Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés utáni korrekciós műtétre kellene mennem, hol csinálnak ilyet? fórum

Szülés utáni korrekciós műtétre kellene mennem, hol csinálnak ilyet? (tudásbázis kérdés)


19. Jucus200 (válaszként erre: 18. - Lencsi.)
2017. jan. 16. 08:59
Szia!Megoldódott a problémád? Én is hasonló gondokkal küzdök, nem tudom mi tévő legyek.
2015. máj. 19. 14:47
Köszönöm a támogató szavakat. A másik gondom is elég húzós. Nem is tudom merre induljak el egyáltalán.
2015. máj. 14. 07:52
Én mindenképpen egy kriston intim torna tréninget javasolnék a vizeletvisszatartási gondokra!Biztos nem feküdnék kés alá,ha nem muszáj.Néhány hét torna rendberakná.A másik problémához sajnos nincs ötletem!
16. Remoni (válaszként erre: 15. - Lencsi.)
2015. máj. 11. 14:14
Nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb oldódjon meg a problémád.
2015. máj. 11. 09:01
Köszönöm a választ Remoni, remélem találok vmi értelmes orvost hamarosan.
14. Channa* (válaszként erre: 13. - Remoni)
2015. máj. 11. 06:16

Ismertem gégerákost, akire a doki azt mondta, hogy meg van fázva....

Ez csak egy példa, de van sok ilyen....

13. Remoni
2015. máj. 10. 19:17

Nem néztem meg a linket, mert én nem hiszem, hogy a google tévedhetetlen.


Tehát ha jól értem, szerinted az orvos, aki látta, az hülye és nem ért a hivatásához és zagyvaságokat beszél. Ellenben te, aki az internetről tájékozódsz és nem is láttad mi "lóg" ki, te tudod a tutit és tudod, hogy mennyire komoly. Hát akkor higgyük ezt, biztos igazad van.

12. Channa* (válaszként erre: 10. - Remoni)
2015. máj. 10. 14:53

Egyébként tényleg arra gondolok, bár túl nehéz nem volt rájönni, hiszen idemásoltam a linket:D


És nem tudhatod, hogy mennyire komoly, hacsak nem te vagy a fórumindító....

11. Channa* (válaszként erre: 10. - Remoni)
2015. máj. 10. 13:30

Nekem éppen mindegy. Nem az én hüvelyemből lóg ki valami, nem engem zavar, nem az én páromat, stb.

Ha valakinek egyszerűbb itt kérdezősködni és elhinni a szűzhártya verziót....ja, és nem is én nem tudom visszatartani a vizeletemet....Felőlem mindenki azt csinál, amit akar.....

10. Remoni (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. máj. 10. 13:11

Biztos vagyok benne, hogy tisztában van vele mit mond. Te pedig tévedsz. Hymenalis gyűrű minden nőben marad a defloráció után, a nagyságában egyéni eltérések lehetnek. Hidd el, simán kilóghat. Élettani szerepe nincs, nem veszélyes, esztétikailag lehet zavaró.

A vizelattartási zavarai valószínűleg a szülés miatt vannak. Ebből is van ezerféle, nem feltétlenül igényel mind műtétet, más terápiák is vannak.

Amiről te beszélsz az a prolapszus, az ennél egy kicsit komolyabb kórkép.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Channa*)
2015. máj. 10. 12:24
Ja, és miért hülye? Mert szerintem egy nőgyógyásznak tisztában kellene lennie azzal, hogy mi lóghat ki a hüvelyből és műtétet kellene javasolnia.
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Remoni)
2015. máj. 10. 12:16

Biztos vagyok benne, hogy a szúzhártya nem tud ott maradni sokáig. A szűzességedet már gondolom évekkel ezelőtt elvesztetted, az a szövet elhalt és ki is ürült. Ha most veszítetted volna el a szűzességedet, akkor azt mondo, hogy lehetséges, de ennyi idő után nem, és persze a vizelet visszatartási probléma is másra mutat.


Itt egy link: [link]

7. Remoni (válaszként erre: 6. - Channa*)
2015. máj. 10. 11:56
Miből gondolod, hogy hülye? A szűzhártya maradvány simán kilóghat.
2015. máj. 10. 08:29

Szűzhártya darab...Ez hülye.

Inkább megereszkedtek a méhszalagok és ezért lóg ki valami.

Mindenképp nőgyógyász!Neki tudnia kell, hogy hova küldjön!

Ne hagyd magad!

2015. máj. 8. 20:55
Szerintem ha keresel egy másik dokit, segíteni fog. Egynapos sebészeti ellátásban szokták eltávolítani, ha nagyon zavar.
2015. máj. 8. 10:27
A dokit otthagytam és nem csak a dollárjel lebegett a szeme előtt.Persze nem tudom, h miért nem ajánlott fel semmit. A kérdésem inkább az lenne, hogy van-e valahol olyan lehetőség, ahol taj kártya alapon megoldható ez, normális, nívós műtéttel?
3. Remoni (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2015. máj. 7. 16:19
Ha a dollárjel peregne a szeme előtt, akkor nem inkább a műtétet kellene javasolnia? Azért kapna, nem?
2015. máj. 7. 15:38

Nem értem az ilyen orvosokat. :/

Korrekciós műtéttel meg kellene oldaniuk a vizelet visszatartási problémát és egyúttal azt is el kellene tüntetni,ami nem odavaló.Keress valami korrektebb orvost,aki nem csak a dollárjellel a szemében tud létezni.Sok sikert!

2015. máj. 7. 14:58

Három terhességem és két szülésem volt. Az utolsó terhességem ideje alatt egy fura dolog történt velem. Kb. 6-7 hónapos lehetett a baba, amikor észre vettem, h vmi indokolatlan dolog "lóg ki belőlem". Még poénkodtunk is, h milyen jó, h nincsenek rajta újjak, mert így tuti, h nem gyerek. Persze nagyon meg voltam ijedve. Az orvos közölte, h nincs gond, ez "csak" szűzhártya maradvány. SZŰZHÁRTYA MARADVÁNY!!! Mit lehet ezzel kezdeni? Kérdeztem, mire azt mondta, h semmit, majd szülés után. Szülés után egy cseppet sem húzódott vissza. Amikor megkérdeztem a dokit, h mit lehet tenni azt mondta, semmit, ha levágja visszanő.

Szóval most el vagyok keseredve. Az egy dolog, h kitágultam és még a vizeletvisszatartáson is dolgoznom kell/ett, de hogy még alienek is lógjanak belőlem....

Aztán fél füllel hallottam, h valahol ezt megműtik, de semmi konkrétat. Mivel egyedül álló anyuka vagyok, nem vet fel a pént, ezért azt kérdezem, h tudtok-e esetleg valami segítséget nyújtani, információt, hogy merre indulhatnék el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook