Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondoltok arról, hogy egy 16 éves lány bulizni menjen? fórum

Mit gondoltok arról, hogy egy 16 éves lány bulizni menjen? (tudásbázis kérdés)


17. Bichi
2015. máj. 9. 00:11
Szerintem el lehet engedni, ha féltik, akkor érte kell menni. Egyébként nálunk a fiam (17) barátnője (16) már aludt náluk, és a fiam is náluk. A mai világban ezt nem lehet elkerülni...
16. c40efa00cc (válaszként erre: 15. - Vani2010)
2015. máj. 8. 12:06
Szerintem is bízzuk a szülőre, hogy milyennek látja a saját gyermekét, megbízik-e benne.
2015. máj. 8. 11:49
Szerintem ha buta lànyrol beszélünk azt a szülő tudja vagy is ismeri a lànyàt:-)
2015. máj. 8. 09:35
Menjen.
2015. máj. 8. 08:28
Ha buta lányról beszélünk, akkor inkább ne menjen.
12. vani2010 (válaszként erre: 11. - Jonisigerius)
2015. máj. 8. 06:28
Kösszi!Ma jön haza a kolibol a lányom és este àt beszéljük vele!Igy van jo olvasni hogy mindenkinek megvan a véleménye!Szerintem nem szabad mindent megtiltani nekik mert az sokkal rosszab!
11. jonisigerius (válaszként erre: 9. - Vani2010)
2015. máj. 7. 21:51
ennek örülj! csak azt jelentheti, hogy komolyak a szándékai - a fiúk, pláne a tizenévesek nem visznek el bárkit bemutatni a szüleinek. engedd! :)
2015. máj. 7. 21:48
De jó látni, hogy nyíltak vagytok! Féltem tőle, hogy majd jönnek a begyöpösödöttek, akik elkezdenek prédikálni... hiszen mindenkiben benne volt annyi idősen a késztetés, bennem is. Engem elengedtek először fél 12-ig, megbízhatónak bizonyultam, úgyhogy ma máskor is ilyet kértem, addig mehettem. Siófoki egyébként. Köszi a válaszokat! :)
2015. máj. 7. 12:05
Az èn lànyom most volt àprilisban 17 éves!Azt mondom én is mint lejebb a cigit és a piàt ha akarja ugy is ki probàlja a gyerek!A lányom koliba van ő nem egy bulizos tipus de a cigit màr kiprobálta!Szerintem el lehet engedni inkàbb mint hogy titokban probàljon szökni vagy màs egyéb!Èn is bajba vagyok mert az én lànykàmnsk féléve van egy baràtja és most azzal kéréssel fordult hozàm a fiu hogy hétvégére engedjem el hozàjuk hagy mutasa be a szüleinek!Még nem tudom eleengedem majd a férjemmel àt beszéljük!Tanàcsokat èn is elfigadok:-)
2015. máj. 7. 08:35
16 évesen már teljesen normális,hogy bulizni megy,ahogy az is,hogy általában kipróbálják a cigit meg az alkoholt is.Ezt felesleges tiltani,mert csak hazudni fog a gyerek.A lényeg,hogy lehessen vele beszélni,tudja a mértéket,és tudja,hogy ha rosszat tesz vagy túlzásba viszi annak következményei vannak.
2015. máj. 7. 08:25
Én úgy gondolom, hogy nem ez az egy alkalom fogja "elrontani" a lánykát, viszont biztos jól érezné magát. Különben is, ha akarja, valóban ki fogja próbálni a cigit, inni is fog, bármelyik másik alkalommal, és majd a saját kis józan eszével eldönti, hogy mindez jó-e vagy sem. (Anno én is 15 évesen kezdtem eljárkálni, boroskóla és társai :D, pfuj. Cigi 18 évesen... Most mégis egy mértéktartó felnőtt életét élem, cigi nélkül, pia néha. :))
2015. máj. 7. 07:25

Nézd, szerintem úgy sem tudja megállni az unokahúgod, hogy ne igyon, ne cigizzen, ha olyan környezetben van. De ha már csinálja, akkor mértékkel! Teljesen eltiltani úgy sem lehet tőle, ha ki akarja próbálni, úgy is kifogja. Mindegy, hogy most a barátnőjével, vagy esetleg hazafelé az iskolából jövet.


Én azt mondanám, hogy most engedjék el, az unokahúgod meg bizonyítsa be, hogy igenis meg lehet benne bízni. Ha mégsem, akkor legközelebb nem megy sehová.


Az is jó ötlet lehet, amit lejjebb javasoltak, hogy a szülei menjenek érte.

2015. máj. 7. 02:44
manapsag minden felgyorsult.
2015. máj. 6. 23:56
Hol lakik ez a lány?
3. jonisigerius (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2015. máj. 6. 23:25
Az még nem tiszta, nekem ezt írta, talán valami városi kocsmába, más amúgy sincs a lakhelyén. Az unokatesómra gondoltam egyébként, és tényleg, ez jó ötlet. Megüzenem neki alternatívaként. :)
2015. máj. 6. 23:10

Hova menne azzal a lánnyal?


Mi lenne, ha elengednék, de a szülei érte mennének.


Ki tud lemondani a cigitől meg a piáról, az unkatestvéred, vagy a kisiklott életű?

2015. máj. 6. 22:50
Az unokahúgomnak nincsenek igazán barátai, de viszont van egy lány, akivel most pénteken elmehetne. A leányzóval általános iskolában jó barátnők voltak elmondása szerint, csakhogy kisiklott, már cigizik és iszik is, ezért a szülei nem is akartak arról hallani, hogy elmegy vele este valamerre. De nekem bizonygatta, hogy ő simán nemet tudna mondani a cigire meg a piára, mert nem érdeklik ezek a dolgok, csak szeretne kikapcsolódni, ráadásul most csalódott egy nagyot egy fiúban. Én azt mondanám neki, hogy nyugodtan menjen el (keretek között), de a szüleire hogyan lehetnék kicsit hatással? Azt sem tartom jó megoldásnak, hogy egy ennyi idős lányt megfojtunk otthon, pláne, hogy az iskolán kívül nem csinál mást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook