Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fundamenta kölcsön-igaz vagy átverés? fórum

Fundamenta kölcsön-igaz vagy átverés? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 17. 01:19
Nem rossz az, miért lenne átverés?
2015. máj. 16. 23:22

Nekünk is fundás lakáshitelünk van, és sajnos nagyon sok embertől hallom, hogy milyen h.lye vagyok, hogy innen vettem fel hitelt. És miért is? Mert évente kapok 72 ezer állami támogatást, illetve 3,9 %-os kamatot fizetek vissza, nem 12%-ot???


Tájékozódni kell :)

2015. máj. 16. 18:54
Mi csak fizettük és majd felvettük a befizetett összeget, nekünk "csak" addig volt rossz amíg fizettük,mivel 3 ment egyszerre, de lejárta után meg lett a házunk, igaz egy-két dolgot fel kell rajta újítani, és egy közepes panellakás (56nm) méret,de legalább a miénk. A 4-ik pont ezért fut a nagyobb felújításra, például az ablakcserére. Ha hitel nélkül kell, akkor az össz-vissz hátránya, hogy erős 3 hónap kiutalási időszak van.
2015. máj. 7. 16:01

vissza nem térítendő állami támogatás lakás vásárlásra v. felújításra...kapok X forintot, és X+Y megy vissza.

Lakásom van,egyenlőre nem tervezek felújítani,persze,lenne mit.De nem dől rám,ha 6-8 évig nem nyúlok hozzá.

2015. máj. 7. 15:51
Nekem mindig van fundamentám, amint egy lejár, mindig kötöm az újat. Nem lehet meggazdagodni belőle de akinek lakás céljára kell annak a legjobb lehetőség szerintem.
2015. máj. 7. 15:32

Kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot,holnap beszéljük meg a részleteket.

Állam által garantált kölcsön,ahogy a nő mondta, "ő hozza,nem viszi a pénzt a háztőól".Próbálok tájékozódni,amit elmondott.túl szép (és nem igazán figyeltem oda).

Bizalmatlan vagyok..

2. ca43169457 (válaszként erre: 1. - 3532273647)
2015. máj. 7. 15:30
Miből gondolod ezt? Nekem sok ismerősöm izeti, még nem panaszkodtak...
2015. máj. 7. 15:29
Fundamenta kölcsön-igaz v. átverés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook