Hajprobléma (beszélgetős fórum)


2015. máj. 4. 20:00

[link]


én ezt használom, ha nem akarom vasalni. imádom!

12. csgybzs (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 4. 17:20

Meleglevegős hajformázót ajánlok neked. Nekem is "sörény hajam" van, ha be akarom szárítani, alapjáraton pedig göndör.


Én ilyet használok, nagyon szeretem. Csillog a hajam, nincsenek kóbor hajszálak, és nem kell szenvedni a hajszárító-kefe kombóval. Gugliban keress rá, megéri.

11. SDitti (válaszként erre: 3. - Csurmi)
2015. máj. 4. 16:29
Jó ötletnek tűnik az előre hajolva szárítás, csak nekem még kicsi a hajam. Épp kinőtte a rövid fazont, de még közelében sincs a félhosszúnak, így a többi részén festene rosszul, ha így szárítanám. (Az is könnyen lehet, hogy ez csak az én mániám. Vastag, erős szálú hajam van, így okom nem lehet panaszra, de én mindig azt szeretném, ha még többnek, jobbnak tűnne.)
10. e31fd78bfe (válaszként erre: 9. - Túrógombócka)
2015. máj. 4. 16:26
Köszönöm szépen! És igen, időközben rájöttem én is hogy rossz döntés volt levágatni, pedig mellig ért. Igazából akkor is szétállt jócskán, ezért úgy voltam vele hogy mindegy. Na de most kitartóan tovább növesztem, addig meg elleszek valahogy ezekkel a praktikákkal :)
2015. máj. 4. 16:25
meg annyit, h ezt a típusú hajat muszáj valamennyire megnöveszteni, hogy lehúzza a súlya, mert minél rövidebb, annál rosszabb.
2015. máj. 4. 16:19

szia :) az én hajam is ilyesmi.

1. szárítás: a legvastagabb körfésűvel, a tövét és a végét kell elsősorban tartani. valahol anno ezt nagyon jól leírták, azóta jobban megy nekem is.

2. nedves, esős időben sapka, mert különben katasztrófa. amúgy is néha felveszek sapkát , hogy lelapuljon és álljon valahogy.

7. e31fd78bfe (válaszként erre: 6. - Annette)
2015. máj. 4. 16:14
Mi annak a pontos neve, amit használsz, ha szabad tudni? :)
2015. máj. 4. 16:11
Próbáltál már olajat? Én rendszeresen használok a hajvégeimre mert hasonló a problémám, csak az én hajam kicsit hosszabb :) Általában lorealt veszek, szerintem érdemes lenne kipróbálnod :)
5. Tunyacsáp007 (válaszként erre: 3. - Csurmi)
2015. máj. 4. 15:59
Köszi! Majd kipróbálom.
2015. máj. 4. 15:38
Az túl drága, meg úgy hallottam nem túl jó, szóval azt nem.
2015. máj. 4. 15:33

anon 22: nem akarok kipróbálni a tartós hajegyenesítést? fodrászatban lehet csináltatni


SDitti: nálam az vált be, hogy előre hajolva szárítom a hajamat :) - utána hajsimításnál sem lapul le a töve

2015. máj. 4. 15:13
"kicsit a fejemre lapuljon?" Nekem pont az az egyik ádáz küzdelmem a hajammal, hogy ne lapuljon a fejemre.
2015. máj. 4. 15:02
Vállig érő hajam van, talán kicsit alá. Elég sűrű, és természetesen egyenes, nagyon enyhén hullámos. Vasalás nélkül viszont szétáll, és oroszlánsörényszerű lesz. Próbáltam mindenféle kenceficét, hajszárítót, ami még a statikus feltöltődést is megakadályozná, de nem nagyon váltak be. A fodrász tudja csak szépen beszárítani, de nekem a körkefével bonyolult magamnak megcsinálni. Tud valaki valamilyen módszert, hogy szép esése legyen, és kicsit a fejemre lapuljon?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook