Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tchibbo Cafissimo Picco gépen mivel lehet vízkö tisztítás végezni? fórum

Tchibbo Cafissimo Picco gépen mivel lehet vízkö tisztítás végezni? (tudásbázis kérdés)


7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Artiny)
2015. máj. 18. 15:37
Nekem a Classic van .
2015. máj. 18. 14:43
Neked is ilyen PICCO kavefozod van? nem lessz utana ecet izu a kave ?
2015. máj. 18. 14:37

Vízforralóba, 2-3 evőkanállal szoktam tenni, kávéfőzőbe tehetsz akár egy bögrével is ecetet.


Bevallom tisztességesen 6 éve használom a gépet, DE még sosem futtattam át,azt gondoltam a nyomás úgyis kinyomja. Du.-i programom lesz, hogy kitisztítom. :) Magát a víztartályát csak simán kimostam idáig. Nem találtam benne vízkövet még, naponta cserélem a vizet benne.

4. artiny (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2015. máj. 18. 14:18

Koszonom a valaszt!


En nekem volt othon kavefozokre,stb valo vizkooldom ilyen so szeru feher dolog, amit feloldottam majd beleontottem a tartajba. Mar kifogyott a tartaly de o meg mindig engedte ki a vizet magabol... mikor mar ures volt a tartaly felontottem meg egy pohar vizzel de meg az is keves volt neki. Tegnap pedig ketszer is atfutattam a vizkooldast igaz csak sima vizzel...


Megprobalom akkor citromlevel vagy ecettel hatha segit. MIlyen aranyban hasznaltad? egy teli tartaly es o magatol abba hagyta Nálad a tisztitast es mar utana mukodott is a gep?

2015. máj. 18. 14:17

Koszonom a valaszt!


En nekem volt othon kavefozokre,stb valo vizkooldom ilyen so szeru feher dolog, amit feloldottam majd beleontottem a tartajba. Mar kifogyott a tartaly de o meg mindig engedte ki a vizet magabol... mikor mar ures volt a tartaly felontottem meg egy pohar vizzel de meg az is keves volt neki. Tegnap pedig ketszer is atfutattam a vizkooldast igaz csak sima vizzel...


Megprobalom akkor citromlevel vagy ecettel hatha segit. MIlyen aranyban hasznaltad? egy teli tartaly es o magatol abba hagyta Nálad a tisztitast es mar utana mukodott is a gep?

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Artiny)
2015. máj. 18. 14:02
citromlevet, vagy ecetet szoktam beleönteni.
2015. máj. 18. 14:01

Tchibbo Cafissimo Picco vízkö tisztítás?


valakinek mar csinalt vizko tisztitast, azt a folyadekot hasznalta amit a kezikonyv ir vagy mast esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook