Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell jól büfiztetni a babát? fórum

Hogyan kell jól büfiztetni a babát? (tudásbázis kérdés)


23. Kismis
2015. jún. 6. 16:52
Ki kelltapasztalni azt tudom mondani. Lógasd ahogy előttem írták próba cseresznye. Biztos nem direkt tartogatja ő még nem tudja az összefüggést. :)
2015. máj. 19. 08:54
Amugy kicsit olyan mintha megijedne mikor kijon a bufi.lehet direkt bent is tartogatja:)meg mindig maceras a dolog
21. kristo_f (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2015. máj. 17. 19:33
Sör! Saját tapasztalat, akkor gyereknél is jó lehet :)
2015. máj. 15. 18:58
Most par napja jott elo neki eddig nyugisan ment a kaki.relemen "csak"hasfajas.olyan hirtelen jelebt meg
2015. máj. 15. 18:06

Ne egyél erőset, fűszereset, puffasztót.

Könnyű ételek, sok folyadék, gyümölcs, zöldség.

Vannak kimondottan hasfájós babák, de olyan 3 hónapos korukra elmúlik.

Nyugi:)

2015. máj. 15. 17:53
Koszi:)csak sajnalom szegenyt mert igy hogy nemmegy a bufiztetes csak a hasa faj.tegnap vegig sirta a napot jo hat eleg rosszul jottek ossze a dolgok de egy jo bufitechnika ezt kivedene:)
17. 31bc25d879 (válaszként erre: 12. - 677b566158)
2015. máj. 15. 17:46

Dehogy vagy béna, jól csinálod. Vannak pici babák akik úgy szeretnek lógni:)

Minden rendben lesz, nyugi:)

2015. máj. 15. 17:44
Na probalkozom vele.ket napjaimmel ammal sikerult hogy paskolom a frneket meg probalom "osszerazni" benne a bubikat volt hogy ki is jott de mar most beallt a csuklom a paskolastol:D
15. Kömény81 (válaszként erre: 14. - 677b566158)
2015. máj. 15. 17:34
Végülis igen. Nekem ezt a vállratevős dolgot a gyerekdoki javasolta. Mert tulajdonképpen nyomja a váll a pocakját, de a saját súlyával.
2015. máj. 15. 17:17
Na ez jo:)hat meg van egy ket dolog amit ki lehet probalni:)vegulis az a lenyeg hogy a pocijara gyakoroljunk valahogy kis nyomast?vagy az mar nem jo?
2015. máj. 15. 17:14
Amikor egész kicsik voltak a fiaim, csak úgy tudtak büfizni, ha vállamra tettem őket. De azt is úgy, hogy a pocakjuk volt a vállamon. Tehát konkrétan a gyerek fejjel lefelé lógott. Viszont mindig (!) egy percen belül megvolt a büfi, és békésen aludtak utána.
2015. máj. 15. 17:11
Elobb feltettem a vallamra az egesz feje tullogitt a vallamon az alla alatt volt a vallamde nem dijazta.valami kepen ugy lattam.olyan benanak erzem magam:(
2015. máj. 15. 17:07
Nincs vele ugy baj csak nem baj hogy osszehuzza magat?elalszik tudod?felveszemes ossze van gombolyodve nem tudom hogy helyezzem helyesen mire kell figyelni.vagy csak bele kell jonni:)
2015. máj. 15. 17:03

Mi a baj a vállra helyezéssel?


"Feldobod" a válladra és sétálsz vele picit a lakásban, fog jönni a büfi:)

2015. máj. 15. 17:03
Nem szeret hason lenni.felkel ra es sir
2015. máj. 15. 17:03
Neked tudon ajanlati a bebihirdozot egy husz percre.ezt is ajanlottak de nekem csak neki all benne csuklani:/nekemvan hogy nemis jelzi hogy rossz neki felveszem mondjuk fel ora mulva csak ugy es kijon neki:)
2015. máj. 15. 17:02

Lányok!!


Hasra tegyétek le, főleg ha nem vagytok benne biztos, hogy büfizett!

2015. máj. 15. 16:58
Ja és nem minden baba szeret hason aludni pedig én is úgy tenném, de csak pár percre engedi mielőtt sírna. Enyém nem alszik hason.Ha nagyon kidől, akkor is 20 perc múlva felébred és sír míg meg nem fordítom.
2015. máj. 15. 16:57
Na erre én is kíváncsi vagyok. Nekem 3 hetes a picim és én is nagyon próbálkozom a büfivel. Van hogy nem sikerül, sose tudom biztosra hogy most vagy nincs levegő a gyomrában vagy csak nem akar kijönni. Tegnap este is már feladtam, hogy ááh hogyha eddig nem jött, nem is fog, holott hallottam evésnél a gyomrában hogy mennek a bubik.. Hát sugárba ki is hányta álmában a tejet szegénykém :( Egyébként én még arra gondoltam hogy érdemes lenne egy olyan pózt választani a büfihez, amiben nem feszíti be magát végig. Mert ha ahogy te írod, a válldra téve megfeszíti magát, szerintem úgy nem tud kijönni a büfi.. Egy kicsit el kellene lazulnia hogy sikerüljön. Van még olyan póz is - ezt a férjem szokta a babánkkal csinálni - hogy törökülésbe ül és párnát rak az egyik lábára és akkor hasra fekteti a babát de úgy 45 fokos szöget zár be a baba a vízszintessel
2015. máj. 15. 16:49

Etetés után leméred, ha meg van az adagja jól lakott, már alszik is. Utána a válladra teszed, a feje a válladon picit simized a hátát és büfizni fog.

Ha még éhes adsz neki, megkínálod a cicivel ha nem, hasra leteszed aludni.

:)

2015. máj. 15. 16:42
De azt is hulyen csinalom:)szerintemtul magasra teszem vagy mire kell olyankor egyaltalan figyelni?sokszor osszehuzza magat magzatpozba.ja altalaban elalszik cici kozben
2015. máj. 15. 16:39
Etetés után tedd a válladra.
2015. máj. 15. 16:37
Egy honapos a picim de megmindig bajom van a bufitetessel.meg nemsikerult jo technikat elsajatitani ami minden alkalommal bevalik igy biztosra nem tudom hogy kijott e minden.ha nem altalaban ugy derul ki hogy felriad almabol es vanhogy az egesz etetes szeretgetes bofi tortura kezdodik elolrol akar orakig vagy tovabb megy a levego ez miatt meg az elmult par napban nagyon erzekeny lett es keservesen sir.probalom letenni par percre felvenni raktam mar vallra meg mellkashoz fogva raztam a popsijat.hason nem igazan szeret atfordul vagy sir az sem jo:(valami jo tipp?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook