es meg mindig elsirtam magam amikor a kiskonyvet es a baba-mama mappat meglattam.hogy vartam!milyen boldog voltam a tudattol hogy o van. es vele egyutt en is meghaltam egy kicsit majus 13an
2015. aug. 19. 12:40
Szia,velem is hasonlo dolog tortent,en a 11.heten mentem a dokimhoz,a parommal aki addig csak kepen latta a kisborsot,addig minden rendben volt,1x begorcsoltem,felvettek veszelyeztetettnek,otthon voltam,semmit sem csinaltam csak fekudtem.A parom szakacs igy minden nap eleg sokaig dolgozott,en pedig mindennap a kis borsommal "beszelgettem",eleg ezoterikus vagyok,latom a szellemeket is,na a lenyeg hogy rovid legyek,jott a nagypapam,azt hittem a kozelgo halalanak evforduloja miatt jon,hogy emlekeztessen ra,ne felejtsem el.Kesobb tettem ossze a kepet csak,azert jott,hogy elvigye a kis borsokamat.Mindez decemberbe tortent,de a mai napig sirok,ha ra gondolok,es a mai napig hianyzik nekem.25 eves vagyok,sokan mondjak lepjek tuk rajta,jon majd helyette masik...De en nem tudok.11 hetes voltam amikor kozoltek,hogy megallt a szive,nem kivanom senkinek azt az erzest,amit akkor ereztunk a parommal,se veres se barnazas semm,csak meghalt.Amikor pedig bekellett fekudjek a korhazba,es lattam a sok ujszulottet,na azt az ellensegeimnek sem kivanom.Mindenki konnyen van vele,probalkozzatok majd osszejon,de csak az tudja aki ateli ezt,hogy milyen erzes is ez.
48. Kisritu (válaszként erre: 47. - 4929d42278)
2015. aug. 14. 22:23
szia.a cikkem irasa óta 3 honap telt el.azota szakitottunk exemmel. de nekem meg igy is minden aldott nap hiányzik a kicsi babam. aterzem amit erzel.ez eletem legkemenyebb időszaka.kitartas neked is
2015. aug. 13. 09:51

3 hete volt a műszeres befejezésem, mivel 9 hetesen már nem volt szívhangja a babának.

Amellett, hogy ez is borzasztóan fáj, nagyon félek attól az időszaktól, amikor újra nekiállunk próbálkozni és várni. Azt hiszem még a szerencsésebbek közé tartozunk és viszonylag hamar, pár hónap után összejött ez a baba, de jelenleg nem érzem magamban azt a kitartást, hogy újabb sikertelen hónapokat és teszteket viseljek el.

Tudom, hogy mások csak vigasztalni akarnak azzal, hogy "legközelebb összejön", vagy "nem vagy egyedül, minden negyedik terhesség így ér véget", vagy "az én időmben ezeket a korai terhességeket ki sem mutatták, így azt sem tudtuk, ha elvetéltünk", de ezek a mondatok sokkal jobban bosszantanak, mint vigasztalnak. Azt is tudom, hogy ilyenkor semmit sem lehet mondani, ami tényleg segítene. Nekem sokkal többet ér egy ölelés, és hogy ha kell ki tudom sírni magam. Amit tehetünk, hogy nem magunkat vagy a párunkat hibáztatjuk és nem hagyjuk hogy belülről szétmarjon ez az érzés.

2015. júl. 21. 08:13
Nekem csak a cicim feszült, de az sem mindegyik terhességnél.Az utolsónál volt hogy fémes ízt éreztem egy napig. Akkor ágyazódott be.
45. Kisritu (válaszként erre: 44. - Mici96)
2015. júl. 20. 22:57
szia. en elejetol kezdve erzekeny voltam az illatokra szagokra. es rengeteget hanytam.cicim erzekeny volt.es faradt voltam.de ez mind egyenfuggo.
44. mici96
2015. júl. 20. 22:38
Sziasztok! Azt akkoarom kérdezni hogy neketek mikor jelenkezteknaz első terhességi tünetek? Mert nekem semki jele nincd csak annyi h nő a pocak. Kb 5-6 hetes kismama vagyok. Sztem ilyenkor valami jelének lennie kéne,v nem?
43. Kisritu (válaszként erre: 42. - Mici96)
2015. júl. 13. 12:58
szia.ha pé elott voltatok egyutt az azert jo mert állítólag ugy a jobb ha a spermak mar várják a petet.szeretnetek babat?szerintem ha elmarad utana tesztelj.kivanom h ugy alakuljon ahogy szeretnéd
42. mici96
2015. júl. 13. 08:20
Sziasztok! Új vagyok még itt! Peteérés előtti napon voltunk együtt este! Szerdán kellene meg jönni e de nem vagyok benne biztos h meg is fog. Szúrkál a hasam ezen kivűl semmim nem fáj. Ja meg nagyon feszül. De szeleset meg nem is ettem. Válaszotokat előrre is köszi.
2015. jún. 25. 22:10
koszonom a biztatast es sajnalom aki szinten atelte.ez a teljes magany allapota. a baba tema varat magara hisz a mi kapcsolatunk rament erre...
2015. jún. 18. 10:04
Szia! Én hasonló cipőben jártam mint Te/Ti.Második babánk lett volna.Szintén áprilisban pozitív teszt,végig jártuk szintén, hogy mintha méhben lenne, de nem biztos lehetséges hogy méhen kívüli.Meg volt az időpont a 12.heti genetikai uh-ra.(pontosan 12hét3napos terhesség)1órával mielött menni kellett volna elment a baba.Így sajnos nem genetikai uh lett hanem korház, ahol dokim rögtön felvett az osztályra és 1óra múlva már meg is műtőtek.(sajnos mire beértünk le is zajlott a vetélés és műszeresen kellett befejezni mert rengeteg vért vesztettem. 3egység vért.Azt hogy miért történt senki nem tudja meg mondani. De úgy gondolom oka volt hogy elment, és van még lehetőségem/sünk hogy újra lehessen egy kis manó.Nem könnyű, mert minden nap felteszem magamnak a kérdést miért történt mit csináltam rosszul,mit kellett volna máskép.
2015. máj. 24. 17:12

Nagyon sajnálom, ami veled, veletek történt! Sajnos átéltem én is, nekem egy 9 hetes terhességem ment el 1 hónappal ezelőtt. Az eddigi hozzászólásokat nem olvastam, de nem szabad feladnotok! Minden 4. terhesség így végződik sajnos, de utána nagyon jók az esélyek! Nekem nem egy ismerősöm élt át hasonlót, közülük az egyik szintén 9 hetes missed ab után 3 hónapon belül újra terhes lett, és most már a 4. hónapban jár, teljesen egészséges ő és a baba is, és semmilyen kivizsgáláson nem voltak a párjával.


Az én orvosom azt mondta - akinek az első babája szintén elment, és már 2 gyerekes boldog szülők - , hogy nálunk valószínű, rossz sejtek találkoztak, arról nem beszélve, hogy a terhességem elején 3 napig nem ment le a lázam. Most augusztusig várnunk kell, bár hozzáteszem, nekünk van egy 21 hónapos kislányunk, így biztosan "könnyebb" feldogozni a történteket, mintha első babáról lenne szó.


Hidd el, nem szabad feladni, sikerülni fog, és hamarosan ott lesz a kisbabátok a karodban! :)

2015. máj. 23. 21:14
Mi terveztük a babát,össze is jött!Szilveszterezni voltunk oda családdal ott csináltam meg a tesztet.igaz halványan,de ottvolt az egyértelnű jele a picinek.Vártam pár hetet és kértem időpontod a Nőgyógyászhoz.Kedd este kicsit görcsöltem meg pici vérzésem vol,utánna néztem mondtak jót és rosszat.Ugydöntöttem kérek időpontot orvoshoz.15-én reggel 9-re kaptam időpontott. Elmentümk a Párommal a rendelésre elmondtam a dokinak,hogy van egy pozítiv tesztem és egy kis vérzésem.Elküldőtt kórházi tesztre,ott azt mondták 12 után lessz eredmény.Addig elintéztünk egy-két dolgot. Párom lent megvárt a rendelő elött Én addig felszaladtam az eredményért.Nemmertem megnézni,hogy mi az eredmény majd a Párommal megnéztük és elkeztdünk mosolyogni és kis sírás/Én/.Igen összejött a pici és mostmár egy kis család leszünk.Nagy izgalommal és boldogsággal megyek be a dokihoz Ő gratulál megbeszéljük a teendőket,felkeresni a védőnőt..... De még egy hüvelyi uh,hogy megtudjuk mennyi idős a pici és hogy egy vagy kettő.Átsétáltunk a kórházba boldogan tényleg kismama és kispapa ként.:) Várjuk az uh a dokit párom elszalad inni valóért,erre pont jön a doki.Ben elkezd visózsgálni kérdezget és azt mondja nemtalál semmi sem. :( Tovább vizsgál és egy szótse szól Én meg elkezdek pityeregni,befeezte a vizsgálatot és közli Velem,hogy Én innen egy tapottat sem mozdulok!Mert elment a baba de nem ürült ki teljesen és életveszélybe vagyok!Na Én már bőgtem rendesenközbe a doki töltötte a papírokat. Sírva megyek ki Páromnak mondom ahogy tudom,hogy mi a helyzet,de nemsikerül értelmesen elmondai.Estére bentfogtak reggel egy ujjabb hüvelyi uh.Felvoltam készülve/már amennyire lehet/ a nagyműtétre,a Professzor vizsgál nézi a dolgokat és megnyugtat nincs komoly baj csak egy 5 perces műtét lesz. Sajnos ez a pici csak 10 hetet volt Velünk,de ez volt a legszebb 10 hét!!
37. kavalasz (válaszként erre: 6. - 4c1a787e8f)
2015. máj. 23. 19:25
Igazad van. Ugyanezt akartam írni. Anno az én időmben ha pár napot késett a mensi nem rohanhattunk azonnal terhességi tesztért, mert nem is volt. Dokihoz általában akkor mentünk, ha már a második is elmaradt. A természet a legnagyobb abortőr. Így volt ez régen is, csak akkor még a két hetes terhességet nem nagyon ismerték fel és ha végül mégis "megjött" nem tudtunk róla, hogy épp elvetéltünk. De a természet valószínűleg tudja mit csinál.
2015. máj. 22. 15:28
Nagyon megható, együtt érzek, sajnos én is átéltem mindezt. :( Kitartás!
35. K.T. (válaszként erre: 34. - Kisritu)
2015. máj. 22. 11:49
Kedves Kisritu! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen Veled!! Nekem sajnos missed ab lett a vége és műtéttel kellett befejezni. Most az első inszemináció előtt vagyunk és kezd visszatérni az optimizmus. Remélem, nemsokára jó híreid lesznek és az lesz a legnagyobb problémád, hogy melyik babakocsit vegyétek meg! :)
34. Kisritu (válaszként erre: 33. - Jonisigerius)
2015. máj. 21. 13:16
igen,igazad van.most keszulodok fogad egy orvos.megnezi mi az a ver a mehemben.
2015. máj. 21. 12:38
Igazán sajnálom, de én még mindig annak a híve vagyok, hogy bababoltba SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT nem szabad menni az elején! Sem babakocsikat válogatni, sem a gyerekszobához valókat, semmit. Hiszen a legutolsó pillanatban is történhet probléma, mikor az ember már azt gondolná, sínen van a dolog. Máskor eszedbe se jusson.
2015. máj. 20. 19:50

Sziasztok. ismételten Köszönöm a kedves kommenteket.

Hat most be vagyok tojva rendesen.

Elegge faj a hasam meg mindig neg felkuszott a hom 37.3-ig igy ma parom atkisert a korhazba.

Sajnos vér maradt a mehemben. Kaptam mehosszehuzodasra Ergam 600 mikrogramm/ml cseppeket. Napi 3*20. Jart meg valaki igy? Felek h.nem urul ki es ismet kaparni kell!! Legyszi akinek van tapasztalata irjon! Köszönöm

2015. máj. 20. 19:41
Nagyon sajnálom ami Veled történt.Teljesen át tudom érezni,végigzokogtam a történeted,hiszen nekem pont ma volt a Missed AB befejezése. Nálam 9 hetesen nem volt szívhang, szintén az UH-on derült ki. Nekem ez már a második eset, az első 2012-ben 10 hetesen ugyanígy végződött.Próbálkoztunk több mint egy évig, sajnos nem lettem spontán terhes, A Kaáli Intézetben volt a folytatás, ahol a 3. stimulációs beültetés után megtörtént a csoda.Sajnos az öröm nálunk sem tartott sokáig.Borzasztó volt látni a pocakomban az embriót,akinek nem dobog a szívecskéje. Nőgyógyászváltás után született egy-két ötlet hogy mit kellene vizsgálni.Elsőre a Leiden mutációt javasolták, ami egy véralvadási zavar, és kezelhető terhesség alatt Clexane injekció adásával. Igaz ez csak egy tipp, de ezzel megelőzhető egy következő csalódás.
2015. máj. 20. 15:23
Nagyon sajnálom! Jönni fog az a babó, de előtte tényleg vizsgáltassátok meg magatokat, hátha megelőzhető lenne a baj.
2015. máj. 20. 13:35
És sajnos biztos te is fogod tapasztalni azt, ami nekem nagyon rossz volt, hogy amikor megműtöttek, utána egy csomó ismerősöm jelentette be, hogy terhes. Akárhová mentünk, mindenhol terhes nőket láttam nagy pocival. Irigy voltam, és azt gondoltam,hogy nekik miért lehet, nekik miért sikerült, és nekem miért nem? Ma is megnézem a kismamákat,és irigykedem, mert a világ legjobb dolga volt terhesnek lennie de én már nem szeretnék több gyereket. Kívánom, hogy minél hamarabb fel tudd dolgozni, és azt hogy egyszer téged is irigyeljen valaki a nagy pocidért.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook