Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki nyaralt már Egyiptomban a Mirage aqua spa resort hotelben? Véleményekre lennék kíváncsi. fórum

Valaki nyaralt már Egyiptomban a Mirage aqua spa resort hotelben? Véleményekre lennék kíváncsi. (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 15. 13:56

tripadvisor-on érdemes mindig megnézni a hoteleket, bárhova is utazol. (esetleg a booking.com-on, ott is elég sok vélemény szokott lenni).


amúgy szerintem is inkább sharm-ba menjetek, ne hurghadára, mert nagyságrendekkel szebb a tengeri élővilág (még nincsenek úgy letaposva a korallok, mint hurghadán), sokkal tisztábbak a szállodák, és az ott dolgozó egyiptomi személyzet is sokkal jobban megfelel az európai emberek igényeinek. persze ott is nagy a különbség az egyes hotelek között, ezért érdemes nézegetni a tripadvisor-os véleményket.

2015. máj. 15. 12:05
Köszi mindenkinek,át kell ezt gondolni rendesek.Még egyszer köszönöm.
2015. máj. 15. 09:00
Hurghadában is van olyan hely, mint Sharm, pl Makadi öböl.
4. K.T.
2015. máj. 15. 08:33
Nekem volt szerencsém több helyen is megfordulni Egyiptomban. Ha jól tudom a Mirage Aqua Park Resort & Spa Hurghada-ban (annyira nem jött be a hely) van. Nekem a legjobban Sharm el-Sheikh tetszett. Gyönyörű volt a tenger és a Tiran szigetre való hajós kirándulás életem egyik legjobb élménye volt. A legjobb szállásunk ott a Savoy Sharm volt, de sajnos elég drága. (Ha egyszer nyerek a LOTTO-n, a páromat tuti oda fogom vinni!) Amúgy anno az Anubis szervezte az összes utunkat és nagyon meg voltunk velük elégedve.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Baba73b)
2015. máj. 15. 06:36
Grenelle nevű Hoxázó volt már Egyiptomban, de hogy hol aludt, azt nem tudom. :)
2015. máj. 15. 06:16

[link]


itt érdeklődj

2015. máj. 15. 00:11
Sziasztok!Valaki nyaralt már Egyiptomban a Mirage aqua spa resort hotelben?Véleményekre lennék kíváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook