Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? fórum

Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2589. Kocckamano (válaszként erre: 2588. - Ekokord)
2011. dec. 1. 19:45
Nálam semmi sem változott,minden rendben van!
2588. ekokord
2011. dec. 1. 19:43
megváltozott a hangulata , fáradékony , idegesebb, libidója csökkent yasminelle valakinek van hasonló eszrevétele???
2587. eperke92 (válaszként erre: 2586. - Ekokord)
2011. dec. 1. 19:04
Én is észleltem csomót, de nekem csak a tabi mentes napokon tapintható és csak akkor fáj.
2586. ekokord
2011. dec. 1. 12:42

Párom 10 évig yasminelle tablettát szedte 1 évet kihagyott és most ismét elkezdte szedni .Észre vettem megváltozott a hangulata ,fáradékony ,idegesebb,libidója csökkent ,pár kilót is fogyott most,arca kipatoott kicsit a 20. napnál jár a szedésben és azt vettük észre ,hogy a jobb mellében van egy kis csomó ami megnőtt és fáj neki .Csomóra az mondta neki a nőgyógyász "nem rossz indulatú ne foglalkozzon vele vándorol a mellében azóta mióta szedi fáj neki.

kiváncsi vayok masnak is van e hasonló észrevétele e késztménnyel kapcsolatban köszi

2585. Kittina19
2011. nov. 30. 17:01

Üdv mindenkinek!

Tudja esetleg valaki, hogy lehet e a yasminelle mellett ligetszépe kapszulát fogyasztani? Befolyásolja-e a tabi hatását?

Válaszotok előre is köszönöm :)

2584. Kocckamano (válaszként erre: 2581. - Quintrix)
2011. nov. 21. 17:02
Én úgy olvastam, hogy újra forgalomba hozták a symiciát (is). Amúgy nekem is bevált a yasminelle. :)
2583. eperke92 (válaszként erre: 2581. - Quintrix)
2011. nov. 21. 13:30

Valószínű azért vonhatták be, mert beperelték a gyártó céget.

Nekem a yasminelle abszolút bevált. Nem tapasztaltam semmi kellemetlen mellékhatást. Remélhetőleg neked is megfelelő lesz.

2582. eperke92 (válaszként erre: 2578. - Zsanzaa)
2011. nov. 21. 13:25

Szia!

Én valószínű úgy kezelném, mint ahogy leírtad, de ha biztos akarsz lenni a dolgokban, akkor szerintem keresd fel a nőgyógyászod. A védettséget tekintve sem merek ítélkezni, mivel annyira nem értek a biológiai folyamathoz ami végbe megy ilyen esetben. Viszont ha józan ésszel gondolkodunk, akkor szerintem max. 7 napig kiegészítő védekezés és utána már biztosan nem lehet gond. Talán nálam szakértőbbek érdemlegesebb választ tudnak adni :)

2581. Quintrix
2011. nov. 20. 14:11

Tudja valaki hogy miért vonták be a Symiciát?

Én 16-án voltam nőgyógyásznál mert a Symicia előtt Lyndinette 20 szedtem csak voltak vele problémáim így a doki felírta ezt!

Még nem kezdtem el szedni!

Nektek bevált ez a gyógyszer?

2580. Dóra. (válaszként erre: 2573. - TimiBaba12)
2011. nov. 16. 14:59
Én mikor a 21. szemet is beveszem utána rákövetkezendő 5. nap jön meg....
2579. zsanzaa
2011. nov. 16. 14:03

Sziasztok!


Egy kérdéssel fordulok hozzátok.

Múlt hétvégén váratlanul el kellett utaznom és elfelejtettem magammal vinni a tablettámat.

A csütörtök esti lett volna a 9. tabletta a csomagtból (tehát 2. hét) ezt már nem tudtam bevenni, illetve az utána következő napokat sem, így annak rendje és módja szerint szombaton megjött a menzeszem. Arra gondoltam, hogy tekinthetném-e ezt úgy, mint egy átlag tablettaszünetet és ahogy szoktam 1 hét kihagyás után, ma elkezdek szedni egy új csomagot? Tehát eggyel többször menstruáltam ebben az évben, de szerintem komolyabb következménye nem lehet...

Szerintetek ez így lehetséges, nem csinálok vele semmi problémát, ja és a terhességgel szemben ugyanúgy védett voltam/vagyok/ és leszek ebben az időszakban?

A véleményeteket szeretném kikérni.

Köszönöm!

2578. zsanzaa
2011. nov. 16. 14:02

Sziasztok!


Egy kérdéssel fordulok hozzátok.

Múlt hétvégén váratlanul el kellett utaznom és elfelejtettem magammal vinni a tablettámat.

A csütörtök esti lett volna a 9. tabletta a csomagtból (tehát 2. hét) ezt már nem tudtam bevenni, illetve az utána következő napokat sem, így annak rendje és módja szerint szombaton megjött a menzeszem. Arra gondoltam, hogy tekinthetném-e ezt úgy, mint egy átlag tablettaszünetet és ahogy szoktam 1 hét kihagyás után, ma elkezdek szedni egy új csomagot? Tehát eggyel többször menstruáltam ebben az évben, de szerintem komolyabb következménye nem lehet...

Szerintetek ez így lehetséges, nem csinálok vele semmi problémát, ja és a terhességgel szemben ugyanúgy védett voltam/vagyok/ és leszek ebben az időszakban?

A véleményeteket szeretném kikérni.

Köszönöm!

2011. nov. 16. 06:24

Richter Gedeon NyRT. - Volina és Symicia ismételt forgalmazhatósága



Felhívás


A Richter Gedeon NyRT. tájékoztatja T. Partnereinket,



„A Fővárosi Ítélőtábla a 2011. október 4. -i keltű, végzésében hatályon kívül helyezte a Fővárosi Bíróság 2011. július 11. -i végzését, amely ideiglenes intézkedést rendelt el a Richter Gedeon NyRT. Volina és Symicia termékeire vonatkozóan


A Fővárosi Ítélőtábla döntése következtében a Volina és Symicia előállítása, forgalmazása folytatódhat. ”


2011. 11. 15. /www. hungaropharma. hu azon belül a hírek, aktuális híreben/

2576. rozsika7
2011. nov. 12. 15:27

sziasztok, nekem olyan problémám lenne, hogy a második hét közepén, miközben szedtem a gyógyszert (yasminelle-t) akkor egyszer elfeledkeztem róla, de később a leírás alapján bevedtem a következővel, így még a védettség is megmarad.. utána hétvégén szeretkeztem a barátommal, védekezés nélkül, mert a gyógyszerrel eddig sem volt semmi baj, szerdán vettem be az utolsó gyógyszert, ma kellene megjönni,(mindig ekkor szokott) és nem akar megjönni..

előfordulhat olyan, hogy gyógyszer szedése mellett késik a menzeszem? vagy ha ma nem jön meg, akkor forduljak orvoshoz?

2011. nov. 10. 09:31
Köszönöm szépen a választ! :)
2574. 64333b026e (válaszként erre: 2571. - Candycandy)
2011. nov. 10. 09:14
Én 7200ért vettem a 3 havit :) De most, hogy bevonták a Symiciát elvileg lejjebb vitték az árát.
2011. nov. 9. 23:20
Sziasztok! Lenne egy kérdésem mert ugyan szedtem már ezt a fog.gátlót(2évig)nem volt még ilyen velem...mult hónapban kezdtem el szedni rendesen megjött akkor, most szedtem be az elsőhavit és még mindig nem jött meg:/(4.napja) nagyon aggódom bár nem lehetne rá okom, nem voltam senkivel! De akkor mi lehet a baj rem vkivel volt már ilyen..!?Köszike
2011. nov. 9. 20:30
Nálunk 7805 Ft a 3 havi de ez patikánként eltérő!
2011. nov. 9. 19:59
Sziasztok!! Mennyibe kerül 3 havi Yasminelle? Választ előre is köszönöm!
2570. CscscsK (válaszként erre: 2569. - Kocckamano)
2011. nov. 9. 12:22
Köszönöm a választ! Remélem, hogy úgy lesz, mert kicsit kezdek aggódni, hogy "belém beszélték a babát"..... :)
2569. Kocckamano (válaszként erre: 2568. - CscscsK)
2011. nov. 9. 12:16
Amikor én kezdtem,nekem is 4ik napra jött meg,most is akkor van,nekem így állt be.Szóval még ma megjöhet neked is.
2568. CscscsK
2011. nov. 9. 11:40

Sziasztok!


Egy olyan problémám lenne, hogy most szedtem be az első levél Yasminell-emet.... Szombaton fogyott el az első levél... Ma szerda van és még mindig nem jelentkezett a menstruációm. Szerintetek ez baj lehet, vagy az első fogamzásgátló/első levél beszedése után ez normális?

Előre is köszi a válaszokat. :)

2567. binyusz
2011. nov. 8. 19:11

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz, ami a nők által alkalmazott fogamzásgátló módszerekről írok!

Az alábbi fórumon megtaláljátok a kérdőív linkjét, ide sajnos nem engedik berakni:


Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek


Előre is köszönöm mindenkinek:)

2566. kisvirág1990 (válaszként erre: 2556. - Usznakahalak)
2011. nov. 8. 06:08
nekem a hangulatingadozások másfél év után jöttek ki, és gyógyszert váltottam. már 8 hónapja dienillet szedek és nincsenek hangulatingadozások, aminek nagyon is örülök, a párom meg még jobban :)
2565. szndka
2011. nov. 7. 20:18

hát, kezd elegem lenni ebből a gyógyszeres dolgobból..

eperke92 igen, úgy volt, köszi a választ:)

viszont megint bajba vagyok.. szerdán ugye kimaradt egy tabi, csütön bevettem az aznapival együtt, a kimaradt beszedése 24órán belül történt. 3. heti gyógyszer volt, elfogyott, meg is jött szépen ma. együtt voltam a barátommal rendesen...teljesen kiment a fejemből, hogy egy tabi kimaradt. attól félek, azzal, hogy egy kimaradt nem teljes a védelmem a mensi alatt.. nagyon meg vagyok ijedve, hogy terhes leszek.. lehetek az? a gyógyszertől (+ a mensitől) kapok akkora védelmet, hogy most ne legyek terhes, még ha ki is maradt egy?

remélem érthető..., köszi előre is a válaszokat

2564. Klaudia20
2011. nov. 4. 20:04

Sziasztok!


Sürgősen szükségem lenne yasminelle fog. gátlóra... az orvosom szabin van, én meg azt hittem, hogy még van egy levél, de nincs...


Nem tudtok valamit, hogy ma vagy holnap hol tudnék venni?

Vagy ha van valakinek megmaradt, felesleges gyógyszere! Miskolci vagyok!


Előre is köszönöm!

2563. eperke92 (válaszként erre: 2558. - Szndka)
2011. nov. 4. 11:03
Lehet rosszul értelmeztem, szóval este 8 előtt veszed be az előző napit? Akkor szerintem már kell a kiegészítő védekezés 1 hétig.
2562. eperke92 (válaszként erre: 2558. - Szndka)
2011. nov. 4. 11:00
Szerintem ha 12 órán belül beveszed akkor nem szükséges a kiegészítő védekezés, legalábbis úgy emlékszem a betegtájékoztatón ez áll. :)
2561. eperke92 (válaszként erre: 2556. - Usznakahalak)
2011. nov. 4. 10:59
Nekem hasonló tüneteim voltak amikor elkezdtem szedni a gyógyszert. Idővel ezek enyhültek, majd megszűntek. Konkrétan nem tudom megmondani mennyi ideig tartott, de a második levélnél már biztosan nem voltak ilyen gondjaim. Kitartás :)
2011. nov. 4. 06:11
Sziasztok! Én a Symicia-t szedem, de már csak 1 levelem van, és utána íratom ki a Yasminelle-t, a patikában érdeklődtem, és azt mondták hogy ez ugyan az mint a Symicia, sőt ez az eredeti. Fél éve szedek gyógyszert, tartok egy kicsit attól hogy ha elkezdem szedni a Yasminelle-t hízni fogok, a Symicia-val fogytam, és rendszereződött a menstruációm is, szóval bevált.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook