Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? fórum

Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1959. Dori05 (válaszként erre: 1956. - Pramesz)
2010. ápr. 14. 09:21
egy kicsi mindenkinek van mondta a nőgyógyász meg ha rákeresel neten ott ir irják csak nem mindegy hogy mennyi de elvileg ezzel is tisztul a szervezetünk
1958. Awela (válaszként erre: 1956. - Pramesz)
2010. ápr. 13. 19:59
Nem kell aggódni, ez is lehet több mindentől, pl. egy kis fertőzéstől.
1957. Dicica
2010. ápr. 13. 18:50

Én most vasárnap fogom elkezdeni a Yasminelle-t, remélem be fog válni, két barátnőm is ezt szedi és nekik teljesen bevált.

Én még a Diane 35-el kezdtem, azzal semmi gondom nem volt, de pár hónap után abbahagytam, mert nagyon sok rosszat hallottam róla.

8 hónapja a Dienille-t szedem, de attól meg nem jött meg, vagy ha mégis akkor nagyon kevés mennyiségben, más bajom nem volt, de nekem ez éppen elég volt. Úgyhogy ma írta fel a nődoki és szünet nélkül folytatom a Yasminelle-el, mintha mi sem történt volna. Remélem jó lesz végre. :)

1956. Pramesz (válaszként erre: 1953. - Dett89)
2010. ápr. 13. 15:29

Sziasztok!!


Ilyen nekem is volt, de nekem az első hónapba és szinte végig!De gondolom azért mert meg kellet hogy szokja a szervezetm!Most kezdtem még csak a második levelet,de most meg az a tapasztalatom hogy van egy kis fehér folyásom.Nem tudom hogy ez normális e?!Szerintetek?Nektek volt vagy van ilyen??Vagy menjek egyenessen a dokihoz??

1955. kisvirág1990 (válaszként erre: 1953. - Dett89)
2010. ápr. 13. 15:08

nekem is volt hasonló jelenség a 4 levél végén, és jól meg is ilyedtem, rögtön elmentem a dokihoz, és ő megnyugtatott hogy ez lehet a stressztől egy megfázástól, felfázástól. és mondta ha a kövi 2 hónapban is elfordul akkor valószínüleg gyógyszert kell váltani, mert megszokta a szervezetem, de nem lett folytatása a kövi mensturáció rendben megjött :) és még aztóta is yasminelle-t szedek és eltelt már 6 hónap


ugyhogy simán lehet a megfázástól :)

1954. Dori05 (válaszként erre: 1953. - Dett89)
2010. ápr. 13. 12:53
szia nekem is volt már ilyen de nekem a felfázás miatt ugyhogy szerintem neked is ez játszhat közre
1953. dett89
2010. ápr. 13. 11:36

sziasztok!


Már a 6.levél végén a járok a yasminelle fogamzásgátló szedésével, e hét pénteken kell bevennem az utolsó tabit és rá 4 nap múlva szoktam menstruálni.Ma ilyen barnás pecsételést tapasztaltam és nem tudom mi lehet ennek az oka,mert még soha nem volt ilyen.Ez normális dolog?A tablettátakat szinte mindig ugyanabban az időben veszem be max 1 óra csúszásom volt eddig.A múlthéten úszni jártam valamint most meg vagyok fázva,esetleg ezek miatt jelentkezett ez nálam?

2010. ápr. 13. 06:38

én már 10 hónapja szedem, de én nem is fogytam és nem is híztam :)

tehát mindenkinél más hatásokat vált ki :)

1951. Syssi84
2010. ápr. 12. 21:44

Nekem ugyanaz volt ,mint Kattuskának .


Valaki tud olyan gyógyszert ajánlani amit érdemes megkérdezni az orvostól,hogy felírja ?Olyanra gondolok amitől fogyni lehet vagy többen is tudjátok mondani ,hogy igen ez a gyógyszer fogyaszt . Ha már három ember van aki egy gyógyszerről ezt mondja azon már elgondolkodom. Köszi mindenkinek .

1950. kékci
2010. ápr. 9. 06:50

Minden embernél más szerintem.

Nekem a yasminell-től semmi bajom sincsen,2 kgt fogytam tőle.Az előfordul az első 3 hónapban felléphet pecsételő vérzés,nekem az első hónapban volt.

1949. Kattuska (válaszként erre: 1870. - Monika0104)
2010. ápr. 8. 22:43

Szia! Én is pont ezért váltottam a Lindinette-ről Yasminellere (híztam tőle vagy 20 kg-t a legegészségesebb életmód mellett...) és a Yasminell mellett tényleg sikerült is fogynom, csak épp más mellékhatásokkal kellett szembesülnöm: mellfeszülés+a libidó teljes hiány :( +még a bőröm is fényérzékeny lett

+Nekem meg sem jött rendesen mellette... Remélem Neked jobban beválik majd!

1948. Dóra. (válaszként erre: 1947. - Casia)
2010. ápr. 7. 18:52
Nem vagyok kórosan sovány, még ha fogynék azt se bánnám:)
1947. Casia (válaszként erre: 1945. - Dóra.)
2010. ápr. 7. 17:41
Hümm... az nem lehet, hogy a régi bogyesz a magas hormontartalmával étvágyat csinált Neked, és most a kisebb hormontartalom miatti különbséget érzed? Szerintem ez lehet a nyitja. Hacsak nem vagy kórosan sovány, nem okozhat túl nagy gondot, azt hiszem. ;)
2010. ápr. 7. 17:23

sziasztok

én a második levél yasminelle-t kezdtem el szedni egy hete és mióta szedem csúnya lett a bőröm.. az lehet hogy az elején csúnyább lesz és később letisztul? mert úgy tudtam ez megszépíti a bőrt és nem pont az ellenkezője... köszönöm a választ

1945. Dóra.
2010. ápr. 7. 15:29

Sziasztok Csajok.

Most kezdtem el szedni én is a jasminellet. Azt veszem észre magamon azóta, hogy nem vagyok éhes. Létezik ilyen szerintetek? Volt vkinek ilyen tapasztalata a gyógyszer mellett? Eddig a tri-regolt szedtem 6,5 éve. Most váltottam, mert endrokinologus mondta, hogy nagyon régi már ez a gyógyszer magas a hormon tartalma és ő inkább azt javalná, hogy szedjem a jasminellet. Nagyon bízok benne,hogy jó lesz.

1944. Casia (válaszként erre: 1942. - Roomservice)
2010. ápr. 7. 08:30
Ami engem illet, mindig szedek valami vitamint, általában nagy dózisban, mivel elég sovány vagyok. Meg táplálékkiegészítőt, meg ilyeneket. Az elmúlt 8 hónapban nem volt belőle gond. ;) Szerintem nem szabadna, hogy csökkentse a bogyó hatását. Akkor ráírták volna a dobozra, mint az antibiotikumot... Viszont... azt a terméket is meg kell nézni, amit szedni szeretnétek, én már jártam úgy, hogy vettem valami természetes készítményt, ami a gyomorsavat csökkenti. Cseppeket. Annak a dobozára ráírták, hogy nem alkalmazható szájon át szedett fogamzásgátló tabletta mellett. Hát ennyi. Ha még mindig kérdés, akkor szerintem válasszatok konkrét terméket és olvassatok utána, vagy kérdezzétek meg a dokitokat.
1943. Dori05
2010. ápr. 6. 11:41
énis ezen aggodalmaskodtam de mondta a doki hogy lehet éni szedtem ilyen haj köröm és bőrápoló vitamint
2010. ápr. 6. 10:00
Ti tudtok valamit arról hogy ilyen havjitaminokat vagy sima vitamonokat lehet-e közben szedni?
1941. Dori05
2010. ápr. 5. 12:06
nekem is mindig a 4 ik nap reggelén jön meg de egyszer vagy kétszer már volt olyan is hogy este jött meg gondolom mert annyira parás vagyok
1940. roomservice (válaszként erre: 1939. - Pramesz)
2010. ápr. 4. 19:25

na az jó!

hát szerintem bármitől késhet, stressz meg ienek. nekem mindig a 4.napon jön, minél később annál rövidebb ideig tart:DD

1939. Pramesz (válaszként erre: 1938. - Roomservice)
2010. ápr. 4. 17:49
Hát ma reggelre megjött!Csak furcsának találom hogy az 5. napon!De a lényeg hogy megjött.Köszi mégegyszer.:)
1938. roomservice (válaszként erre: 1937. - Pramesz)
2010. ápr. 4. 16:11
biztos nincs semmi baj, majd ird meg h mi volt.
1937. Pramesz (válaszként erre: 1936. - Roomservice)
2010. ápr. 3. 20:15
Évekkel ezelött már szedtem másfajtát és akkor soha nem volt ilyen gondom.Terhes biztos nem vagyok.Igazából a hasfájás megvan csak nem jön meg.Még várok 1-2 napot ha nem történik semmi akkor megyek a dokimhoz!Azért köszönöm válaszokat.
1936. roomservice (válaszként erre: 1933. - Pramesz)
2010. ápr. 3. 18:03
Hát a leírás 2.3.napot mondd,nekem 4.en szokott,szerintem ha nem jön meg a tablettamentes szünet végéig csinálj egy tesztet(bár semmi esélye h terhes legyél ha pontosan beszedted,)csak hogy megnyugodj,vagy hiívd fel a nőgyógyászt.
1935. roomservice (válaszként erre: 1934. - Szandikkka)
2010. ápr. 3. 18:00
nekem órára pontosan a 4.nap reggelén jön meg aztán tök hamar vége.
1934. Szandikkka (válaszként erre: 1933. - Pramesz)
2010. ápr. 3. 16:23
Mihelyst beszedtem az utolsó szemet is,rá általában 3nap után jön meg!
1933. Pramesz
2010. ápr. 3. 15:21
Sziasztok!!Nekem olyan kérdésem lenne hogy most kezdtem el a Yasminelle szedését.Kedden vettem be az utolsó tablettát,ma szombat van és még mindig nem jött meg.Hány nap után jön meg??Köszönöm elöre is a segítséget!
2010. ápr. 3. 15:01
Köszi a válaszokat!!!:) hát igen próbálom magam nyugtatgatni meg élvezni az örömöket csakhát elég nehéz:D de rajta vagyok:)és ha éppen nem azon aggódom hogy nehogy teherbe essek, akkor azon hogy a fogamzásgátlónak csomó mellékhatása van főként káros...:S:S és nem kéne sokáig szedjem...de december óta szedem és már annyira megszoktam:S Ti tudtok valamiket a Yasminelle-ről ilyen szempontból?Mert ugye ez elvileg alacsony hormontartalú szóval reménykedek hogy mondjuk 5 év mulva nem lesz e belőle gondom.
1931. Casia (válaszként erre: 1930. - Dori05)
2010. ápr. 3. 12:04
Igen, megnyugodtam. Persze az sem lett volna nagy katasztrófa, ha pozitív, de... nem gyógyszer mellett szeretnék teherbe esni. Mostmár nyugisan kivárom, amíg a dokim hazajön, és átvizsgáltatom magam emiatt a pecsételés miatt jó alaposan. Lehet, hogy igazad van, és felfáztam. Azt olvastam én is, hogy a méh nyálkahártyája elvékonyodik, és csökken a vérzés mennyisége és ideje is. Meg hogy épp emiatt ki is maradhat. Csak az ember pánikol... én meg főleg, de ezek szerint Te is ilyen vagy. ;)
1930. Dori05 (válaszként erre: 1929. - Casia)
2010. ápr. 1. 21:53
a lényeg hogy akkor megnyugodhatsz,:) amúgy lefelé olvastam olyat hogy valaki írta hogy elvileg meg se kéne jönnie.. lehet hogy felfáztál.. mondjuk pont én mondom mikor olyan szinten parázós vagyok hogy az nem igaz, most már megnyugodhatsz akkor:)
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook