Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pécs és környéke látnivalói?! fórum

Pécs és környéke látnivalói?! (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 14. 14:51
köszönöm a válaszokat:)Hát kár,hogy az állatkert zárva van.8 és 12 éves gyerekkel megyünk.
2015. máj. 14. 13:31

Az állatkertet azt hiszem szeptemberben fogják átadni. Átépítik, felújítják, azért van zárva!


Ne hagyjátok ki a siklósi várat, mert nagyon szép. Siklóson is van egy dzsámi nem messze a vártól. A siklósi strand is elég jó. A szigetvári strandot is dícsérik. A villányban is sok program van. Ha szerencsétek van talán lesz valami rendezvény. Bár azok inkább a felnőtteknek szokott szólni. Rosé fesztivál van júliusban. Harkányi fürdőfesztiválra is keressetek rá, hátha akkor lesz vmi itt a megyében :) Jó nyaralást! :)

7. Kömény81 (válaszként erre: 5. - Marjann)
2015. máj. 14. 10:37
Hogyhogy be van zárva az állatkert? Mióta? És meddig?
2015. máj. 14. 10:36

Nem írtad mekkorák a gyerekek, de a Mecsextrém tényleg jó ötlet. van gyerekeknek való pálya is, a fiam imádta!

Már sétálni is megéri Pécsen, minden csodaszép. Mi sajnos nem ott lakunk, de viszonylag közel (70 km), és ha tehetjük, mindig megyünk.

Vasárnap a lompiacon kincseket lehet találni fillérekért, és ott van mellette a pláza, ahol van játszóház, az is nagyon jó!


Érezzétek jól magatokat!

2015. máj. 14. 10:18

Az állatkert be van zárva, oda ne menjetek :)

Mi gyerekkel Mecseytrémbe fogunk menni, illetve lesz egy nap, amikor délelőtt Abaligeti barlang, onnan át Orfű és délután ott strand. Van sima és van Aquapark is.

Ezen kívül, TV torony, kisvasút, Malomvölgy (ott lehet nagyot sétálni, van játszótér is), Égervölgy, mint erdei kirándulás. Ha kicsik a gyerekek, akkor nézzétek meg, nem tudom nyáron van-e műsor a Bóbita bábszínházban - az a Zsolnay negyedben van, oda is érdemes elsétálni, van planetárium, játszótér, de az én kedvencem a cukorkaboltban a bemutató, amikor előtted csinálnak cukorkát (és lehet kóstolni is!)

2015. máj. 14. 10:16
Egy napot szánjatok Bikal Pukner kastélyra ha tehetitek.
2015. máj. 14. 09:40

Szia!

Ott az állatkert,a Tv-torony,a Malomvölgyi tó,a belváros,a főtér is szép,vannak különféle múzeumok is,bár kisebb gyerekekkel ezek nem olyan érdekesek.

Pécsnek szerintem az az egyik nagy hibája,hogy sajnos nincs normális strandja.A környéken viszont van egy-két jobb fürdő,például Orfű,Sikonda,Harkány,mi ezekre a helyekre szoktunk járni.Egyébként én nagyon szeretem Pécset,majdnem 25 évig laktam ott,születésemtől kezdve és sajnálom,hogy el kellett költöznöm,szerintem jó úti cél.

2015. máj. 14. 09:25
Idén Pécsre megyünk nyaralni.Aki oda valósi vagy járt már ott,légyszi írja meg hová érdemes elmenni két gyerekkel?
2015. máj. 14. 09:24
Pécs és környéke látnivalói?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook