Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki háziorvos mellé asszisztensnek menne, milyen végzettséget kell szereznie? Milyen tapasztalatra van szüksége? fórum

Aki háziorvos mellé asszisztensnek menne, milyen végzettséget kell szereznie? Milyen tapasztalatra van szüksége? (tudásbázis kérdés)

11. hpkati (válaszként erre: 10. - Nyunyu2)
2015. máj. 7. 19:51
Rendelés alatt rendelőben vagyok és előtte vagy utána pedig a betegekhez megyek. Vért venni, kötözni, injectiot beadni....
2015. máj. 6. 21:46
Hpkati, és mint háziorvosi asszisztens? A napi óraszám mellett még neked mi a teendőd? Értem ez alatt, hogy mész betegekhez stb. ?
2015. máj. 3. 21:17

Szia! Felsőfokú szakápolói vizsga a minimum követelmény, régen HID-nak hívták. Ehhez az iskolához eü-i érettségi kellett. 8 éve végeztem ezt a sulit, lehet azóta más a neve...

Vért veszek, vérnyomást mérek, kötözök, EKG-t húzok le, injectiot adok be.......

Sok sikert álmaid eléréséhez. Én imádom a munkám:)

Kérdez nyugodtan ha valamire még nem kaptál választ

2015. máj. 3. 21:03
Ja és van egy belső program, amit betanításnál megtanitanak. Minden háziorvos azt használja. Plussz jogsi szokott követelmény lenni a területre járáshoz.
7. Nevaeh (válaszként erre: 1. - Nyunyu2)
2015. máj. 3. 21:02
Én másfél evet dolgoztam háziorvos mellett. Minimum Okj kell hozzá, természetes EÜ.
2015. máj. 3. 20:48

"Háziorvosi Asszisztens - OKJ képzés most kedvezménnyel"


Ird be a googliba...‎

2015. máj. 3. 20:44
Köszönöm szépen.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Nyunyu2)
2015. máj. 3. 20:30

Egészségügyi szakközép, és külön kórházi gyakorlat, 4 éve kellett.


Az asszisztens adja be az injekciót, jár ki betegekhez, teszi fel az EKG készüléket. Észnél kell lenni nagyon.


Sok sikert az álmaid eléréséhez!

3. unom
2015. máj. 3. 20:26
Orvosi asszisztens OKJ kell hozzá, de állást nem könnyű találni.
2015. máj. 3. 20:25
Nem vagyok biztos benne, de azért egy EÜ iskola gyanítom követelmény, + számítógép ismeret... és használata...
2015. máj. 3. 20:23

Sziasztok! Azt szeretném megtudni, aki háziorvos mellé asszisztensnek menne, milyen végzettséget kell szereznie? Milyen tapasztalatra van szüksége?

Jelenleg 30 éves, két gyerekes anya vagyok, kereskedelmi végzettséggel, de az EÜ lenne a mindenem...... Mi az, amibe belefoghatok most, és még értelme is lenne....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook