Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés után mikor lehet mellnagyobbítást csináltatni? fórum

Szülés után mikor lehet mellnagyobbítást csináltatni? (tudásbázis kérdés)


5. Lumi82 (válaszként erre: 1. - Lorevi)
2017. máj. 18. 14:16
Szia.én most estem át mellnagyobbításon.A fiam 5éves,27hónapos koráig szoptattam,akkor éreztem rá az ízére,h jó lenne olyan nagy didi,mint abban az időben.Azóta vágytam rá,most lett lehetőségem és nagyon boldog vagyok!Az igazat megvallva pici még a gyermeked,sztem halaszd el vagy beszéld meg a segítőddel,h te végülis ott sem vagy másf.-2hétig.Hamar fel lehet gyógyulni,agyban dől el,mit programozol be elöre.Emelni viszont tényleg tilos.Ha jók a műtétet megelőző eredményeid(ekg,tüdőrtg,melkaUh,vérkép)akkor sztem nincs félnivalód.Sok sikert!
2015. máj. 7. 16:27
Szívből gratulálok Juci! Sokat pihenj!
2015. máj. 7. 16:03
Menj el egy jó nevű plasztikai sebészhez és ő az összes felmerülő kérdésedre választ ad.Itt max.csak okoskodásokat fogsz kapni.Senki nem egyforma.Azért ez nem egy kis műtét,inkább orvossal konzultálj!
2015. máj. 7. 15:58
Nem lenne jobb inkább elfogadni magadat olyannak amilyen vagy?
2015. máj. 7. 15:36

Sziasztok!

Olvasgattam már a témában, de nem igen találtam választ a kérdésemre.

A lényeg, hogy gondolkozom a mellnagyobbításon és azt szeretném kérdezni, hogy akinek már van gyereke és úgy döntött, hogy megcsináltatja, mikor tette, hány éves volt a gyermek? (mert ugye nem szabad emelni egy ideig) Szoptatni már négy hónapja nem szoptatok és igazából január környékére tervezném, akkor lesz másfél éves a fiam. Segítségem lenne, kb 2 hétig, de utána hogy oldom meg? És ha sír, hogy én vegyem fel? Ilyen félelmeim vannak, na meg a műtét és kockázatok, mi van ha elrontják...Ti nem féltetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook