Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Myoma műtét utáni lábadozás fórum

Myoma műtét utáni lábadozás (beszélgetős fórum)


9. ddöncike (válaszként erre: 8. - Suzy2)
2018. okt. 25. 22:16
Szia! A küret altatásban zajlik, reggel megcsinálta az orvos, délután 2 körül már mehettem is haza. Aztán vártam a szövettan eredményre, kB 3 hetet Hála Istennek jó lett.
2018. okt. 25. 21:07
Ddöncike,köszönöm szépen!Hogy zajlott a szövettanos küret?Kb.mikor lesz ezután a műtét?Köszönöm szépen
7. ddöncike (válaszként erre: 5. - Suzy2)
2018. okt. 24. 23:10
Egyébként,én túl vagyok a szövettanos küreten, a méheltávolítás időpontját várom, de már nagyon! Ne félj nem lesz semmi gond!
6. ddöncike (válaszként erre: 5. - Suzy2)
2018. okt. 24. 22:50
Szia! Itt a hoxán keresd a Méheltávolítás-akiknek már elvégezték... fórumot. Minden kérdésedre, kétségedre választ kaphatsz.
2018. okt. 24. 22:42
Sziasztok,uj tag vagyok,sajnos rutin vizsgálat során pár hete fedezték fel,hogy csecsemőfej nagyságú daganat van a méhemben,ami valószínű ,hogy myoma,,,2 hét múlva lesz egy eü.küretem ,szövettan miatt,,aztán teljes méh eltávolitás :( szeretném megkérdezni,szerintetek ,hogy készüljek fel testileg-lelkileg a műtétre?4gyermeket szültem,47 éves vagyok,a kicsit még felkéne nevelni, erősnek kéne lennem,de nagyon félek,,kérlek irjátok meg tapasztalatitokat....köszönöm szépen Suzy
2016. ápr. 6. 21:31

Sziasztok.

Anyumnak lasssn egy éve,hogy eltávolították a myomáját. Szinte egy évig semmi probléma nem volt,a menszesze is rendben volt. Viszont lassan 2hónapja nem betegedett meg. Vettünk tesztet,terhesnek nem az szerencsére,holnap megyünk orvoshoz,de tartok töle ismét mit mond... 43éves lehet hogy elhagyja vagy mi???

Légyszi irjatok ha vkinek volt már igy.

3. Channa* (válaszként erre: 2. - Channa*)
2015. máj. 16. 07:44
Ja, én felhítam a dokimat és megkérdeztem, hogy ez normális e? Azt mondta igen....
2015. máj. 16. 07:44

Tapasztalatom nincs, de biztos, hogy van ilyen, hiszen műtét volt. Van heg, ami váladékozik, vérzik és igen jelentkezhet szédülés is, ha mástól nem, akkor az altatástól.

Nekem egy méhszájseb fagyasztásom volt, de azután is napokig még jelentkeztek ilyenek, pedig nem altattak.

2015. máj. 15. 11:43

Kedves hoxa fórumozók.

Ėdesanyámnál találtak egy diónyi nagyságú myomát,mit hüvelyen keresztül távolítottak el.

Egynapos kórházi ellátást igėnyelt. A műtėt altatásba vėgeztėk ės most 2napja itthon vagyunk. A beavatkozás után alhasi panaszok illetve szėdülės jelentkezett. Előfordulhat,hogy mėg mindig jelentkezik a szėdülės ės nėmi vėrzės?

Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata kėrem irja le nekem. Nagy segitseg lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook