Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a jó roller? fórum

Melyik a jó roller? (tudásbázis kérdés)


12. Gringa
2015. máj. 26. 07:51
3 éves volt a lányom, mikor megvettük a 2 kerekű rollert. Eszembe se jutott, hogy 3 kerekűt vegyek. Lehet talán azért, mert magamnak is akkoriban vettem egyet. Gyerek spartan márkájút kapott, magamnak hudora-t vettem. Mindkettővel nagyon meg vagyunk elégedve. Lassan 3 éve használjuk. Eleinte nem ment egyenesen vele, inkább csak próbálgatta, de nagyon hamar ráérzett és azóta megy vele, mint a golyó. A hátsó, sárhányós féket lassabban tanulta meg használni, de mára már az is megy. Ha 3 kerekűt vettünk volna, akkor mára már rég lecserélhettük volna. Így viszont még egy darabig tuti jó lesz neki.
11. anya4005 (válaszként erre: 2. - Tacsi44)
2015. máj. 13. 23:01

Nekünk van 2 és 3 kerekű is,tehát mindkét fiam mindkettőt használja,és egyiknek sem akad be a lába.

A legutóbbi szerzeményünk egy olyan roller volt,ami futóbiciklivé alakítható: imádják!

2015. máj. 13. 21:39
Ja! Nem akad meg a laba a hatso kerekben, mert kicsit szelesebbre nyitja a labait. Szerintem csak megszokas kerdese, hogy a 2 kerek elol vagy hatul van-e.
2015. máj. 13. 21:37
Szia! Szerintem attol fugg mennyire jo mar az egyensulyerzeke. Ha jo, akkor lehet 2 kerekut venni, de altalaban a 3 kerekut 2-4 eves gyereknek szoktak ajanlani. Nekem a lanyom juliusban lesz 3 eves es csak 3 kerekut tud hasznalni.
2015. máj. 13. 20:38
én is a decathlont ajánlom, nálunk a gyerekek, egy ovis rendezvényen kb. 20-ból pár kör után kiválasztották a jót, azok oxelo-k voltak. :)
7. kisj
2015. máj. 13. 20:24
nem tudom, én csak a "szopórolleret" ismerem, száguldozok rajta már jó ideje:/
2015. máj. 13. 20:17
Sajnos elég messze van tőlünk a Dechatlon,ezért a kipróbálás nem megy.A kisfiamnak szeretnék venni ő 3 éves múlt.
2015. máj. 13. 19:36
Vagy nézd meg youtube-on. 3 wheels roller Én mielőtt vásárlásra adom a fejem, megnézek egy pár videót a youtube-on róla, hogy mit mondanak. Nagyon sokban tud segíteni, mert nem csak a szépet és a jó oldalát mutogatják be mint a reklámok, hanem vannak kritikák is egy egy termékkel kapcsolatban.
4. 823a8a5ae7 (válaszként erre: 2. - Tacsi44)
2015. máj. 13. 19:32
El kell menni egy decathlonba, és ott kipróbálni egy ugyanolyat, vagy hasonlót.
2015. máj. 13. 19:29
Razor elektromos. Én majdnem vettem egyet, hogy ne kelljen gyalogolni a munkahelyemre :)
2015. máj. 13. 19:24
A kérdésem az lenne hogy a hátul két kerekű rollerel lehet rendesen közlekedni,nem akad fel a gyerek lába a kerékbe mivel a kerék ezeken a rollereken elég kint van?Akinek van ilyen elmondaná a tapasztalatát erről?
2015. máj. 13. 19:22
Melyik a jó roller?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook