Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? fórum

Szed valaki Yasminelle fogamzásgátlót? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2229. hungarita (válaszként erre: 2225. - Rékaság)
2010. júl. 15. 18:40
Igy van! :)
2228. Lindyy
2010. júl. 15. 15:11
és az 5 is este
2227. Lindyy
2010. júl. 15. 15:10
este 8 nem reggel (ezt kifelejtettem)
2226. Lindyy
2010. júl. 15. 15:10
Hát hétfön 8kor kellett volna elkezdenem szedni és kedden 5 körül vettem be... meg akkor este 8kor is bevettem egyet... Nagyon félek hogy gond lehet belőle... :(
2225. rékaság (válaszként erre: 2224. - Hungarita)
2010. júl. 15. 13:40
a dohányzás a többi fogamzásgátló mellett sem ajánlott, nem?
2224. hungarita (válaszként erre: 2223. - Babici)
2010. júl. 15. 06:18
Akkor viszont talan elkene menned laborvizsgalatra. Ennek kotelezonek kene lennie fogamzasgatlo felirasa elott, de sajnos manapsag a nogyogyaszok tobbsege lusta, vagy nem tartja fontosnak... pedig lehet barmilyen vese, sziv vagy maj elegtelenseg, ami miatt nem szedhetsz fogamzasgatlot, meg ha ugy tudod egeszseges vagy, akkor is! Ja es nem tudom dohanyzol-e, de az sem ajanlott a yasminelle szedese alatt.
2223. Babici
2010. júl. 14. 17:46
Szia! Csak megvizsgált és úgy írta fel. Labort nem kellett csináltatnom. Itt a környéken az 1ik legjobb nőgyógyásznál voltam. Nem hiszem,h fel fáztam volna de azért nem ki zárt. Köszönöm szépen az információkat!
2222. rékaság (válaszként erre: 2221. - 032b6d3bda)
2010. júl. 13. 23:38
hát ilyen online "doktorok" és önjelölt doktorok :D
2221. 032b6d3bda (válaszként erre: 2219. - Maxité)
2010. júl. 13. 23:28
Milyen varázsló??
2220. rékaság (válaszként erre: 2219. - Maxité)
2010. júl. 13. 23:08

de hogy tudsz megbízni egy internetes varázslóban akit még csak szemtől szembe se látsz? Akár én is válaszolgathatnék a nevében ennyi erővel..

Az ilyen dolgokra szerintem nem szabad sajnálni a pénzt. Én legalábbis így gondolom.

2219. maxité (válaszként erre: 2210. - Rékaság)
2010. júl. 13. 23:04

Próbáltam utánanézni a neten, illetve az online varázslóknál is. És ott írta az egyik, hogy aki hízásra hajlamos, annak gesztagén túlsúlyos tabi kell.

És hát ez az, hogy a Volina nem tartalmaz ilyet. És itt már meg is volt az első tök ellentétes vélemény orvos és orvos között.

2218. rékaság (válaszként erre: 2217. - Muki93)
2010. júl. 13. 20:38
szia! én nem próbáltam még, de elvileg lehet. viszont én már sok mindenkitől hallottam, hogy utána nagyon felborítja az egészet és összevissza fog megjönni.. de ez nem személyes tapasztalatom, csak hallomásból tudom.
2217. Muki93
2010. júl. 13. 20:24

Sziaszitok!


Családi nyaralásra készülünk viszont pont akkor fog megjönni amikor megyünk,de hallottam olyat ha egybe szedek két havi gyógyszert és nem tartok szünetet akkor nem jön meg. Ez mennyire kockázatos?

2216. rékaság (válaszként erre: 2212. - Lindyy)
2010. júl. 13. 16:53

szia! ha csak bő félnapot késtél szerintem nem lesz gond, csak annyi hogy amit előttem is irtak, pár napig még használjatok óvszert is, csak hogy biztos legyen. De a múlthéten még szerintem tuti védve voltál, azzal nem lehet gond :)

Még felesleges szerintem orvoshoz menned, csak figyelj oda és ha esetleg valami nem normálisat észlelsz..

Remélem megoldódik, szerintem nem lesz baj :))

2215. rékaság (válaszként erre: 2201. - Maxité)
2010. júl. 13. 16:48

google

a többire meg már írtam..

2214. Lindyy
2010. júl. 13. 16:42
Remélem nem lesz gond!! Ígyis eléggé félek!! :S Köszi a válaszod!
2213. hungarita (válaszként erre: 2212. - Lindyy)
2010. júl. 13. 16:39
Szia! Szerintem ved... viszont ilyenkor nem art ovszert is hasznalni 1-2 hetig. Ha valami furcsat tapszatalsz, vagy a kovetkezo 7 napos szunetben nem lesz verzesed akkor viszont irany az orvos!!!
2212. Lindyy
2010. júl. 13. 16:15
Csináltam egy hülyeséget!! :S 3 hónapja szedem a tablettát, tegnap kellett volna elkezdenem de ma jutott eszembe h elfelejtettem, persze be is vettem rögtön de 12 óránál többet késtem... a múlt héten együtt voltam a barátommal bár megszakítással, de akkor is... eléggé félek most... volt már valaki így? szerintetek nagy gond lehet?? vagy szedem már annyi ideje h védjen ilyenkor is??? Kérlek válaszoljatok...!! Nem akarok elmenni orvoshoz, mert a szüleimnek sem szóltam...
2211. hungarita (válaszként erre: 2208. - Babici)
2010. júl. 13. 16:15

Mindenkepp menj el egy jo nogyogyaszhoz es mond el miket erzel a fogamzasgatlo szedese ota. En a helyedben lehet, hogy abbahagynam mikor az eslo level elfogy.


Nem lehet hogy felfaztal es attol faj a derekad? A Yasminelle-nek rengeteg mellekhatasa lehet, kulonbozek vagyunk, mindenkinel mas jelentkezik.


Mikor az orvosod felirta a yasminellet kellet menned laborvizsgalatra (vervetel), vagy anelkul irta fel?

2210. rékaság (válaszként erre: 2200. - Maxité)
2010. júl. 13. 16:05

na én megnéztem és ugyanazt és ugyanakkora mennyiségben tartalmaz mint a yadine, így tehát a Volina "nem hízlal".

De ezek után nem nagyon értem a kérdésedet, hogy hogy jön ide a gesztagén? A Volina nem tartalmaz ilyet. És nem tudom ki mondta Neked, hogy ilyen tartalmú fogamzásgátlót kell szedni annak aki hízásra hajlamos.. Mert pontosan ez az egyik olyan hatóanyag, ami a hízásért felelős.

De nem gondolod, hogy egy ilyen kérdésben egy releváns szakemberhez kéne fordulnod és nem mindenféle online "varázslókhoz"? Persze a Te dolgod, hogy miben hiszel, de aztán itt a következménye, hogy ezer különböző vélemény aminek a fele tuti hogy fatális baromság, ahelyett, hogy felkerestél volna egy olyan orvost akinek a véleményében meg is tudsz bízni. De nem kioktatni szeretnélek, csak sose értettem az ilyen gondolat menetet..

2209. rékaság (válaszként erre: 2200. - Maxité)
2010. júl. 13. 15:47

Az orvos azt ajánlja amelyik céggel szerződésben áll. És igen, ez tényleg igaz, ki kell próbálnod és ha nem jó akkor az kiderül.

Ezt a Volinát nem ismerem, az biztos hogy a yasminelle drospirenont tartalmaz, és ezért elviekben még fogyni is lehet tőle, amit mondjuk én megkérdőjeleznék, de hizni biztos hogy nem lehet tőle. Ugyanilyen még a yadine.

De ha az összetevőkre rá keresel a neten biztos sok minden kiderül.

2208. Babici
2010. júl. 13. 14:25

Szia! Köszönöm a választ de azóta mar párosult hat fájassál es nem is tudom mintha a derekam vagy a veséim fájnának, mert az az igazság,h pontosan nem tudom betájolni 1xuen mindenhol! A 14.napnál tartok de kezdem megbánni a fogamzásgátló szedést!

3honapig ezt el kell viselni? és a közti vérzés kb. meddig tarthat vagy ez a szervezettől is függ?

2207. hungarita (válaszként erre: 2206. - Aniko19)
2010. júl. 13. 12:49
Igen sok mellkhatás megszünt nálam is(hangulatváltozás, ingerültség, pecsételés, éjszakai-izzadás) és valahogy jobban érzem magam a bőrömben mióta nem szedem. Szerintem jól döntöttünk :)
2206. Aniko19 (válaszként erre: 2205. - Hungarita)
2010. júl. 13. 11:39
Nekem is van pár patim. :-( de mióta nem szedem nem fáj a nyakam, fejem és nincsen hangulatingadozásom se. Neked elmúltak a mellékhatások?
2205. hungarita (válaszként erre: 2204. - Aniko19)
2010. júl. 12. 22:25
Igen pont ezt mondtam, hogy annyira egyeni... nekem kijott par pattanas az arcomon, a gyogyszer mellett nem volt sosem. Most ez a legujabb...
2204. Aniko19
2010. júl. 12. 19:53
szia! Köszi hogy válaszoltál. Ma meg is jött. Eddig nekem fordítva van a gyógyszer mellett görcsöltem meg fájt a derekam most meg semmi. :-)
2203. hungarita (válaszként erre: 2202. - Aniko19)
2010. júl. 12. 11:36
Szia! Nekem 5 napot késett, tehat szombat helyett csütörtökön jött meg, viszont már napokkal ezelött vérezgettem, barna folyásom is volt 1 napig. Készülj fel, én nagyon megszenvedtem az első napot, görcsöltem, rosszúl voltam. Egészen más mint gyógyszerrel volt... viszont ami jó, csak 4 napig tarott, és a 4. nap szinte már semmi. De nem vagyunk egyformák, lehet, hogy neked másképp fog megjönni és máskor.
2202. Aniko19 (válaszként erre: 2156. - Hungarita)
2010. júl. 12. 09:17
szia! Azt szeretném kérdezni hogy neked megjőtt azóta hogy abbahagytad a gyógyszert ha igen mikor mert mikor szedtem szombaton jött meg és most még semmi tudom hogy nem úgy kell megjönnie mint gyógyszer mellett de azért kiváncsi vagyok hogy kb mikor?
2201. maxité
2010. júl. 11. 22:11

Melyek a gesztagén túlsúlyos fogamzásgátló tabletták?


Voltam nőgyógyásznál, nem magánrendelésen. A Volinát ajánlotta a hízási problémáimra és a pigmentfoltjaimra.

Megkérdeztem egy pár online nőgyógyászt a neten, hát mindenkinek más volt a véleménye.


Fogalmam sincs egyébként mit csináljak. Azon gondolkoztam, hogy elmegyek magánrendelésre, de azt sem tuti.


Ugyanis nagyon meglepett, hogy ahány nőgyógyász annyiféle választ adott a kérdésemre a tablettával kapcsolatban. Valaki ajánlotta ezerrel, valaki szar gyógyszernek tartotta, valaki szerint próbáljam meg és majd lesz valami, stb. . .


A fenti kérdésem azért van, mert egy szerint olyat kell szedni annak, aki hízásra hajlamos. Köszi.

2200. maxité
2010. júl. 11. 22:10

Melyek a gesztagén túlsúlyos fogamzásgátló tabletták?


Voltam nőgyógyásznál, nem magánrendelésen. A Volinát ajánlotta a hízási problémáimra és a pigmentfoltjaimra.

Megkérdeztem egy pár online nőgyógyászt a neten, hát mindenkinek más volt a véleménye.


Fogalmam sincs egyébként mit csináljak. Azon gondolkoztam, hogy elmegyek magánrendelésre, de azt sem tuti.


Ugyanis nagyon meglepett, hogy ahány nőgyógyász annyiféle választ adott a kérdésemre a tablettával kapcsolatban. Valaki ajánlotta ezerrel, valaki szar gyógyszernek tartotta, valaki szerint próbáljam meg és majd lesz valami, stb...


A fenti kérdésem azért van, mert egy szerint olyat kell szedni annak, aki hízásra hajlamos. Köszi.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook