Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dányi lakosok fórum

Dányi lakosok (beszélgetős fórum)

2019. jún. 22. 13:28
Ha szeretsz olvasni, ebből a friss interjúból számos információt kaphatsz Dányról: [link]
2018. nov. 10. 11:11
Szia! Jó rég írtál, most láttam csak.. Azóta sikerült elköltözni? Dányra esett végül a választás, vagy másfelé mentetek?
2018. febr. 25. 21:36
Sziasztok! Dányról szeretnék véleményt kérni, költözésen gondolkodunk. Nagyon köszönöm!
11. Shyana
2015. nov. 12. 06:38
kedves dányiak kérlek írjatok
10. Shyana
2015. máj. 4. 18:18
igen csak ott nagyon drága :( összvisz 6 milliónk marad,de én is jobban hajlanék arra
2015. máj. 4. 16:23
Szerintem is jobb. Bár tény, hogy mi "hazabeszélünk". :) De itt két óvoda, két általános iskola van, van szakközép is. Ráadásul a közlekedés is jobb. Kocsival 5 perc Gödöllő, Pest is közel van.
8. LiliAle (válaszként erre: 5. - Shyana)
2015. máj. 4. 16:07
Sok. Én egy időben áthordtam Dányba a gyerekeimet a gyerekorvoshoz, mert fülész is egyben és jó szakember. Viszont a váróteremben nem lehetett megmaradni annyi volt a kisebbség. Szóval meggondolandó. Isaszeggel jobban jársz ha már errefelé szeretnél költözni.
7. Shyana (válaszként erre: 6. - Szeplakisz)
2015. máj. 4. 11:53
hát köszi az infot,kicsit csalódtam :(
2015. máj. 4. 11:34

Állítólag igen. Egy ismerősöm dolgozik ott óvodában és ő mondta.

Ők Dányban vettek házat, mert ott olcsóbb volt, mint Isaszegen. Előtte itt laktak. De ők például megbánták, hogy odaköltöztek. A házakat meg nehéz ott eladni.

De ez csak egy példa. :)

Viszont személyszerint én sem költöznék oda.

2015. máj. 4. 11:12
sok a kisebbség dányon? kicsit félek tőle
2015. máj. 4. 10:43

Én is isaszegi vagyok. Ha jól tudom Dányban az ovi pl. csak 7-kor nyit, így aki korán jár dolgozni, annak nehéz megoldani, van aki Isaszegre hozza át a gyereket oviba, mert itt már 6-tól nyitva van.

Illetve még volt, aki arra panaszkodott, hogy az iskolában-óvodában már "a kisebbség a többség", hogy szépen fogalmazzak. :)

2015. máj. 4. 10:24
A busz nekem tökéletes :) szóval igazából jó hely. Óvoda,bölcsi,iskola,orvosi rendelő,ilyesmi?
2015. máj. 4. 10:21
Én Dány mellett, Isaszegen lakom. Szép, rendezett hely Dány, viszont közlekedés szempontjából nem a legjobb. Ha van autód akkor OK, Pest kb. 1 óra, tömegközlekedés viszont csak busz.
2015. máj. 4. 09:36

Sziasztok!


Van itt valaki aki Dányon lakik? Költözésen gondolkodunk és nagyon tetszik a hely de érdekelne ottani lakos véleménye is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook